Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci hudby,

zimní období je jako stvořené pro koncertování, kdy si můžeme pohodlně vychutnat hudbu a nechat se unášet na vlnách tónů. Loni Ondřej Smeykal vydal nové sólové CD s motivy, které v něm dlouho zněly, až uzrály v písničky, a i letos vystoupí na koncertě.

Srdečně všechny zveme opět do Auly ČVUT - Betlémské kaple, na slunovratový, předvánoční koncert, který je pro Ondřeje jakýmsi vyvrcholením celého roku. Vždy si připravuje pro betlémskou nějaké hudební překvapení a letos poprvé si chce zvuk kaple užít sám, nechat didgeridoo sólově rozeznít ušlechtilý prostor světově unikátní kaple. Tentokrát předvánoční koncert proběhne v pátek 21. prosince 2018 od 20.00 hodin v Betlémské kapli v Praze.

 

Co vás tedy letos čeká zajímavého?
Čeká vás zbrusu nová kolekce skleněných nástrojů, které Ondřej Smeykal navrhl a společně vytvořil s českými skláři. Unikátní nástroje budou v kapli před koncertem vystaveny. Částka, kterou se podaří vybrat od majitelů nejvyšších nabídek bude poukázána aboriginské rodině na podporu tradičního kulturního života. A jako každý rok ke vstupence obdržíte malý tištěný dárek.

Vstupenky jsou již v prodeji a zakoupit je můžete i u nás na prodejně U Džoudyho na I.P. Pavlova v oddělení Hudby :)

 

smeykal koncert leták 2018

Aktuality z obchodu