Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci,

nedávno jsme Vám představili novinku ze světa bylinných kapek a tinktur od firmy Bylinné kapky. Velmi jste si je oblíbili a my máme pro Vás skvělou zprávu! Rozšířili jsme sortiment Bylinných kapek a Vy máte nyní daleko větší možnost výběru.byl.kapky2

Z řady Pavlovy kapky Vám přinášíme tinktury Harpago fit, Lékořice uralská, Mumio, Sedmikráska, Svízel, Perila, Shii-take, Lesklokorka, Housenice, Čubet, Arnika, Drmek, Oman, Palma sabalová, Kokotice, Vrbovka, Kalisie, Popenec, Azadirachta a Irský mech. Nově máme pro Vás také Pavlovy směsi Metabolismus a hubnutí, Krvetvorba, Akné, Metafit C a Sítnice. Řadu Bylinkářovo tajemství jsme doplnili o Ocullfit, Gravifit, Feminafit, Švédské kapky, Herpestop, Migrestop, Baktestop, Acidostop, Tinnistop a nově také z řady Fytoinformační - Vlaštovičník.

Jako velmi účinná se v poslední době jeví tzv. Gemmoterapie, jejíž řadu jsme také doplnili o další extrakty z pupenů jako jsou Borůvka, Lípa, Borovice, Vřes, Jmelí, Maliník, Bříza a Oskeruše.

Všechny tyto bylinné kapky jsou k dostání v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova a na našem e-shopu dokonce za zvýhodněnou cenu.

 

Aktuality z obchodu