Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

není to tak dlouho, co jsme Vám představili novinku z řad přírodní kosmetiky - produkty firmy Hristina. Protože Vás tato kosmetika zaujala stejně jako nás a jste s výrobky také spokojení, rozšířili jsme pro Vás sortiment Hristiny o další skvělé novinky.

nová hristinaNajdete mezi nimi péči o pleť jako jsou řada se zlatem (obličejová maska, anti-age oční krém, anti-age sérum, denní krém a noční krém), nebo noční sérum na oči, denní sérum na oči a růžová voda. Nově také v nabídce naleznete pleťová odličovací mléka (s heřmánkem, s akácií, s aloe vera, s citronem a limetkou nebo s bulharskou růží), tělová másla a krémy (másla mangové, avokádové, kakaové, s bulharskou růží, s bulharským jogurtem) nebo krémy na ruce a nohy s bulharskou růží a s želé z bílé růže), nová tělová mléka (mango, želé z bílé růže), zpevňující anticelulitidní krémy a olej (se skořicí, s kofeinem a guaranou, s kofeinem a ananasem, olej s ananasem), ale také masážní svíčky (s banánem a s mangem). Rozšířili jsme také nabídku Hristiny o produkty péčující o vlasy (šampon s brazilskými bylinkami, kondicionér s pelargonií, šampon s pelargonií, šampon s bulharskou růží, chininová voda na vlasy), o sprchové gely na tělo i vlasy (s mangem, s želé z bílé růže) a tělové peelingy (želé z bílé růže, z kávových zrn).

Věříme, že Vás těmito novinkami potěšíme a že si z nových výrobků Hristiny dokáže vybrat opravdu každý. Výrobky můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně. V naší kamenné prodejně naleznete širší sortiment Hristiny.

 

Aktuality z obchodu