Celková cena:
0

shutterstock 113324341 400pxVonné tyčinky jsou příjemným doplňkem pro každého, kdo již objevil kouzelnou atmosféru provoněného prostoru.

Můžete je použít jak ke zlepšení nálady a zklidnění po náročném dni, tak i pro očištění místa, ve kterém pobýváte.

Podle principů feng-shui tím povzbudíte proudění energie v různých oblastech Vašeho života. Kolekci doplňují stojánky určené pro pálení vonných tyčinek, můžete vybírat z mnoha tvarů a různých materiálů.

Nejoblíbenější a velmi kvalitní jsou vonné tyčinky od indického výrobce Shrinivas Satya. Příjemná vůně navodí stav relaxace a pohody. Při zapálení se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní.

shutterstock 265165976 600 pxVonné tyčinky jsou vyráběny ručně a nanášeny na bambusová dřívka, pro jejich výrobu se používají pouze přírodní suroviny.

Indické vonné tyčinky Shrinivas Satya jsou určeny k meditaci, relaxaci a k vytvoření příjemné atmosféry.

Indie je největším výrobcem vonných tyčinek, z její produkce můžeme nabídnout širokou škálu oblíbených značek. Tyto vonné tyčinky jsou parfémovány aromatickými oleji a mají intenzivnější vůni, nanášejí se ručně na bambusovou štěpinu.

 

Pojďte se s námi ponořit do světa inspirativních vůní a omamné atmosféry orientu.

  

Veškerý sortiment naleznete v naší kamenné prodejně a na našem e-shopu I. P. Pavlova. Novinky v e-shopu můžete také sledovat na našich webových stránkách v části " NOVÉ ZBOŽÍ ".       

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Aktuality z obchodu


Warning: Missing argument 1 for JCacheControllerPage::store(), called in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/plugins/system/vmcache/vmcache.php on line 827 and defined in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 129

Warning: Missing argument 2 for JCacheControllerPage::store(), called in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/plugins/system/vmcache/vmcache.php on line 827 and defined in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 129