Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,byl kapky banner

trápí Vás obtíže s klouby, bolestmi hlavy či oslabenou imunitou? Staráte se o zdraví Vaše či Vašich blízkých a prevenci před onemocněními? Pak máme něco právě pro Vás! Přinášíme Vám novinky z oblasti přírodní medicíny - bylinné tinktury od výrobce Bylinné kapky s.r.o.

Firma Bylinné kapky s.r.o. se zabývá výrobou přípravků využívaných v oblasti fytoterapie. Tinktury jsou vyráběny z nejkvalitnějšího českého lihu a volně rostoucích léčivých rostlin a pupenů zejména z oblastí Českomoravské vrchoviny, České Kanady a Jizerských hor.

Přípravky zahrnují tinktury hned v několika řadách - např. Pavlovy kapky (Divizna, Přeslička, Levandule, Kurkuma, Vilcacora, Jetel, Kotvičník, Kontryhel, Ashwagandhá, Kozlík, Štětka a Pískavice), Pavlovy bylinné směsi (Imunita, Menstruace bolestivá, Menstruace nepravidelná, Chrupavka, Lymfa, Metafit D, Slinivka a žlučník, Kvasinky, MyCyst, Cévy pružnost a pevnost), Bylinkářovo tajemství (Blokátor, Diastop, Cholestop, Venafit, Dračí krev tinktura, Dračí krev míza, Nefrofit) nebo Gemmoterapie - tinktury z pupenů (Česnek medvědí, Lichořeřišnice, Černý topol). Určitě Vás také potěší, že jako obalový materiál jsou používány skleněné lékovky farmaceutické kvality s kapátkem a uzávěrem s pojistným kroužkem.

Věříme, že mezi nabízenými prostředky pro podporu řešení různých obtíží naleznete ten Váš. Všechny tyto bylinné tinktury jsou k dostání na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova. V naší kamenné prodejně dokonce naleznete širší nabídku, o kterou budeme postupně doplňovat i náš e-shop.

 

Aktuality z obchodu