Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci hudby,

Deva Premal

máme pro Vás skvělou zprávu. Společnost Sacred Chants chystá další unikátní koncert, tentokrát Duše Mantry - živě!

V polovině října do Prahy zavítá velmi oblíbená německá skladatelka a zpěvačka hudby New Age Deva Premal se svým partnerem Mitenem. Doprovodí je nepálský mistr flétny Manosa, který s duem intenzivně vystupuje a spolupracoval s ním také na tvorbě několika alb. Doprovodí je také kanadský Joby Baker na basu a dánský perkusionista Rishi.

Deva Premal & Miten stojí v popředí rostoucího celosvětové fenoménu chorálového zpěvu. Vystupují na festivalech, rockových akcích, v koncertních síních a katedrálách po celém světě a pořádají on-line program meditace s mantrou, kterého se už zúčastnilo více než 200 000 posluchačů. V debutovém albu The Essence (1999) uslyšíte prastaré indické a tibetské mantry v kombinaci se současnou hudbou, čímž dali vznik jedinečnému hudebnímu žánru. Album mělo velký úspěch a vyšplhalo se na přední příčky žebříčků World Music a New Age, kde stále zůstává. Od té doby Deva a Miten vydali více než 17 alb, kterých se prodalo přes jeden milion kusů. Jsou velmi oblíbení i u osobností jako jsou Jeho Svatost Dalajlama, Cher, motivační guru Tony Robbins nebo spisovatel Eckhart Tolle.

Připojte se k oslavě manter zpěvem - čeká Vás večer plný manter, písní a meditace. Koncert se koná 14. října ve Foru Karlín.


Pro více informací můžete navštívit: http://devapremalmiten.com/ nebo https://www.manosemusic.com/

Vstupenky je možné objednávat na webových stránkách:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/12198-deva-premal-miten-s-manose-v-praze?utm_medium=anchor

 

Aktuality z obchodu