Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

330498.01před nedávnem jsme mohli oslavit svátek našich předků - Dušičky, a kvapem se nám blíží Vánoce a vstup do nového roku 2018. Svátků nás ale čeká daleko více. Pro velký zájem čtenářů vychází druhé vydání knihy Ladislavy Paterko - Naše tradice, které je rozšířené o drobné vsuvky v textu a o svátek svatého Martina. V této knize autorka jednoduše a srozumitelně vyjadřuje skutečný smysl jednotlivých dní v roce, které jsou pro nás významné. Stejně jako první vydání je kniha určena pro ty, kteří jsou ochotni něco změnit ve svém životě, znovu navázat původní spojení člověka s Univerzem, a nahlédnout tak za hranice našeho reálného vnímání. Zkusit se učit a poznávat se prostřednictvím jednotlivých úkolů, které jsou sestaveny tak, aby nás duchovně obohatily a vnesly nám radost do našeho bytí.

Knihu lze zakoupit v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně U Džoudyho.


"Tradice nám dává jistotu cesty, po které po staletí kráčíme. Je to opakování určitých rituálů, které nás učí sebepoznávání, formují nás a ukazují nám náš měnící se vztah k blízkým, okolí, domovu, zemi. Je to náš život v cyklech.

Všichni víme, že starý rok končí Silvestrem a nový rok začíná Novým rokem. Samozřejmostí jsou oslavy s tím spojené. Ví ale každý, proč svátky skutečně oslavujeme? Co nám tento rituál oslavy přináší? Čím je nám prospěšný? Co se tím můžeme naučit, o co se obohacujeme a kam se můžeme každoročně posunout?

Tak na tyto a podobné otázky jsem se snažila odpovědět stručným a srozumitelným jazykem. Přiblížit všem, že tradice není obyčej, ale návod, sestavený našimi předky, na žití života v daném místě a na vytváření vztahů s tím spojených."

Ladislava Paterko

330498.01

Aktuality z obchodu