Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

v dnešním světě, který na nás vyvíjí nemalý tlak, je určitě vhodné se více zaměřit na naše tělo, duši i mysl a opečovávat je. P932430.01řinášíme Vám proto žhavou knižní novinku! Jistě si vzpomínáte na naši pozvánku na křest knihy Aura, čakry a sebeléčení, který se konal v knihkupectví U Džoudyho minulý týden. S potěšením vám oznamujeme, že kniha je U Džoudyho již v prodeji!

A o čem tato horká novinka je? Autoři knihy jsou manželé Rakušanovi, kteří předkládají výsledek deseti let svých osobních zkušeností s energetickou diagnostikou člověka. Věnují se měření aury, přinášejí originální a netradiční pohled na souvislosti mezi aurou, čakrami a fyzickým i psychickým zdravím. Nejedná se o knihu teorií, ale o souhrn ryze praktických zkušeností, které mnohdy boří zažité mýty.

Autoři v knize věcným a srozumitelným způsobem rozkrývají příčiny oslabení aury a čaker v souvislosti s psychosomatikou nebo s rodovými dědičnými onemocněními a nabízejí dostupné možnosti sebeléčení. Čtenář v knize najde návody na řešení akutních problémů, zdravotních i psychických. Najde v ní ale i průvodce na cestě osobního rozvoje.

Knihu můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

 

 

 


Pokud by Vás zajímala tématika aury a čaker, můžeme Vám také doporučit některé z následujících knižních titulů či CD s nádhernými harmonizačními mantrami právě od manželů Rakušanových. Tyto produkty rovněž naleznete k zakoupení na našem e-shopu i v prodejně.

 

léčeníaurymoolamantrazáklaknihaočakr léčivásílaaury

 

 

 

 

 

 

Aktuality z obchodu