Celková cena:
0

Vážení zákazníci, milí čtenáři,

všichni jste jistě slyšeli o autorce bestselleru Móda a duše, Táně Havlíčkové. Po dlouhodobém očekávání autorka přichází se žhavou novinkou Klíč k rodině aneb Manuál k dětské duši, jakýmsi volným pokračováním její první 932725.01knihy.

Autorka používá tzv. metodu OCTO CODES, která je nástrojem pro nalezení a pochopení toho, kým člověk doopravdy je a jak to mezi námi lidmi funguje. V knize popisuje situace každodenního života, ve kterých se také zcela určitě najdete i Vy sami. Pokud je metoda OCTO CODES pro Vás zcela neznámá, v této knize ji máte šanci poznat. Autorka zde totiž popisuje charakteristické vlastnosti energií každého stylu, kompatibilitu partnerů i jejich zdánlivou neslučitelnost. Také možná pochopíte, proč se Vaše dítě chová tak, jak se chová, a proč jsou Vaše děti od sebe odlišné.

Dočtete se např., jak se chová sportovní maminka k romantické nebo ležérní holčičce, nebo okázalý otec k synu rebelovi. Vztahy jsou někdy velmi náročné, ale tento manuál Vám může pomoci příčiny sporů pochopit, a tím i změnit Váš postoj k nim. S každou další větou si budete říkat:,,Aha, tak to je přesně ono. To mi něco připomíná!"

Přečíst si tuto knihu znamená najít způsob, jak porozumět Vašim blízkým, pochopit je, respektovat a přijmout je a jak zlepšit kvalitu rodinných vztahů. Kniha se také dotýká tématu ADHD - zjistíte, proč existuje v současné době s diagnózu ADHD a poruchami pozornosti tolik dětí. Že jsou to děti jako každé jiné, jen mají převahu jang energie, díky čemuž potřebují neustále něco dělat a energii tak využít.

Klíč k rodině dokáže nadchnout jak příznivce Tániny metody, tak i úplné nováčky. Je vhodná nejen pro rodiče, pedagogy, psychology, ale také pro děti - každému stylu autorka věnovala kratší kapitolu pro děti - jak poznat styl svých rodičů. Kniha je také protkána originálními ilustracemi, kterým porozumíte snadno z psaného textu.

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

 

Aktuality z obchodu