Celková cena:
0

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

cesty diářmáme pro Vás skvělou zprávu! Diář 2019 od celosvětově známého a uznávaného brazilského autora Paula Coelho je již U Džoudyho k prodeji.

Paulo Coelho, miliony čtenářů považován za alchymistu slova, patří k nejvlivnějším spisovatelům posledního století. Jeho knihy se objevují na předních příčkách žebříčků bestsellerů, ale jsou to také tituly, které vždy vyvolají živou společenskou i literární diskusi. Coelho pracuje s představami, ideami a filozofiemi, jež se niterně dotýkají tužeb bezpočtu čtenářů, kteří hledají svůj vlastní způsob, jak nejlépe porozumět životu a vypořádat se s ním.

Diář obsahuje citáty z děl Paula Coelha a má tentokrát za hlavní téma „cesty“. Rovněž zahrnuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toho nejnovějšího, ale také autor sám ve svých fejetonech. Tento diář může být ideálním dárkem pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele a myslitele provázela každým dnem nadcházejícího roku.

Zakoupit diář můžete v našem e-shopu i v kamenné prodejně na I.P. Pavlova.

Aktuality z obchodu