Aktuality z prodejny

Runy opět v prodeji

Vážení zákazníci,runy

pro příznivce věšteckých pomůcek, konkrétně run máme dobrou zprávu. Po delší době máme runy opět skladem a dokonce jsme jejich nabídku rozšířili a dva nové druhy kamenných run.

Runy jsou abecedou bohů, které staří Germáni, Vikingové a Sasové vyrývali do svých kamenných monumentů. V zásadě to jsou centra síly, symboly překypující magickými silami, které dohromady vytvářejí odpověď, poselství od Bohů. Pomohou vám znovu navázat kontakt s duchovním světem, který moderní člověk bohužel už ztratil. Runy Vám poslouží úplně stejně, jako například kostky nebo tarotové karty. Dokáží věštit budoucnost anebo nabízejí rady. Použity mohou být mnoha způsoby - jako ochrana před zlem, jako nositelé štěstí, pro získávání odpovědi, pro praktikování magie a především pro meditaci. Pomohou vám znovu navázat kontakt s duchovním světem, který moderní člověk bohužel už ztratil.

 

Runy dřevěnéPrvní nabízené provedení je kamenné. Runy jsou ryté a ručně malované na oblázcích onyxu, křišťálu, ametystu, bílého křemene, růženínu a karneolu. Oblázky jsou přibližně 2 centimetry veliké, hlazené a runy jsou na nich vyvedeny ve zlaté barvě.

Dalším provedením jsou runy dřevěné. Pro každou z 24 run, vyrobených z bambusového dřeva, je na přiloženém letáčku navrženo několik klíčových slov, která mohou být použita pro inspiraci k věštění nebo pro umění magie a vytvoření amuletů. 25. runa pak zastupuje osud.

 


                                                                       Runy U Džoudyho


 

Runy ametystRuny dřevěné

Runy karneolRuny křemen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runy onyxRuny růženín

 Runy křišťál

 

 

 

 

 

 

Novinky z Havlíkovy apotéky

natural-cosmetics

Milí zákazníci,

obchůdek U Džoudyho je znám tím, že v oblasti kosmetiky nabízí svým zákazníkům netradiční výrobky té nejvyšší kvality, které jsou vyráběny přírodními postupy bez dopadu na životní prostředí, nejlépe bez chemických přísad. K těmto výrobkům patří také produkty Havlíkovy apotéky, které naleznete jak v naší kamenné prodejně, tak v našem e-shopu.

 

A vzhledem k tomu, že jste si Havlíkovy výrobky velmi oblíbili, rozhodli jsme se rozšířit tuto nabídku o další nové produkty.

Číst dále

 

Nabídka volných pracovních míst

Prodejna U Džoudyho

V současné době hledáme zaměstnance na HPP do oddělení knih, zkušenost s prodejem knih a kladný vztah k našemu sortimentu jsou podmínkou.Jedná se o práci na směny.

Dále hledáme zaměstnance do obchodu na zkrácený úvazek pouze na odpolední směny, tj. 14:00 (15:00) - 19:00 v pracovní dny, s možností pracovat v sobotu (9:00 - 14:00).

Nástup u obou pozic podle dohody.

Životopisy a motivační dopisy posílejte na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Děkujeme a těšíme se na Vás.

 


E-shop U Džoudyho

Momentálně nenabízíme žádné pracovní pozice.

 

Uložit

Uložit

Uložit

 

Bio Bachovy parfémy pro harmonizaci duše

Milí zákazníci,bachovy parfémy

 

Bachovu květovou terapii Vám jistě již nemusíme představovat. Její tradice sahá až do roku 1938, kdy Dr. Edward Bach dokončil mnohaletý výzkum dokonalého systému 38 bylinných esencí, které umí léčit duši.

Esence pečují o  harmonií těla, mysli i duše.

 


          Ještě jste o Bachově květové terapii neslyšeli? Přečtěte si náš úvodní článek


 

Doktor Bach doporučoval do práce s esencemi zapojit co nejvíce smyslů. bachova terapieDoporučoval používat esence v masážních přípravcích, kosmetice, parfémech apod. 

Tuto vizi se podařilo naplnit společnosti Les Fleurs de Bach a v posledních letech se můžete setkat s Bachovými esencemi určenými k zevnímu užití.      

Parfémy Les Fleurs de Bach, které Vám chceme představit pocházejí ze světové metropole parfémů a kosmetiky PAŘÍŽE. Jsou to exkluzivní parfémy, které nejen neodolatelně voní, ale působí i na Vaše emoce. Základem parfémů jsou již známé Bachovy květové esence.  

Společnost Les Fleurs deBach při jejich výrobě navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha a nabízí parfémy na bázi květových esencí.

Číst dále

 

Exotic Herbs aneb co vyrábí příroda

Vážení zákazníci,412155.01

vaše pozitivní ohlasy na námi nabízené produkty firmy Exotic Herbs nás inspirovaly a rozhodli jsme se rozšířit sortiment těchto produktů. A to o Kakaové boby, Mladý ječmen v kapslích a Ašvagandu v prášku.

V této době tedy nabízíme veškeré výrobky tohoto výrobce.

 

A že nevíte co se za názvem Exotic Herbs skrývá?

 

EXOTIC HERBS je řada přírodních rostlinných doplňků stravy z pečlivě vybraných surovin, šetrně zpracovaných pro Vaše zdraví.

Číst dále

 

Zvonkohry opět U Džoudyho

zvonkohraMilí zákazníci,

v naší prodejně na I. P. Pavlova a našem e-shopu opět najdete nabídku bambusových zvonkoher. A pro ty, kteří se s nimi zatím ještě nestihli seznámit přinášíme krátký článek o tom jaký je jejich význam.

Závěsné zvonkohry jsou samostatnou kapitolou čínského učení Feng shui. Zvonkohry pomáhají energeticky oddělovat vnější a vnitřní prostor a očišťují energii mezi nimi. Takovou energii může každý z nás sdílet. Zvonkohry hrají ve Feng Shui významnou roli jako „nápravný“ prostředek ke zlepšení proudění energie "čchi" tam, kde z nějakého důvodu stagnuje nebo neproudí volně. Zvonkohry slouží také jako předěl mezi dvěma různě funkčními celky - energeticky odlišnými celky nebo jako nárazník proti vniknutí neharmonické energie z vnějšku.

U Džoudyho si můžete vyzkoušet několik různých typů zvonkoher, které se liší velikostí trubiček (průměrem a délkou) a tím pádem zvukem.

Číst dále

 

Lapače snů U Džoudyho

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,Lapače snů

 

i v našem kamenném obchůdku a eshopu se můžete nechat okouzlit magickou mocí lapačů snů. A že nevíte jaký je jejich význam a jak vznikly?

Podle indiánské pověsti měla indiánská maminka potíže se spánkém svého dítěte, které celé noci plakalo. Rozhodla se tedy jít za kmenovým šamanem, který jí poradil, ať vyrobí amulet - lapač snů. Jiný příběh vypráví o šamanovi, který měl vizi, ve které se mu zjevil Iktomi - lstivý pavoučí bůh - a promluvil k němu. Během hovoru sáhl pro provázek, stočený vrbový prut, pírka, proužky kůže, korálky. Mluvil o cyklech života, o strachu, dětství a dospívání, o smrti. Když hovořil o tom, že jsou na světě různé síly - dobré a zlé a směrování člověka podléhá tomu, které poslouchá, do proutku vplétal pavučinu. Upletenou síť pak podal šamanovi s tím, že ho má použít ku pomoci svým lidem, aby měli lepší sny, vize, náladu i cílevědomost. Když prý bude věřit v jeho magickou moc, pavučina propustí dobré síly, ty zlé se zachytí a první sluneční paprsky je spálí…

Číst dále

 

Thovt opět v prodeji

Vážení zákazníci,

pro obrovský zájem byly v minulém měsíci vyprodány knihy Thovt - brány Atlantidy a Thovt - projekt lidstvo.

Knihy momentálně můžete najít opět na našem pultu v oddělení knih a na našem eshopu.

 

Thovt - brány Atlantidy

Thovt - projekt lidstvo

 

Henna - zázrak starý 5000 let

Milí zákazníci a přátelé,Henna Decoration

Hennu zná většina z vás pouze jako přírodní barvu na vlasy, ale možností jejího využití je mnohem více. Pojďme si říct, jaké další využití tato sladce vonící rostlina nabízí.

Co je to Henna?

Lawsonia Inermis, po celém světě známá jako henna, hena či hinna, je rostlina keřovitého charakteru dorůstající obvykle výšky kolem 2 metrů.

Po několik tisíciletí je Henna pěstována především kvůli svým hladkým podlouhlým listům, z nichž se po usušení a nadrcení získává prášek zelené barvy s velmi příjemnou vůní. Tím je získána čistě přírodní barva bez jakýchkoliv chemických přísad.

Henna má také kromě barvící schopnosti mnohé léčebné vlastnosti. Použitím Henny dochází k výrazné regeneraci vlasů a k jejich zpevnění, zamezuje jejich předčasnému maštění a tvorbě lupů, vytváří na vlasech a pokožce přírodní UV filtr. Důležitá informace je, že je Henna přirozeně antibakteriální a antiseptická.

Číst dále

 

Aromatica - nová značka U Džoudyho

V obchůdku U Džoudyho se snažíme seznamovat Vás s českými výrobky, které dosahují té nejvyšší kvality. A proto stále obohacujeme nabízený sortiment zboží o nové produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že Vás zaujmou.

http://www.aromatica.cz/img/logo.pngOd začátku května tak můžete v našem obchodě zakoupit velmi zajímavé výrobky firmy AROMATICA. Tato firma je již tradičním český výrobcem bylinných produktů - a to jak čajů, tak i kosmetiky, nebo doplňků stravy. Na českém trhu úspešně působí již od roku 1992 a od té doby si získává stále více příznivců. Oproti ostatním výrobkům, kterých je v oblasti zdravé výživy a přírodní kosmetiky opravdu mnoho, nabízejí výrobky firmy Aromatica vysoký obsah účinných bylinných látek, a tím i vyšší účinnost. A to za cenu více než přátelskou.

aromatica bambuc levandPrvní novinkou je řada tělových balzámů, určená k péči o pokožku celého těla s bambuckým máslem (v bio kvalitě), které je kombinováno s kokosovým olejem a bylinnými extrakty. Balzámy jsou vyráběny v praktickém balení jako tuhý "stick", tyčinka se spodním vysouváním (jako např. rtěnky). Takže jsou vhodné do kabelky či na cesty. Díky této unikátní aplikační formě i složení se přípravek snadno nanáší a lehce roztírá. Praktický roll-on tedy umožňuje přímé nanášení na pokožku a tak si do balzámu nezánašíme nečistoty z rukou.

Bambucké máslo, díky jeho bio kvalitě i absenci barviv, konzervantů, parfémů a také rostlinných extraktů a esenciálních olejů lze doporučit také k ošetření velmi citlivé, ekzematické, atopické pokožky i pokožky malých dětí.

V naší nabídce máme tři druhy balzámů:čisté BIO bambucké máslo s kokosovým olejem (pro citlivou a ekzematickou pleť), dále Bio bambucké máslo s olejem z rakytníku řešetlákového a přídavkem osvěžujícího pomerančového esenciálního oleje (určené zejména pro pokožku suchou a namáhanou nebo podrážděnou nadměrným sluněním), a BIO bambucké máslo obohacené extraktem z měsíčku lékařského a levandulovým éterickým olejem (určené pro hydrataci, regeneraci a zpevnění pokožky).

gelVyživující bambucké máslo spolu s kokosovým olejem intenzivně pečují o vaši pleť a zanechávají ji hedvábně jemnou a pružnou. Tyto výrobky vlastní bio certifikát CPK BIO. Objem výše uvedených balzámů je 75 ml.

Druhou novinkou z produkce firmy Aromatica jsou antibakteriální gely, určené k rychlé očistě rukou bez vody a mýdla, a to především na cestách, kde není možnost umýt si ruce standardním způsobem. Tyto gely jsou čistě přírodní, bez barviv a bez parfémů, pouze obsahují nezbytně nutné účinné množství ethanolu a jsou obohaceny o pečující bylinnou složku. V naší nabídce jsou opět tři druhy: s přídavkem Měsíčku lékařského (Calendula), s Aloe Vera a také Gelík Bob a Bobek pro děti (už od jednoho roku věku) s přídavkem Heřmánku pravého.

prostataGely pečují o kůži, nevysouší a velmi příjemně voní. Jejich antibakteriální účinnost byla ověřena Státním zdravotním ústavem ČR.

Poslední novinkou je rozsáhlá řada dvaceti různých typů bylinných čajů. Firma AROMATICA ve svých začátcích vyráběla výborné sypané čaje. Po letech odmlky se vrací zpět na trh s uživatelsky příjemnějším dávkováním v podobě porcovaných čajů, jejichž náplň je v kvalitě sypaných. V nabídce máme celkem 20 druhů bylinných čajů, které vám pomohou například při redukci váhy nebo při zažívání. Všechny tyto čaje jsou vyrobeny z bylinek od českého dodavatele.

 

Vyzkoušejte některý výrobek z naší nové nabídky, jistě budete příjemně překvapeni.

 

 

Strana 2 z 4

«ZačátekPředchozí1234DalšíKonec»

Aktuality z obchodu

Přihlášení