Aktuality z prodejny

PF 2016

Milí přátelé obchůdku U Džoudyho,

Vánoce jsou za dveřmi.

Chtěli bychom Vás upozornit, že náš eshop již nemá možnost kvůli vytíženosti přepravních společností zaručit, aby Vaše zásilky, které si U Džoudyho objednáte dorazily včas ještě před svátky. Vypadá to, že šanci mají už jen ti, kteří nebudou váhat a navštíví náš obchůdek na I. P. Pavlova v Praze. Anebo ti, kteří jsou z Prahy a mohou si zboží ze své objednávky vyzvednout osobně.

Vánoční otevírací dobu naší kamenné prodejny a čajovny najdete ZDE.

Jistě je mezi Vámi ještě dost těch, kteří nemají nakoupeny úplně všechny dárky. Pokud navštívíte naši prodejnu, jistě si vyberete, byť jen drobnost, která by mohla někoho blízkého u rozsvíceného vánočního stromečku potěšit. V kamenném obchodě totiž najdete i zboží, které není na našem e-shopu, takže Vám můžou padnout do oka například krásní keramičtí andělé a víly, polodrahokamy a šperky, nebo si můžete vybrat z více než tří tisíc titulů hudebních CD a DVD.

Při návštěvě čajovny je možné si prohlédnout (a zakoupit) krásné kousky keramických konviček, čajového nádobí, anebo si nechat od našich čajových mistrů poradit ve výběru nějakého chutného čaje.

A samozřejmě v oddělení knih Vás čekají ty nejzajímavější tituly, které se mohou stát dárkem pro někoho, koho máte rádi...

 

Letos obchůdek U Džoudyho oslavil jedenáctý rok své existence.
A nás těší, že nám stále zachováváte svou přízeň. Naše motto "stát se oázou klidu uprostřed Prahy" se nám daří naplňovat. A je to hlavně zásluha Vás, našich zákazníků, kteří nás navštěvujete, trávíte u nás své volné chvilky, vzděláváte se, chodíte k nám na dobrý čaj, nebo si jen tak odpočinout od pražského ruchu. Děkujeme Vám, že jste nám věrní a doufáme, že i v příštím roce pro Vás bude obchůdek U Džoudyho tím nejlepším "místem k zastavení".

 

Klidné a požehnané vánoční svátky a mnoho štěstí do nového roku
Vám přejí zaměstnanci obchůdku U Džoudyho.

 

PF Dzoudy 2016

 

 

 

Runy opět v prodeji

Vážení zákazníci,runy

pro příznivce věšteckých pomůcek, konkrétně run máme dobrou zprávu. Po delší době máme runy opět skladem a dokonce jsme jejich nabídku rozšířili a dva nové druhy kamenných run.

Runy jsou abecedou bohů, které staří Germáni, Vikingové a Sasové vyrývali do svých kamenných monumentů. V zásadě to jsou centra síly, symboly překypující magickými silami, které dohromady vytvářejí odpověď, poselství od Bohů. Pomohou vám znovu navázat kontakt s duchovním světem, který moderní člověk bohužel už ztratil. Runy Vám poslouží úplně stejně, jako například kostky nebo tarotové karty. Dokáží věštit budoucnost anebo nabízejí rady. Použity mohou být mnoha způsoby - jako ochrana před zlem, jako nositelé štěstí, pro získávání odpovědi, pro praktikování magie a především pro meditaci. Pomohou vám znovu navázat kontakt s duchovním světem, který moderní člověk bohužel už ztratil.

 

Runy dřevěnéPrvní nabízené provedení je kamenné. Runy jsou ryté a ručně malované na oblázcích onyxu, křišťálu, ametystu, bílého křemene, růženínu a karneolu. Oblázky jsou přibližně 2 centimetry veliké, hlazené a runy jsou na nich vyvedeny ve zlaté barvě.

Dalším provedením jsou runy dřevěné. Pro každou z 24 run, vyrobených z bambusového dřeva, je na přiloženém letáčku navrženo několik klíčových slov, která mohou být použita pro inspiraci k věštění nebo pro umění magie a vytvoření amuletů. 25. runa pak zastupuje osud.

 


                                                                       Runy U Džoudyho


 

Runy ametystRuny dřevěné

Runy karneolRuny křemen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runy onyxRuny růženín

 Runy křišťál

 

 

 

 

 

 

Novinky z Havlíkovy apotéky

natural-cosmetics

Milí zákazníci,

obchůdek U Džoudyho je znám tím, že v oblasti kosmetiky nabízí svým zákazníkům netradiční výrobky té nejvyšší kvality, které jsou vyráběny přírodními postupy bez dopadu na životní prostředí, nejlépe bez chemických přísad. K těmto výrobkům patří také produkty Havlíkovy apotéky, které naleznete jak v naší kamenné prodejně, tak v našem e-shopu.

 

A vzhledem k tomu, že jste si Havlíkovy výrobky velmi oblíbili, rozhodli jsme se rozšířit tuto nabídku o další nové produkty.

Číst dále

 

Nabídka volných pracovních míst

Prodejna U Džoudyho

Momentálně nenabízíme žádné pracovní pozice.


E-shop U Džoudyho

Momentálně nenabízíme žádné pracovní pozice.


Čajovna U Džoudyho

Čajovna U Džoudyho hledá pekaře / kuchaře se zaměřením na vegetariánskou a veganskou stravu. Nástup možný ihned. Do 31.3. jen na DPP a od 1.4. i na zkrácený úvazek. Tuto činnost lze po dohodě zkombinovat i s prací čajovníka.

 

Své životopisy posílejte na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo je předejte obsluze čajovny.

Výběrové řízení bude ukončeno nejpozději 28.2.2017.

 

Uložit

Uložit

Uložit

 

Bio Bachovy parfémy pro harmonizaci duše

Milí zákazníci,bachovy parfémy

 

Bachovu květovou terapii Vám jistě již nemusíme představovat. Její tradice sahá až do roku 1938, kdy Dr. Edward Bach dokončil mnohaletý výzkum dokonalého systému 38 bylinných esencí, které umí léčit duši.

Esence pečují o  harmonií těla, mysli i duše.

 


          Ještě jste o Bachově květové terapii neslyšeli? Přečtěte si náš úvodní článek


 

Doktor Bach doporučoval do práce s esencemi zapojit co nejvíce smyslů. bachova terapieDoporučoval používat esence v masážních přípravcích, kosmetice, parfémech apod. 

Tuto vizi se podařilo naplnit společnosti Les Fleurs de Bach a v posledních letech se můžete setkat s Bachovými esencemi určenými k zevnímu užití.      

Parfémy Les Fleurs de Bach, které Vám chceme představit pocházejí ze světové metropole parfémů a kosmetiky PAŘÍŽE. Jsou to exkluzivní parfémy, které nejen neodolatelně voní, ale působí i na Vaše emoce. Základem parfémů jsou již známé Bachovy květové esence.  

Společnost Les Fleurs deBach při jejich výrobě navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha a nabízí parfémy na bázi květových esencí.

Číst dále

 

Exotic Herbs aneb co vyrábí příroda

Vážení zákazníci,412155.01

vaše pozitivní ohlasy na námi nabízené produkty firmy Exotic Herbs nás inspirovaly a rozhodli jsme se rozšířit sortiment těchto produktů. A to o Kakaové boby, Mladý ječmen v kapslích a Ašvagandu v prášku.

V této době tedy nabízíme veškeré výrobky tohoto výrobce.

 

A že nevíte co se za názvem Exotic Herbs skrývá?

 

EXOTIC HERBS je řada přírodních rostlinných doplňků stravy z pečlivě vybraných surovin, šetrně zpracovaných pro Vaše zdraví.

Číst dále

 

Zvonkohry opět U Džoudyho

zvonkohraMilí zákazníci,

v naší prodejně na I. P. Pavlova a našem e-shopu opět najdete nabídku bambusových zvonkoher. A pro ty, kteří se s nimi zatím ještě nestihli seznámit přinášíme krátký článek o tom jaký je jejich význam.

Závěsné zvonkohry jsou samostatnou kapitolou čínského učení Feng shui. Zvonkohry pomáhají energeticky oddělovat vnější a vnitřní prostor a očišťují energii mezi nimi. Takovou energii může každý z nás sdílet. Zvonkohry hrají ve Feng Shui významnou roli jako „nápravný“ prostředek ke zlepšení proudění energie "čchi" tam, kde z nějakého důvodu stagnuje nebo neproudí volně. Zvonkohry slouží také jako předěl mezi dvěma různě funkčními celky - energeticky odlišnými celky nebo jako nárazník proti vniknutí neharmonické energie z vnějšku.

U Džoudyho si můžete vyzkoušet několik různých typů zvonkoher, které se liší velikostí trubiček (průměrem a délkou) a tím pádem zvukem.

Číst dále

 

Lapače snů U Džoudyho

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,Lapače snů

 

i v našem kamenném obchůdku a eshopu se můžete nechat okouzlit magickou mocí lapačů snů. A že nevíte jaký je jejich význam a jak vznikly?

Podle indiánské pověsti měla indiánská maminka potíže se spánkém svého dítěte, které celé noci plakalo. Rozhodla se tedy jít za kmenovým šamanem, který jí poradil, ať vyrobí amulet - lapač snů. Jiný příběh vypráví o šamanovi, který měl vizi, ve které se mu zjevil Iktomi - lstivý pavoučí bůh - a promluvil k němu. Během hovoru sáhl pro provázek, stočený vrbový prut, pírka, proužky kůže, korálky. Mluvil o cyklech života, o strachu, dětství a dospívání, o smrti. Když hovořil o tom, že jsou na světě různé síly - dobré a zlé a směrování člověka podléhá tomu, které poslouchá, do proutku vplétal pavučinu. Upletenou síť pak podal šamanovi s tím, že ho má použít ku pomoci svým lidem, aby měli lepší sny, vize, náladu i cílevědomost. Když prý bude věřit v jeho magickou moc, pavučina propustí dobré síly, ty zlé se zachytí a první sluneční paprsky je spálí…

Číst dále

 

Thovt opět v prodeji

Vážení zákazníci,

pro obrovský zájem byly v minulém měsíci vyprodány knihy Thovt - brány Atlantidy a Thovt - projekt lidstvo.

Knihy momentálně můžete najít opět na našem pultu v oddělení knih a na našem eshopu.

 

Thovt - brány Atlantidy

Thovt - projekt lidstvo

 

Henna - zázrak starý 5000 let

Milí zákazníci a přátelé,Henna Decoration

Hennu zná většina z vás pouze jako přírodní barvu na vlasy, ale možností jejího využití je mnohem více. Pojďme si říct, jaké další využití tato sladce vonící rostlina nabízí.

Co je to Henna?

Lawsonia Inermis, po celém světě známá jako henna, hena či hinna, je rostlina keřovitého charakteru dorůstající obvykle výšky kolem 2 metrů.

Po několik tisíciletí je Henna pěstována především kvůli svým hladkým podlouhlým listům, z nichž se po usušení a nadrcení získává prášek zelené barvy s velmi příjemnou vůní. Tím je získána čistě přírodní barva bez jakýchkoliv chemických přísad.

Henna má také kromě barvící schopnosti mnohé léčebné vlastnosti. Použitím Henny dochází k výrazné regeneraci vlasů a k jejich zpevnění, zamezuje jejich předčasnému maštění a tvorbě lupů, vytváří na vlasech a pokožce přírodní UV filtr. Důležitá informace je, že je Henna přirozeně antibakteriální a antiseptická.

Číst dále

 

Strana 2 z 4

«ZačátekPředchozí1234DalšíKonec»

Aktuality z obchodu

Přihlášení