Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci,

blíží se Vánoce a s nimi i vánoční akce. Tentokrát Vám přinášíme akci na vybrané produkty značky Hristina z řad tělových mlék, peelingů a másel, sprchových gelů, krémů na ruce, pleťových mlék a v naší kamenné prodejně navíc také deodorantů. Akce je platná do konce roku 2018.

Tělová mléka:

2.těl.mléko bul růže2.těl.mléko mango2.těl.mléko mojito2.těl.mléko oranž2.těl.mléko želé růže

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krémy na ruce a tělová másla:

4. krém ruce bul růže4. krém ruce želé růže3.těl máslo jogurt3.těl máslo bulh.růže

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprchové gely:

5. sprch bulh růže5. sprch johurt5. sprch mango5. sprch karambola

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. sprch oranž5. sprch mojito5. sprch želé růže

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pleťová mléka:

1.plet mléko akácie1.plet mléko aloevera1.plet mléko bulrůže1.plet mléko heřm1.plet mléko limet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tělové peelingy:

1.akce peeling bulhar růže1.akce peeling želé

 

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,Sorry we are Closed Sign

dne 17. listopadu (sobota) jsou z důvodu státního svátku naše kamenná prodejna i čajovna UZAVŘENY. Upozorňujeme, že tedy nebude možné vyzvedávat e-shopové objednávky na osobní odběr. Těšit se na Vás budeme opět v pondělí 19. listopadu v plné polní :)

Děkujeme za pochopení,

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Vážení zákazníci, milí čtenáři,

podzim s sebou přináší potřebu odpočinku a zastavení se. Jednou z nejlepších forem odpočinku je také četba knih, proto Vám přinášíme knižní novinky a zároveň tipy na knihy, které Vám mohou zpříjemnit chladné večery. Pokud Vás zajímá oblast psychologie a vědy, můžete se těšit na novinky jako jsou Životní krize - životní šance, Neklidná mysl, Nemoc - dar transformace nebo Hlubinná regresní terapie. Z oblasti osobního rozvoje Vám přinášíme tituly Duchovní zákony jógy, Chcete peníze? Nechoďte do práce, Žít s radostí, Můžeš žít, jak chceš, Jak na to, Nikdy není pozdě začít znovu, Jak jsem šel pro mléko a vrátil se s kolem, Moudrost lesa, Co s doktorem 3, Čínský zen a Otázky a buddhistické odpovědi. Na téma Rodina, děti a vztahy se zaměřují knihy jako Jak si poradit v problematické rodině, Sebeúcta u dětí a 88 věcí, které byste měli stihnout se svým dítětem, než vyletí z hnízda. Z oblasti medicíny a zdravého životního stylu přinášíme Lagom - švédský způsob života, Sisu - odolnost, síla a štestí po finsku, Aromaterapie podle ročních období, Ájurvéda: Věda o samoléčení, Využití tradiční čínské medicíny při péči o emoční zdravíDomácí příručka homeopatie, Jistou cestou ke zdraví, Jóga pro hezký den, Jóga pro seniory, Úvod do integrální jógy, Jak přemoci osteoporózu a Geny jako příležitost. Pokud si libujete v záhadách a zajímáte se o tajemno, mohly by Vás oslovit knihy Bláznova zpověď, Inteligence kosmu, Moudrost Hathorů, Záhady kvantového světa, Zasvěcovací texty či Encyklopedie magických míst. Můžete také potěšit Vaše děti knížkou Klidný Buddha na dobrou noc.

Věříme, že si každý naleznete mezi novými tituly ten Váš? :)

Všechny tyto knižní novinky jsou k dostání v kamenné prodejně na I. P. Pavlova, ale také na našem e-shopu, kde je můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu! :)

životní krizeneklidná myslnemoc darhlubn regres

 

 

 

 

 

 

 

 

duch zákony jogychcete peníze žít s radostímuzet zitjak na to

 

 

 

 

 

 

 

 

nikdy není dost pozdějak jsem šel pro mlékomoudrost lesaco s doktoremčínský zen

 

 

 

 

 

 

 

 

otázky a bud odpjak si poradit v probl. rodiněsebeucta u deti88 věcí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lagomsisuaromaterapieájurvédavyužití tradiční čín.med

 

 

 

 

 

 

 

 

domácí příručjistou cestou ke zdravijoga pro hezky denjoga pro senioryuvod do integ jogy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jak přemoci osteoporozugenybláznova zpověďinteligence kosmumoudrost hathorů

 

 

 

 

 

 

 

 

záhadyzasvěcovací textyencyklopedieklidný buddha

 

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci U Džoudyho,

v tomto ročním období bychom měli věnovat zvýšenou pozornost našemu zdraví. A protože je podzim na přednášky U Džoudyho velmi bohatý, zveme Vás na přednášku Evy Zimmelové z oblasti čínské medicíny, konající se 15. listopadu od 18 hod.

činsmedEva Zimmelová začala studovat čínskou medicínu v roce 1995 a o rok později i specializaci čínské fytoterapie. Později otevřela poradnu pro přírodní životní styl, začala přednášet a publikovat.

Lektorka Vám na přednášce představí základní pilíře této nauky, vztáhne je na lidské tělo, naučí Vás rozlišovat kategorie chorob a vazby procesů uvnitř organismu. Také se zaměří na diagnostiké metody, kterými čínská medicína proslula - dodnes jsou opěvováni lékaři čínských císařů, kteří pouze odečítáním pulzu byli schopni určit přesnou diagnózu svého pacienta. Dokážeme skrze ně identifikovat tak jemné nuance, které nejen odhalí povahu choroby, ale např. i pohlaví plodu.

O přednášce lektorky se dovíte také na jejím facebooku: https://www.facebook.com/events/345899966170380/

Rezervovat vstupenky si můžete přímo u lektorky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

rok 2018 pomalu vyklízí cestičku roku novému, a my U Džoudyho Vám přinášíme nabídku nových diářů a kalendářů na rok 2019. Vybrat si můžete z široké škály od originálních lunárních kalendářů a diářů až po ty motivační, které jsou plné rad a tipů. Nové kalendáře a diáře pro rok 2019 naleznete v naší kamenné prodejně, a na našem e-shopu dokonce za zvýhodněnou cenu. V kamenné prodejně na I. P. Pavlova také v nabídce naleznete nástěnné kalendáře.

Věříme, že si každý z Vás mezi novinkami vybere svého favorita, který ho novým rokem 2018 bude provázet :)

 

Kalendáře 2019:

hajnýlunár kal krás pankočičí

 

 

 

 

 

 

 

nový lunár.kal 2019trnkaproměny

 

 

 

 

 

 

 

 

astro nástěnkal měsícbáby kořnašich babi

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Diáře 2019:

astro brožastro kolouchováreishi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

coelholun diář kr panbyl diář

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Vážení zákazníci, milí čtenáři,

babí léto nám končí a nastává vláda chladnějšího podzimu, kdy můžeme pociťovat vyšší potřebu odpočinku. Jednou z nejlepších forem odpočinku je také četba knih, proto Vám přinášíme říjnové knižní novinky a zároveň tipy na knihy, které Vám mohou zpříjemnit volné večery.

Pokud Vás zajímá oblast psychologie a osobního rozvoje, můžete se těšit na novinky jako jsou Živá věčnost, Schopnosti a šťastný osud, Kryon - Lidská Akáša, Energetičtí upíři, Na vnitřní vlně, Stůjte si za svým, Nedostupný otec, Hlubší než nebe, větší než prostor nebo C. G. Jung - Výbor z díla II - Archetypy a nevědomí. Z oblasti cvičení a zdravého životního stylu Vám přinášíme Detoxikační ústní olejová kúra, Omládněte za sedm týdnů, Jin jóga: Principy a praxe, Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii, Léčivé krystaly pro ženy, Léčení silou přírody, Tajemné vědomí rostlin a Jóga na dobrou noc. V oblasti astrologie a práce s energií máme pro Vás nově Horoskopy na rok 2019, Vylaďování lidského biopole a Práce s jemnými energiemi. A pokud byste rádi procvičili mozek a myšlení, mohly by Vám přispět např. knihy Kódování paměti, 15 minut ke štěstí nebo Učení a paměť pravou hemisférou. Jak se starat o partnerský život Vám doporučí autoři knih Pečujte o svůj vztah a Držme se pevně. Utéct ze všedního světa do říše pohádek, příběhů a citátů můžete také s knihami Čarodějův učeň, Pověsti a legendy, The Happy Prince/ Šťastný princ a Život je cesta, nikoliv cíl.

Tak co, našli jste mezi tituly ten Váš?

Všechny tyto knižní novinky jsou k dostání v kamenné prodejně na I. P. Pavlova, ale také na našem e-shopu, kde je můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu! :)

 

živá věčnost schop.a štosudkryonenerg. upíři na vnitř vlně

 

 

 

 

 

 

 

 

stůjte si za svýmnedost.otechlubsi nez nebe  jung

 

 

 

 

 

 

 

 

 

detox.ustni olej kuraomladnete za sedm tydnujin jogapet dom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

léčivé krystalyléčení silou přírodytajemné vědomí rostlinjoga na dobrou noc Horoskopy 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vyladovani lid.biopoleprace s jem.enerkodovani pameti15 minut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

učení a pametpečujte o sv.vztdržme se pevněčarodějův učen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stastný princpověsti a legendyživot je cesta

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

přinášíme Vám novinky z bio potravin a přírodní kosmetiky, kterou u nás můžete najít v hojném zastoupení. Tentokrát jsme rozšířili řadu výrobků od Purity Vision, české značky, která na našem českém trhu působí již 10 let. Je známá a velmi oblíbená nejen proto, že výrobky jsou vysoké kvality, nejsou testovány na zvířatech, neobsahují barviva a konzervanty, ale jsou tak čisté, že je můžete i jíst. Navíc při výrobě využívají energii z obnovitelných zdrojů a produkty jsou balené ve skle nebo v recyklovatelném obalu, tudíž se nemusíte obávat zatížení životního prostředí. Purity Vision také podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a spolupracuje s farmáři a lokální komunitou v Ugandě v Africe i na Filipínských ostrovech. Výchozí suroviny produktů jsou ručně sbírané a pomáhají zvýšit stabilní příjem sociálně slabším rodinám.

Z novinek Vám můžeme představit Raw bio opunciový olej - přírodní lifting ze srdce pouště, Raw bio arganový olej - elixír mládí a krásy pro každou pleť, bio tělové máslo s bio raw arganovým olejem pro intenzivní regeneraci, Marocký jíl - Rhassoul pro domácí přípravu pleťových masek, peelingů, mýdel a šamonů, Bio kávový peeling s bio bambuckým máslem pro hedvábně jemnou pokožku, Dětské tělové máslo ve dvou objemech: menší balení 20 ml nebo větší 100 ml. Ve dvou objemech 300 ml a 400 ml (s uchem) máme pro Vás také nově Farmářský kokosový olej pocházející od farmářů, kteří si nemohou dovolit certifikaci BIO.

Novinky Purity Vision jsou k dostání v naší kamenné prodejně a na našem e-shopu dokonce za zvýhodněnou cenu.

PV novinky

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci,

nedávno jsme Vám představili novinku ze světa bylinných kapek a tinktur od firmy Bylinné kapky. Velmi jste si je oblíbili a my máme pro Vás skvělou zprávu! Rozšířili jsme sortiment Bylinných kapek a Vy máte nyní daleko větší možnost výběru.byl.kapky2

Z řady Pavlovy kapky Vám přinášíme tinktury Harpago fit, Lékořice uralská, Mumio, Sedmikráska, Svízel, Perila, Shii-take, Lesklokorka, Housenice, Čubet, Arnika, Drmek, Oman, Palma sabalová, Kokotice, Vrbovka, Kalisie, Popenec, Azadirachta a Irský mech. Nově máme pro Vás také Pavlovy směsi Metabolismus a hubnutí, Krvetvorba, Akné, Metafit C a Sítnice. Řadu Bylinkářovo tajemství jsme doplnili o Ocullfit, Gravifit, Feminafit, Švédské kapky, Herpestop, Migrestop, Baktestop, Acidostop, Tinnistop a nově také z řady Fytoinformační - Vlaštovičník.

Jako velmi účinná se v poslední době jeví tzv. Gemmoterapie, jejíž řadu jsme také doplnili o další extrakty z pupenů jako jsou Borůvka, Lípa, Borovice, Vřes, Jmelí, Maliník, Bříza a Oskeruše.

Všechny tyto bylinné kapky jsou k dostání v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova a na našem e-shopu dokonce za zvýhodněnou cenu.

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci,můjbylinkdiář2019

léto postupně uvolňuje místo nadcházejícímu podzimu a rok 2018 se pomalu blíží do cílové rovinky. A co Vy, jste připraveni už na rok nový? Pomalu ale jistě už se blíží čas, kdy bychom se měli postupně připravit a pořídit si pro naše plánování diář na rok nový. Jeden takový pro Vás máme - radostí určitě zaplesají ti, kteří jsou příznivci bylinek. Přinášíme Vám Můj bylinkový diář 2019, kde naleznete informace nejen o rostlinkách (co kdy sbírat a pro jaké účely), ale také recepty z nich. Recepty to jsou nejen ze světa gastronomie, ale také z oblasti přírodní kosmetiky. V diáři je také prostor pro Vaše poznámky a je doplněn o jemné ilustrace. Navíc je ve formátu A5, takže se Vám pohodlně vejde do kabelky i do  malé příruční tašky.

Věříme, že se Vám tento praktický diář bude líbit a bude Vás provázet novým rokem :) Diář je k dostání v naší kamenné prodejně na I.P. Pavlova nebo za zvýhodněnou cenu na našem e-shopu.

 

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci,

wahlgrenis novinkapřinášíme Vám žhavou novinku od autorky Wahlgrenis. Určitě jste se setkali s jejími dvěma knihami Proč k nám miminko nechce a Jak rozumět vlastní duši. Autorka vydala nyní knihu novou - Pokud přeladíme program navazující na knihu předchozí - Jak rozumět vlastní duši.

Wahlgrenis se pokusí pomoci Vám opustit každodenní stereotypy a dostat se za hranice běžného světa a tím i blíže k vlastnímu nitru. Kniha je rozdělena do 12 kapitol: Pojďme pod povrch, Přestaňme potichu plakat, Potřebujeme pochopit postup, Proč přibývá pitomců, Působivý přítomný plán, Pořádek přináší pokroky, Přesné plánování pocitů, Pozvolna přichází poklad, Pokorně potichoučku prosme, Předpokládejme plavný pohyb, Proč předěláváme partnery a Poodhalme příčiny propadů.

Autorka zavítá také k nám do Prahy, kde U Džoudyho povede dvě přednášky právě k tématu této knihy. Tímto Vás srdečně zveme na přednášku 7. září od 18 hod (Pokud přeladíme program - I. část - "Kdo hraje hlavní roli v našem životě") a také 12. října od 17 hod (Pokud přeladíme program - II. část - "Proč předěláváme partnery"). Rezervaci vstupenek můžete provést přímo u lektorky.

Knihu můžete zakoupit v naší kamenné prodejně na I.P.Pavlova nebo za zvýhodněnou cenu na našem e-shopu.

 

Číst dál...

Aktuality z obchodu