Celková cena:
0

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

cesty diářmáme pro Vás skvělou zprávu! Diář 2019 od celosvětově známého a uznávaného brazilského autora Paula Coelho je již U Džoudyho k prodeji.

Paulo Coelho, miliony čtenářů považován za alchymistu slova, patří k nejvlivnějším spisovatelům posledního století. Jeho knihy se objevují na předních příčkách žebříčků bestsellerů, ale jsou to také tituly, které vždy vyvolají živou společenskou i literární diskusi. Coelho pracuje s představami, ideami a filozofiemi, jež se niterně dotýkají tužeb bezpočtu čtenářů, kteří hledají svůj vlastní způsob, jak nejlépe porozumět životu a vypořádat se s ním.

Diář obsahuje citáty z děl Paula Coelha a má tentokrát za hlavní téma „cesty“. Rovněž zahrnuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toho nejnovějšího, ale také autor sám ve svých fejetonech. Tento diář může být ideálním dárkem pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele a myslitele provázela každým dnem nadcházejícího roku.

Zakoupit diář můžete v našem e-shopu i v kamenné prodejně na I.P. Pavlova.

Číst dál...

Vážení zákazníci, milí čtenáři,

všichni jste jistě slyšeli o autorce bestselleru Móda a duše, Táně Havlíčkové. Po dlouhodobém očekávání autorka přichází se žhavou novinkou Klíč k rodině aneb Manuál k dětské duši, jakýmsi volným pokračováním její první 932725.01knihy.

Autorka používá tzv. metodu OCTO CODES, která je nástrojem pro nalezení a pochopení toho, kým člověk doopravdy je a jak to mezi námi lidmi funguje. V knize popisuje situace každodenního života, ve kterých se také zcela určitě najdete i Vy sami. Pokud je metoda OCTO CODES pro Vás zcela neznámá, v této knize ji máte šanci poznat. Autorka zde totiž popisuje charakteristické vlastnosti energií každého stylu, kompatibilitu partnerů i jejich zdánlivou neslučitelnost. Také možná pochopíte, proč se Vaše dítě chová tak, jak se chová, a proč jsou Vaše děti od sebe odlišné.

Dočtete se např., jak se chová sportovní maminka k romantické nebo ležérní holčičce, nebo okázalý otec k synu rebelovi. Vztahy jsou někdy velmi náročné, ale tento manuál Vám může pomoci příčiny sporů pochopit, a tím i změnit Váš postoj k nim. S každou další větou si budete říkat:,,Aha, tak to je přesně ono. To mi něco připomíná!"

Přečíst si tuto knihu znamená najít způsob, jak porozumět Vašim blízkým, pochopit je, respektovat a přijmout je a jak zlepšit kvalitu rodinných vztahů. Kniha se také dotýká tématu ADHD - zjistíte, proč existuje v současné době s diagnózu ADHD a poruchami pozornosti tolik dětí. Že jsou to děti jako každé jiné, jen mají převahu jang energie, díky čemuž potřebují neustále něco dělat a energii tak využít.

Klíč k rodině dokáže nadchnout jak příznivce Tániny metody, tak i úplné nováčky. Je vhodná nejen pro rodiče, pedagogy, psychology, ale také pro děti - každému stylu autorka věnovala kratší kapitolu pro děti - jak poznat styl svých rodičů. Kniha je také protkána originálními ilustracemi, kterým porozumíte snadno z psaného textu.

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

 

Číst dál...

Vážení zákazníci a milí čtenáři,

s koncem června a přicházejícím létem Vám přinášíme knižní novinky, které by určitě neměly chybět ve Vaší tašce či v batůžku pro volné chvíle či na cestách.

Vybrat si můžete z knižních titulů z oblasti osobního rozvoje - Zkušenost hlupáka 5, 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život, Uvnitř v sobě, Uzdravte svou duši, Jsi prostě borec, Dívka pod vlivem Měsíce. Na oblast těla, zdravého životního stylu a přírodní medicíny se můžete zaměřit s knihami - Žijme lagom, Jíst jako Buddha, Feng-šuej rychle a prakticky, Uzdrav své tělo, Dejte sbohem únavě, Vnímavá zeleň, Léčivá síla bylin, Čínská holistická medicína v běžném životě, Labyrint pohybu, Manuál reflexologie nebo Nervový systém v osteopatii. Novinky jsou také zaměřeny na oblast psychologie - Skok po hlavě, Zítra je bohužel taky den, Deprese - odkaz předků, Příroda a duše nebo Jak přežít, když nerozumím emocím. O novinky jsme také doplnili knihy zaměřené na téma meditace či šamanismu - Do celistvosti, Malá kniha meditací, Jaguár v těle, motýl v srdci. Ponořit se můžete také do tématu sexuality a tantry s knihami Tao zdraví, sexu a dlouhého života, O sexu a Miluj vášnivě, nebo ženství, těhotenství a mateřství s tituly Srdce v lůně, Tajemství plodnosti, Budu někdy vůbec dost dobrá?. Také na Vás čekají knihy jako např. Bez pout, Oshovy příběhy Hliněné lampy nebo knihy Rudolfa Steinera Víra, láska a naděje a Poslání Michaelovo.

Všechny tyto knižní tituly jsou k dostání na naší kamenné prodejně i na našem e-shopu.

 

932475.01 100 zp 932517.01 932474.01932473.01 dívka

 

 

 

 

 

 

 

932451.01 932488.01 932515.01932442.01 932452.01

 

 

 

 

 

 

 

 

932501.01 932437.01932486.01labyrint pohybu932483.01nerv 

 

 

 

 

 

 

 

932472.01 932514.01932513.01932455.01932454.01

 

 

 

 

 

 

 

 

932439.01 932485.01932438.01

 

 

 

 

 

 

 

 

932440.01932478.01932487.01932476.01 932453.01

 

 

 

 

 

 

 

 

932512.01932510.01932477.01932446.01932490.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci,

také už Vás nebaví v obchodních řetězcích neustálá nabídka chemických nápojů s nízkým nebo žádným podílem ovoce? Protože pro Vás připravujeme jen tomalina drink nejlepší, nově jsme U Džoudyho dali zelenou ovocným sirupům od šikovných chlapíků Matěje a Honzy. Produkty Matěj a Honza patří ve své kategorii mezi nejkvalitnější na trhu. Tuny ovoce a zeleniny, které by zbytečně skončily na skládkách jen kvůli vadnému vzhledu či přezrálosti, jsou smysluplně zužitkovány, čímž zabrání plýtvání potravinami, minimalizují vlastní odpad a ještě z nich vzniknou vynikající sirupy. Hlavní důraz kluci kladou na vstupní suroviny, kde jsou rozhodujícími faktory kvalita a původ ovoce. To, co roste v České republice, odebírají z českých farem. Sirupy neobsahují chemické konzervanty a barviva, jsou bez lepku, plné ovoce a snadno se přípravují. A právě v nadcházejících letních horkých dnech jsou tyto ovocné osvěžující sirupy to pravé :)

V naší nabídce naleznete 8 různých variant - zázvor, malina, jahoda, pomeranč, levandule, citrón, višeň a okurka. Který Vás zaujal? Osvěžující okurka nebo snad šťavnatý citrón? :)

Sirupy můžete zakoupit v naší kamenné prodejně i na našem e-shopu.

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci U Džoudyho,

přinášíme Vám žhavou novinku! V západní Evropě jde o luxusní záležitost, ale v České republice jde teprve o novou záležitost. Řeč je o PARAoleji, všestranném pomocníkovi.

brazil nut oil with nutsPARAolej je za studena lisovaný olej z paraořechů bolivijské Amazonie. Obsahuje vysoké množství zdraví prospěšných látek jako jsou omega mastné kyseliny, selen, vitamín E a B komplex, díky nimž působí antioxidačně a protizánětlivě. Proto jej v Amazonii tradičně používají jako přírodní kosmetiku při péči o pleť a vlasy. Pokožku vyživí a přitom nezanechává mastný film a vlasy po jeho působení zesílí. Výborně se hodí také k dochucení salátů, přípravě dezertů, na chléb nebo jen tak samotný na lžičku. Lze jej také využít pro přípravu teplé kuchyně - bezvadně se na něm smaží i peče.

 

Jak prospívá naší pleti?

Para ořechy jsou bohaté na selen, který urychluje proces obnovy buněk, a antioxidanty, které stimulují produkci glutathionu. Glutathion dokáže vázat volné radikály, které ničí kolagen v pokožce. Jsou také bohaté na vitaminy - vitaminy A a E podporují produkci kolagenu, díky čemuž je naše pokožka jemná a pevná. Proto se doporučuje paraolej aplikovat před spaním. Díky obsahu zinku je také tento olej účinný v boji proti akné - zinek totiž redukuje zarudnutí a napomáhá produkci kolagenu, pomáhá odstraňovat toxiny z těla a redukovat tak tvorbu akné. Díky velkému množství omega 3 mastných kyselin je také vhodný pro péči o suchou pokožku.

 

Jak prospívá našim vlasům?

PARAolej obsahuje velké množství omega 6 a 9 mastných kyselin, které stimulují produkci kožního mazu a fungují jako přírodní kondicionér. Vlasy jsou potom250ml hebké a lesklé. Je to také skvělý zdroj aminokyseliny L-arginin, která zlepšuje kondici stěn arterií, čímž zabraňuje náchylnosti ke tvorbě sraženin. Pokožka hlavy potřebuje správné prokrvení, aby vlasy byly zdravé. I díky selenu a vitaminu E můžeme o naše vlasy lépe pečovat, neboť zamezují křehnutí a vypadávání vlasů, posilují je a podporují jejich růst. Stačí olej vmasírovat do pokožky hlavy a opláchnout nebo nanést již na umyté vlasy.

 

Jak prospívá našemu tělu?

Popsali jsme Vám účinky PARAoleje při zevní aplikaci. Nicméně je vhodné jej použít i vnitřně - např. na lžičku nalačno nebo před spaním či k přípravě a dochucování pokrmů. PARAolej obsahuje prvek, který je pro naše tělo nezbytný, bohužel si jej naše tělo nedokáže samo tvořit. Řeč je o selenu, který podporuje produkci glutathionu s antioxidačními účinky. Chrání tak tělo před volnými radikály, které jejich působením mohou ničit buňky a tkáň. Pro vysoké množství omega 3 mastných kyselin je olej vhodný jako prevence před výskytem kardiovaskulárních onemocnění. Mimo jiné para ořechy obsahují také hořčík nezbytný pro funkci svalů, který zabraňuje nahromadění kyseliny mléčné ve svalech, a tím pádem i slabosti a bolesti svalů. Velmi významně ovlivňuje také činnost štítné žlázy, neboť obsahuje enzym trijodthyronin, který je důležitý pro její správnou funkci. Jedním z důležitých obsažených vitaminů je také Thiamin (vitamin B), který udržuje nervový systém v rovnováze. V neposlední řadě para ořechy obsahují také měď, která je nezbytná při tvorbě pojivové a kostní tkáně. Pomáhá při absorpci železa do krevního oběhu. Krevní oběh také podpoří mononasycené mastné kyseliny, které snižují výskyt tzv. ,,špatného cholesterolu" v krvi.

 

PARAolej si můžete zakoupit ve dvou provedeních - 250 ml a 500 ml na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova. 

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci U Džoudyho,

víme, jak milujete knihy a jste nadšení čtenáři. A proto Vám přinášíme naše knižní novinky. Těšit se můžete na tituly zaměřené na zdraví a medicínu - Květové esence: snadno a rychle, Bylinky: snadno a rychle, Doba jedová 9 - Cukr, Rafael, Minerální soli dr. Schüsslera, Jak pomoci tělu, aby se vyléčilo samo, Tao zeleninové zahrady, Špína je dobrá, Vyléčil jsem si tinnitus, Žena v cyklu života. Oblast osobního rozvoje jsme obohatili o knižní tituly Život ve světle, Krásnější svět je možný, naše srdce to ví, Andělská terapie - pracovní kniha, Systém, který léčí, Psychoterapie našich prababiček, Návrat domů, Zdraví je v naší hlavě, Usmívej se na strach, Od bezvědomí k sebevědomí, Tajemné absolutno, Otevřená rodina a kreativní zápisník Barevná terapie. Pokud Vás zajímá jóga, meditace či léčení energií, mohly by Vás oslovit knihy Jóga mezi e-maily, Pranájáma - technika dechu, Mindfulness: Fit na těle i na duši, Jóga: Fit na těle i na duši, Meditace: Fit na těle i na duši, Jóga, očista a rituály nebo Jemný energetický dotek. Kdo má rád krajinu a její tajemná zákoutí, či historii, mohl by ocenit Piktogramy v České republice a energetický systém země, Posvátná místa zemí koruny české 2, nebo rozprávění v češtině - Raději zešílet v divočině, Opuštěná společnost, ale také v angličtině - Stories from old jewish Prague. A v neposlední řadě Vám také představíme novinky z oblasti mystiky a magie - Ogham, Silová a pomocná zvířata. Nechybí ani knižní tituly zaměřené na sexualitu a ženství - Probuzení ženské energie, 7 klíčů k celoživotní sexuální vitalitě. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv knižní titul, věříme, že je to právě ten pravý pro Vás!

Knižní novinky můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

 

1237

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11202531

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38 351021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23262933

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34371413

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 30616

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18191727

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4922 32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36242815

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

812

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

není to tak dlouho, co jsme Vám představili novinku z řad přírodní kosmetiky - produkty firmy Hristina. Protože Vás tato kosmetika zaujala stejně jako nás a jste s výrobky také spokojení, rozšířili jsme pro Vás sortiment Hristiny o další skvělé novinky.

nová hristinaNajdete mezi nimi péči o pleť jako jsou řada se zlatem (obličejová maska, anti-age oční krém, anti-age sérum, denní krém a noční krém), nebo noční sérum na oči, denní sérum na oči a růžová voda. Nově také v nabídce naleznete pleťová odličovací mléka (s heřmánkem, s akácií, s aloe vera, s citronem a limetkou nebo s bulharskou růží), tělová másla a krémy (másla mangové, avokádové, kakaové, s bulharskou růží, s bulharským jogurtem) nebo krémy na ruce a nohy s bulharskou růží a s želé z bílé růže), nová tělová mléka (mango, želé z bílé růže), zpevňující anticelulitidní krémy a olej (se skořicí, s kofeinem a guaranou, s kofeinem a ananasem, olej s ananasem), ale také masážní svíčky (s banánem a s mangem). Rozšířili jsme také nabídku Hristiny o produkty péčující o vlasy (šampon s brazilskými bylinkami, kondicionér s pelargonií, šampon s pelargonií, šampon s bulharskou růží, chininová voda na vlasy), o sprchové gely na tělo i vlasy (s mangem, s želé z bílé růže) a tělové peelingy (želé z bílé růže, z kávových zrn).

Věříme, že Vás těmito novinkami potěšíme a že si z nových výrobků Hristiny dokáže vybrat opravdu každý. Výrobky můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně. V naší kamenné prodejně naleznete širší sortiment Hristiny.

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

v dnešním světě, který na nás vyvíjí nemalý tlak, je určitě vhodné se více zaměřit na naše tělo, duši i mysl a opečovávat je. P932430.01řinášíme Vám proto žhavou knižní novinku! Jistě si vzpomínáte na naši pozvánku na křest knihy Aura, čakry a sebeléčení, který se konal v knihkupectví U Džoudyho minulý týden. S potěšením vám oznamujeme, že kniha je U Džoudyho již v prodeji!

A o čem tato horká novinka je? Autoři knihy jsou manželé Rakušanovi, kteří předkládají výsledek deseti let svých osobních zkušeností s energetickou diagnostikou člověka. Věnují se měření aury, přinášejí originální a netradiční pohled na souvislosti mezi aurou, čakrami a fyzickým i psychickým zdravím. Nejedná se o knihu teorií, ale o souhrn ryze praktických zkušeností, které mnohdy boří zažité mýty.

Autoři v knize věcným a srozumitelným způsobem rozkrývají příčiny oslabení aury a čaker v souvislosti s psychosomatikou nebo s rodovými dědičnými onemocněními a nabízejí dostupné možnosti sebeléčení. Čtenář v knize najde návody na řešení akutních problémů, zdravotních i psychických. Najde v ní ale i průvodce na cestě osobního rozvoje.

Knihu můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

 

 

 


Pokud by Vás zajímala tématika aury a čaker, můžeme Vám také doporučit některé z následujících knižních titulů či CD s nádhernými harmonizačními mantrami právě od manželů Rakušanových. Tyto produkty rovněž naleznete k zakoupení na našem e-shopu i v prodejně.

 

léčeníaurymoolamantrazáklaknihaočakr léčivásílaaury

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

bohužel Vám musíme oznámit, že aromatické, dekorativní a masážní svíčky firmy UNIPAR jsou v naší prodejně i našem e-shopu v doprodeji a již více unipar doprodejv naší nabídce nebudou. Poslední kousky jsou ještě skladem, tak neváhejte :)

Děkujeme za pochopení,

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

přinášíme Vám žhavé novinky z řad přírodní kosmetiky. Sortiment jsme rozšířili o čistě přírodní výrobky slovenské firmy Savon. Tato rodinná firma pečlivě vybírá savon logoto nejlepší z savon2darů přírody - výrobky obsahují extrakty z bylinek, které si pěstují na vlastní zahradě či je sbírají na lukách a v lesích.

Rádi rozmazlujete svou pokožku a dáváte jí láskyplnou péči? V naší nabídce prodejny i e-shopu naleznete tělové a masážní oleje (z levandule, třezalky, měsíčku, růže damašské, ylang ylang, meduňky, jasmínu a rozmarýnu), které Vaši pokožku příjemně provoní, zjemní a zregenerují. Naleznete také pleťové oleje pro mastnou/aknózní pleť a pro suchou/citlivou pleť a nechybí ani regenerační krémy pro pleť i tělo v malém 60 ml balení (z verbeny a meduňky, růže, lipového květu, levandule, bylinkový a pro atopiky). Pokud preferujete větší objem a nespokojíte se s málem, nabízíme také krémy ve větším 120 ml provedení (z verbeny a meduňky, růže, lipového květu, levandule, bylinkový a pro atopiky). Na prodejně na I.P. Pavlova navíc naleznete také tuhé šampony a mýdla.

Věříme, že budete těmito přírodními zázraky nadšeni stejně jako my a objevíte tak novou láskyplnou péči o Vaši pokožku, pleť i duši :)

 

Číst dál...

Aktuality z obchodu