Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci hudby,

Deva Premal

máme pro Vás skvělou zprávu. Společnost Sacred Chants chystá další unikátní koncert, tentokrát Duše Mantry - živě!

V polovině října do Prahy zavítá velmi oblíbená německá skladatelka a zpěvačka hudby New Age Deva Premal se svým partnerem Mitenem. Doprovodí je nepálský mistr flétny Manosa, který s duem intenzivně vystupuje a spolupracoval s ním také na tvorbě několika alb. Doprovodí je také kanadský Joby Baker na basu a dánský perkusionista Rishi.

Deva Premal & Miten stojí v popředí rostoucího celosvětové fenoménu chorálového zpěvu. Vystupují na festivalech, rockových akcích, v koncertních síních a katedrálách po celém světě a pořádají on-line program meditace s mantrou, kterého se už zúčastnilo více než 200 000 posluchačů. V debutovém albu The Essence (1999) uslyšíte prastaré indické a tibetské mantry v kombinaci se současnou hudbou, čímž dali vznik jedinečnému hudebnímu žánru. Album mělo velký úspěch a vyšplhalo se na přední příčky žebříčků World Music a New Age, kde stále zůstává. Od té doby Deva a Miten vydali více než 17 alb, kterých se prodalo přes jeden milion kusů. Jsou velmi oblíbení i u osobností jako jsou Jeho Svatost Dalajlama, Cher, motivační guru Tony Robbins nebo spisovatel Eckhart Tolle.

Připojte se k oslavě manter zpěvem - čeká Vás večer plný manter, písní a meditace. Koncert se koná 14. října ve Foru Karlín.


Pro více informací můžete navštívit: http://devapremalmiten.com/ nebo https://www.manosemusic.com/

Vstupenky je možné objednávat na webových stránkách:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/12198-deva-premal-miten-s-manose-v-praze?utm_medium=anchor

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,Sorry we are Closed Sign

ve dnech 28. a 29. září (pátek a sobota) jsou z důvodu státního svátku naše kamenná prodejna, e-shop i čajovna UZAVŘENY. Upozorňujeme, že v těchto dnech tedy nebude možné vyzvedávat e-shopové objednávky na osobní odběr. Těšit se na Vás budeme opět v pondělí 1. října v plné polní :)

Děkujeme za pochopení,

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci,můjbylinkdiář2019

léto postupně uvolňuje místo nadcházejícímu podzimu a rok 2018 se pomalu blíží do cílové rovinky. A co Vy, jste připraveni už na rok nový? Pomalu ale jistě už se blíží čas, kdy bychom se měli postupně připravit a pořídit si pro naše plánování diář na rok nový. Jeden takový pro Vás máme - radostí určitě zaplesají ti, kteří jsou příznivci bylinek. Přinášíme Vám Můj bylinkový diář 2019, kde naleznete informace nejen o rostlinkách (co kdy sbírat a pro jaké účely), ale také recepty z nich. Recepty to jsou nejen ze světa gastronomie, ale také z oblasti přírodní kosmetiky. V diáři je také prostor pro Vaše poznámky a je doplněn o jemné ilustrace. Navíc je ve formátu A5, takže se Vám pohodlně vejde do kabelky i do  malé příruční tašky.

Věříme, že se Vám tento praktický diář bude líbit a bude Vás provázet novým rokem :) Diář je k dostání v naší kamenné prodejně na I.P. Pavlova nebo za zvýhodněnou cenu na našem e-shopu.

 

 

Číst dál...

Vážení zákazníci, milí čtenáři,

na závěr léta Vám přinášíme srpnové knižní novinky a zároveň tipy na knižní hity, které Vám mohou zpříjemnit volné odpoledne nebo večer.

Pokud Vás zajímá oblast psychologie a osobního rozvoje, můžete se těšit na novinky jako jsou Spisy z pozůstalosti 1892 - 1938, Asertivitou k sebedůvěře, Vítej doma, Kód k výjimečnosti, Méně je více, Moc přítomného okamžiku - pracovní kniha. Z oblasti cvičení a zdravého životního stylu Vám přinášíme Cvičení pro zdravá záda, Homeopatie do kapsy, Štítná žláza a její léčba, Spiraldynamik, Živá strava jednoduše a levně, Hubnutí pro ty, co si všechno moc berou, Léčivé byliny a duševní zdraví, Mléka: Homeopaická materia medica a repertotium, 36x chia semínka, Aromatické rostliny nebo Les léčí. Pokud Vás zajímá téma karmy a filosofie, možná Vás potěšíme tituly jako jsou Osvobození duše a Boží poselství světu. Ze světa tajemna, šamanismu, magie a mytologie Vám přinášíme Tajemné objekty, obrazce a skutečnosti, Magie slovanských bohů a symbolů, Předpeklí ráje, Děti moudrých draků, Atlantida nebo Ayahuasca jako lék. V neposlední řadě se také můžete potěšit při práci s energiemi knihami Meditace pro zvýšení energie a Energetická očista domova.

Všechny tyto knižní novinky jsou k dostání v kamenné prodejně na I. P. Pavlova, ale také na našem e-shopu, kde je můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu! :)

spisy z pozůstasertivitouvítej domakod k vyjimeč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

méně je vícmoc přít okamzdr.zádahomeop do kapsy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

štítkaspiraldynamživá stravahubnutí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

léčivé bylinymlékachia semarom rostliny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

les léčíosvoboz dušeboží poselství světutajemné objekty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

magie slovanůpředpeklíděti moudr drakatlantida

 

 

 

 

 

 

 

 

 

energ očista domovaayahuasca

meditace1

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci,

wahlgrenis novinkapřinášíme Vám žhavou novinku od autorky Wahlgrenis. Určitě jste se setkali s jejími dvěma knihami Proč k nám miminko nechce a Jak rozumět vlastní duši. Autorka vydala nyní knihu novou - Pokud přeladíme program navazující na knihu předchozí - Jak rozumět vlastní duši.

Wahlgrenis se pokusí pomoci Vám opustit každodenní stereotypy a dostat se za hranice běžného světa a tím i blíže k vlastnímu nitru. Kniha je rozdělena do 12 kapitol: Pojďme pod povrch, Přestaňme potichu plakat, Potřebujeme pochopit postup, Proč přibývá pitomců, Působivý přítomný plán, Pořádek přináší pokroky, Přesné plánování pocitů, Pozvolna přichází poklad, Pokorně potichoučku prosme, Předpokládejme plavný pohyb, Proč předěláváme partnery a Poodhalme příčiny propadů.

Autorka zavítá také k nám do Prahy, kde U Džoudyho povede dvě přednášky právě k tématu této knihy. Tímto Vás srdečně zveme na přednášku 7. září od 18 hod (Pokud přeladíme program - I. část - "Kdo hraje hlavní roli v našem životě") a také 12. října od 17 hod (Pokud přeladíme program - II. část - "Proč předěláváme partnery"). Rezervaci vstupenek můžete provést přímo u lektorky.

Knihu můžete zakoupit v naší kamenné prodejně na I.P.Pavlova nebo za zvýhodněnou cenu na našem e-shopu.

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,order pickup

léto se pomalu ale jistě chýlí ke konci. V srpnu byly provozní doba naší kamenné prodejny i výdej e-shopových objednávek omezeny pouze na pracovní dny. Od září se však na Vás budeme těšit v obvyklé otevírací době pondělí - pátek od 9 hod do 19 hod a v sobotu od 9 hod do 14 hod. Výdej e-shopových objednávek bude opět možný od pondělí do pátku od 9 hod do 18:45 a v sobotu od 9 hod do 13:45.

Přejeme Vám krásný zbytek léta,

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Obchůdek U Džoudyho hledá brigádníka / brigádnici na úklid ve dnech sobota či neděle na cca 3 - 4 hodiny týdně. úklid1

V případě zájmu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Budeme se na Vás těšit!

 

Číst dál...

Vážení zákazníci, milí čtenáři,

léto je v plném proudu, a my Vám přinášíme prázdninové knižní novinky. Dáme Vám tipy na knižní hity, které si s sebou můžete vzít na Vaši dovolenou nebo jen tak do tašky či kabelky k vodě.

Pokud Vás zajímá oblast psychologie a osobního rozvoje, můžete se těšit na novinky jako jsou Emocionální intimita, Střízlivě, většinou vesele, Voda, která hoří, Miluj každého, Jak uzdravit své vnitřní dítě, Pohádková cesta, Tvořivé myšlenky - Žít po proudu, Vše je právě tak, jak to je nebo Někdy krásná, jindy moudrá. Z oblasti cvičení a zdravého životního stylu Vám přinášíme Mantry, Čchi-kung, Zelenina z ekozahrady pro radost i sobě, Zdraví ve tvých rukou, Vnitřní inženýrství, Nová životní energie nebo Tibetská jóga.

Pokud Vás zajímá téma elementární bytostí, andělů, astrologie a karmy, možná Vás potěšíme tituly jako jsou Svět duchů a posmrtný stav člověka, Jak se seznámit s duchovními průvodci a pracovat s nimi, Praktický průvodce světem irských kouzel, Andělská očista, Fraktální astrologie pro každého.

Ze světa tajemna, magie a mytologie Vám přinášíme Tarot hra osudu na každý den, Tarot pro každého, Dávnou vodní cestou za tajemstvím zlaté kačice, Kabala pro každého, Částečné zatmění. V neposlední řadě můžete také potěšit Vaše ratolesti krásnými básničkami s originálními ilustracemi Žížalí bál a zájemce o vědu knihou Fyzika allatra a další tituly jako Co je za hudbou? a nebo Poděkování za každý den.

 

Všechny tyto knižní novinky jsou k dostání v kamenné prodejně na I. P. Pavlova, ale také na našem e-shopu, kde je můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu! :)

6 EMOC INT10 STŘÍZLI11 VODA14 miluj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 vnitř dítě5 POH CESTA30 žít po pr12 vše je

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 moudrá8 MANTR9 ČCHIKUNG27 ekozahrada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 ZDRAVÍ 16 inže18 živ ener31 tobet joga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 svět duchů28 duchovní průvodci29 prvodce svět irs kouzel

  3 OČISTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 frakt23 tarot na každý den4 TAROT PRO

 20 kačice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 KABALA13 zatm1 bál

 19 fyzika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 22 poděkov15 hudba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,sale biopurus

bohužel Vám musíme oznámit, že bio oleje značky BIOPURUS jsou již v doprodeji. Ještě stále jich několik v naší nabídce naleznete, tak neváhejte :) V naší kamenné prodejně i na e-shopu výrobky můžete nakupovat až do vyprodání zásob.

Děkujeme za pochopení,

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,byl kapky banner

trápí Vás obtíže s klouby, bolestmi hlavy či oslabenou imunitou? Staráte se o zdraví Vaše či Vašich blízkých a prevenci před onemocněními? Pak máme něco právě pro Vás! Přinášíme Vám novinky z oblasti přírodní medicíny - bylinné tinktury od výrobce Bylinné kapky s.r.o.

Firma Bylinné kapky s.r.o. se zabývá výrobou přípravků využívaných v oblasti fytoterapie. Tinktury jsou vyráběny z nejkvalitnějšího českého lihu a volně rostoucích léčivých rostlin a pupenů zejména z oblastí Českomoravské vrchoviny, České Kanady a Jizerských hor.

Přípravky zahrnují tinktury hned v několika řadách - např. Pavlovy kapky (Divizna, Přeslička, Levandule, Kurkuma, Vilcacora, Jetel, Kotvičník, Kontryhel, Ashwagandhá, Kozlík, Štětka a Pískavice), Pavlovy bylinné směsi (Imunita, Menstruace bolestivá, Menstruace nepravidelná, Chrupavka, Lymfa, Metafit D, Slinivka a žlučník, Kvasinky, MyCyst, Cévy pružnost a pevnost), Bylinkářovo tajemství (Blokátor, Diastop, Cholestop, Venafit, Dračí krev tinktura, Dračí krev míza, Nefrofit) nebo Gemmoterapie - tinktury z pupenů (Česnek medvědí, Lichořeřišnice, Černý topol). Určitě Vás také potěší, že jako obalový materiál jsou používány skleněné lékovky farmaceutické kvality s kapátkem a uzávěrem s pojistným kroužkem.

Věříme, že mezi nabízenými prostředky pro podporu řešení různých obtíží naleznete ten Váš. Všechny tyto bylinné tinktury jsou k dostání na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova. V naší kamenné prodejně dokonce naleznete širší nabídku, o kterou budeme postupně doplňovat i náš e-shop.

 

Číst dál...

Aktuality z obchodu