Celková cena:
0

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

435248.01

máme pro Vás dobrou zprávu, Diář 2018 od Paula Coelho je již k prodeji. Zakoupit jej můžete v našem eshopu a prodejně na I.P. Pavlova.

Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „svobodu“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toho nejnovějšího, ale také autor sám ve svých fejetonech. Ideální dárek pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele provázela každým dnem nadcházejícího roku.

Paulo Coelho, jehož miliony čtenářů považují za alchymistu slova, patří k nejvlivnějším spisovatelům posledního století. Nejenže se jeho knihy objevují na předních místech žebříčků bestsellerů, ale jsou to rovněž tituly, které vždy vyprovokují živou společenskou a literární diskusi. Coelho pracuje s představami, ideami a filozofiemi, jež se niterně dotýkají tužeb bezpočtu čtenůřů, kteří hledají svůj  vlastní způsob, jak nejlépe porozumět životu a vypořádat se s ním.

Catalina Estrada jako dítě žasla nad bujnou, nespoutanou přírodou své rodné Kolumbie. Dnes je z ní mezinárodně proslulá výtvarnice žijící v Barceloně, ale na své kořeny nezapomněla. V její práci plné explodujících gejzírů barev se stále odráží úžas nad nádherou světa.

 

 

 

DOPORUČUJEME:

 Jako řeka jež plyne

Rukopis nalezený v Akkonu

Veronika se rozhodla zemřít

 

 

 

 

 

Číst dál...

VONAI je značka slovenské přírodní kosmetiky s výraznou terapeutickou hodnotou, která působí v souladu s lidským tělem. Složení kosmetiky zanechává čistou, svěží a zdravou pleť. VONAI je kosmetika bez konzervačních látek, syntetických emulgátorů a parfémů. Neustále rostoucí počet alergiků nás vede tímto směrem.

Všechny produkty Vonai jsou biologicky odbouratelné, zabalené do recyklovaných a recyklovatelných materiálů. Navrhované obaly z recyklovatelných materiálů umožňují, aby ingredience, jejich nativní přirozená vůně a textury zůstaly co nejdéle čerstvé.

 

Mýdla Vonai naleznete v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

 

Vonai

Číst dál...

Milí zákaznici a příznivci přírodních způsobů léčby,Esence

většina z Vás již dobře zná Bachovy květové esence. Pozitivní vliv výtažků z rostlin na lidský organismus jednoduše nelze popřít. A vzhledem k tomu, že jsme milovníci přírodních produktů, nabízíme v našem sortimentu také Africké stromové esence stromů lesa Platbos.

 

V rámci doprodeje jsme pro Vás připravili zajímavé ceny veškerých produktů Platbos.

 

Les Platbos, nejjižnější les v Africe je botanickým exponátem, jelikož stromy v něm rostou neobvyklým způsobem. Les tvoří třináct rozdílných druhů stromů, které nikde jinde na planetě nerostou společně.

Stromy lesa Platbos mají neobyčejně silné a stabilní energetické pole. Proto má tento tajemný a pozoruhodný les takový ozdravný potenciál.

Africké stromové esence a rozprašovače jsou ručně vyráběny z listů a květů stromů lesa Platbos. Působí na jemné úrovni, na energetickém poli člověka.

Jejich cílem je uzdravovat a harmonizovat emoční, mentální a duchovní potřeby.esencemale

 

Číst dál...

Milí přátelé,sacredearth2

dovolujeme si sdílet pozvání na vyjímečnou událost tohoto jara, a to workshop a koncert Sacred Earth.

 

Sacred Earth workshop mantry a meditace... Spojení s vnitřním světlem, tvořivostí a smyslem.


Připojte se k Prem & Jethro ze Sacred Earth a využijte skvělou příležitost otevřít své srdce a najít svůj hlas ... „zpívejme bezstarostně starobylé modlitby starců, které nás přivedou k božskému spojení s našimi vnitřními já. Meditace, smích, modlitba, hudba a zpěv mantry ... hluboké vnitřní soustředění ... pomáhají přivést světlo uvědomění k našim srdcím a pomáhají vést spokojené a pokojné životy. Když jsme v souladu s naším vlastním věděním, našimi nejhlubšími pravdami, život proudí s lehkostí a půvabem.“ Krásný průběh obřadu, vedené meditace, Heart dance, kruh sdílení a písně Země kultivují hluboký mír a spojení s vnitřním já a s posvátnou matkou Zemí.

Číst dál...

Milí příznivci obchůdku U Džoudyho,logoDZOUDY

všichni zákazníci, kterým měla být do měsíce od podání žádosti vystavena věrnostní karta a zatím ji neobrželi, byli zařazeni do věrnostního systému a můžou uskutečnit nákup i bez věrnostní karty.  Z důvodu velkého množství žádostí, nejsme momentálně schopni vystavit karty v měsíčním termínu.

Nákup lze uskutečnit, nahlášením jména a adresy na které je karta vystavena.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Váš obchůdek U Džoudyho

Číst dál...

Milí zákazníci,Hanna maria variace

klidná vánoční atmosféra je v dnešní uspěchané době nedocenitelným luxusem. Každý si předvánoční a vánoční pohodu představujeme jinak. Někdo ji vidí v nakupování dárků, vánočním úklidu, rozsvěcení vánočních světel, jiný ve vůni, která prostupuje náš domov.

U Džoudyho jsme pro Vás připravili širokou nabídku vánočních vůní pro zpříjemnění Vašeho domova. V nabídce naleznete esenciální oleje a směsi, tradiční vánoční františky, purpuru a výběr vonných vykuřovadel.

Pojďte se společně s námi ponořit do nezaměnitelné vůně vánočních svátků.

Exkluzivní kolekce vánočních éterických olejů firmy Hanna Maria je energeticky zpracována do tří energetických zón: spodní, střední a horní. Všechny tyto vůně jsou sladěny tak, aby v nás zažehly plamínek kouzla tohoto tajemného a magického období. Kompozice mají vynikající a ojedinělou kvalitu díky způsobu zpracování. Tóny olejů charakterizují české Vánoce, zimní přírodu a energeticky bohaté období adventu.

 

Číst dál...

shutterstock 113324341 400pxVonné tyčinky jsou příjemným doplňkem pro každého, kdo již objevil kouzelnou atmosféru provoněného prostoru.

Můžete je použít jak ke zlepšení nálady a zklidnění po náročném dni, tak i pro očištění místa, ve kterém pobýváte.

Podle principů feng-shui tím povzbudíte proudění energie v různých oblastech Vašeho života. Kolekci doplňují stojánky určené pro pálení vonných tyčinek, můžete vybírat z mnoha tvarů a různých materiálů.

Nejoblíbenější a velmi kvalitní jsou vonné tyčinky od indického výrobce Shrinivas Satya. Příjemná vůně navodí stav relaxace a pohody. Při zapálení se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní.

shutterstock 265165976 600 pxVonné tyčinky jsou vyráběny ručně a nanášeny na bambusová dřívka, pro jejich výrobu se používají pouze přírodní suroviny.

Indické vonné tyčinky Shrinivas Satya jsou určeny k meditaci, relaxaci a k vytvoření příjemné atmosféry.

Indie je největším výrobcem vonných tyčinek, z její produkce můžeme nabídnout širokou škálu oblíbených značek. Tyto vonné tyčinky jsou parfémovány aromatickými oleji a mají intenzivnější vůni, nanášejí se ručně na bambusovou štěpinu.

 

Pojďte se s námi ponořit do světa inspirativních vůní a omamné atmosféry orientu.

Číst dál...

                                 

434326.01Na louce mezi lesy v blízkosti Malé Fatry žije v chaloupce bez zavedené elektřiny, plynu a vody žena, které se říká osvícená Marcelka. Její životní příběh je nejen plný dobrodružství, ale především lásky. Po cestě, kterou ušla k sobě samé, šli také Eduard a Míla Tomášovi i Mahariši. Tato žena, která už pomohla mnoha lidem na cestě k jejich duchovnímu uzdravení a poznání Pravdy, říká: „Vědomí se vrací samo pro sebe, o žádnou Marcelu tu nejde. Jste tím stále, jenom věnujete pozornost něčemu jinému. Je to váš přirozený stav, kdy ke štěstí nepotřebujete vůbec nic. Všichni lidé jsou překrásní, ale důležité je, aby našli sami sebe a uvědomili si, že jsou čirým Vědomím. A ničím jiným nikdo z vás nikdy ani nebyl.“ Pravda nám ukazuje podstatu života a skutečný smysl lidského bytí a lze ji najít až za hmotným, okem viditelným světem.

Z otázek, které zazněly na seminářích a setkáních s Marcelkou a jejím manželem Romkem v průběhu dalšího roku po napsání prvních dvou knih Marcelka z hor 1 a Marcelka z hor 2, vznikla kniha, v níž se opět zabýváme tématikou našich partnerských vztahů a vztahů mezi rodiči a dětmi. Dále se zde věnujeme sportu, stravování, péči o tělo, současnému dění ve světě a samozřejmě také fungování naší mysli a tak zvaným elementálním neboli astrálním bytostem.

 

Knihu můžete zakoupit v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova nebo v našem eshopu U Džoudyho.

Číst dál...

bylinaMilí zákazníci a přatelé,

vetšina z Vás již objevila léčivou sílu bylin, které nám naše planeta nabízí. Proto jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku bylinných produktů léty prověřené firmy pana Valdemara Grešíka.

Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roce 1990 a dnes patří mezi přední české výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, kapek, mastí, koupelí z léčivých bylin, potravinových doplňků. Jedná se o ryze českou firmu se 100% podílem práce v Česku, jejímž prvořadým kritériem při výběru surovin je kvalita nikoliv cena.

Zrovna toto období je vhodné pro očistu našeho těla od nánosů, které vznilky v dobách vánočních hodokvasů a zimních měsíců. Kombinací bylinných čajů a kapek pro zvýšení vitality dosáhnete jistě úspěchů při nastartování vašeho metabolismu.

bylina2Z naší nabídky nabízíme výrobky podle původních receptur pana Valdemara Grešíka, které jsou u našich zákazníků nejen oblíbené, ale hlavně prověřené svou kvalitou a svými účinky.

Z našich stávajících produktů jistě znáte Grešíkův ledvinový čaj, který je určen pro normální funkci močových cest a ledvin. Druhý, nazvaný Bylinný čaj Hepčík s echinaceou pomáhá obnovit přirozenou obranyschopnost organismu a normální funkci horních dýchacích cest, což je zvláště nyní v období chřipek velmi vítané.

Zvýšení vitality organismu zajistí kapky nazvané Životabudič, celkovou odolnost naší obranyschopnosti by měly podpořit rakytníkové kapky, kapky ledvinové, jak už název napovídá se postarají o správnou funkci vylučování, a správné jaterní funkce napomůžou vyrovnat kapky jaterní.

Číst dál...

natural-cosmetics

Milí zákazníci,

obchůdek U Džoudyho je znám tím, že v oblasti kosmetiky nabízí svým zákazníkům netradiční výrobky té nejvyšší kvality, které jsou vyráběny přírodními postupy bez dopadu na životní prostředí, nejlépe bez chemických přísad. K těmto výrobkům patří také produkty Havlíkovy apotéky, které naleznete jak v naší kamenné prodejně, tak v našem e-shopu.

A vzhledem k tomu, že jste si Havlíkovy výrobky velmi oblíbili, rozhodli jsme se rozšířit tuto nabídku o další nové produkty.

Číst dál...

Aktuality z obchodu