Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

není to tak dlouho, co jsme Vám představili novinku z řad přírodní kosmetiky - produkty firmy Hristina. Protože Vás tato kosmetika zaujala stejně jako nás a jste s výrobky také spokojení, rozšířili jsme pro Vás sortiment Hristiny o další skvělé novinky.

nová hristinaNajdete mezi nimi péči o pleť jako jsou řada se zlatem (obličejová maska, anti-age oční krém, anti-age sérum, denní krém a noční krém), nebo noční sérum na oči, denní sérum na oči a růžová voda. Nově také v nabídce naleznete pleťová odličovací mléka (s heřmánkem, s akácií, s aloe vera, s citronem a limetkou nebo s bulharskou růží), tělová másla a krémy (másla mangové, avokádové, kakaové, s bulharskou růží, s bulharským jogurtem) nebo krémy na ruce a nohy s bulharskou růží a s želé z bílé růže), nová tělová mléka (mango, želé z bílé růže), zpevňující anticelulitidní krémy a olej (se skořicí, s kofeinem a guaranou, s kofeinem a ananasem, olej s ananasem), ale také masážní svíčky (s banánem a s mangem). Rozšířili jsme také nabídku Hristiny o produkty péčující o vlasy (šampon s brazilskými bylinkami, kondicionér s pelargonií, šampon s pelargonií, šampon s bulharskou růží, chininová voda na vlasy), o sprchové gely na tělo i vlasy (s mangem, s želé z bílé růže) a tělové peelingy (želé z bílé růže, z kávových zrn).

Věříme, že Vás těmito novinkami potěšíme a že si z nových výrobků Hristiny dokáže vybrat opravdu každý. Výrobky můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně. V naší kamenné prodejně naleznete kompletní sortiment Hristiny.

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

v dnešním světě, který na nás vyvíjí nemalý tlak, je určitě vhodné se více zaměřit na naše tělo, duši i mysl a opečovávat je. P932430.01řinášíme Vám proto žhavou knižní novinku! Jistě si vzpomínáte na naši pozvánku na křest knihy Aura, čakry a sebeléčení, který se konal v knihkupectví U Džoudyho minulý týden. S potěšením vám oznamujeme, že kniha je U Džoudyho již v prodeji!

A o čem tato horká novinka je? Autoři knihy jsou manželé Rakušanovi, kteří předkládají výsledek deseti let svých osobních zkušeností s energetickou diagnostikou člověka. Věnují se měření aury, přinášejí originální a netradiční pohled na souvislosti mezi aurou, čakrami a fyzickým i psychickým zdravím. Nejedná se o knihu teorií, ale o souhrn ryze praktických zkušeností, které mnohdy boří zažité mýty.

Autoři v knize věcným a srozumitelným způsobem rozkrývají příčiny oslabení aury a čaker v souvislosti s psychosomatikou nebo s rodovými dědičnými onemocněními a nabízejí dostupné možnosti sebeléčení. Čtenář v knize najde návody na řešení akutních problémů, zdravotních i psychických. Najde v ní ale i průvodce na cestě osobního rozvoje.

Knihu můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

 

 

 


Pokud by Vás zajímala tématika aury a čaker, můžeme Vám také doporučit některé z následujících knižních titulů či CD s nádhernými harmonizačními mantrami právě od manželů Rakušanových. Tyto produkty rovněž naleznete k zakoupení na našem e-shopu i v prodejně.

 

léčeníaurymoolamantrazáklaknihaočakr léčivásílaaury

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

bohužel Vám musíme oznámit, že aromatické, dekorativní a masážní svíčky firmy UNIPAR jsou v naší prodejně i našem e-shopu v doprodeji a již více unipar doprodejv naší nabídce nebudou. Poslední kousky jsou ještě skladem, tak neváhejte :)

Děkujeme za pochopení,

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

přinášíme Vám žhavé novinky z řad přírodní kosmetiky. Sortiment jsme rozšířili o čistě přírodní výrobky slovenské firmy Savon. Tato rodinná firma pečlivě vybírá savon logoto nejlepší z savon2darů přírody - výrobky obsahují extrakty z bylinek, které si pěstují na vlastní zahradě či je sbírají na lukách a v lesích.

Rádi rozmazlujete svou pokožku a dáváte jí láskyplnou péči? V naší nabídce prodejny i e-shopu naleznete tělové a masážní oleje (z levandule, třezalky, měsíčku, růže damašské, ylang ylang, meduňky, jasmínu a rozmarýnu), které Vaši pokožku příjemně provoní, zjemní a zregenerují. Naleznete také pleťové oleje pro mastnou/aknózní pleť a pro suchou/citlivou pleť a nechybí ani regenerační krémy pro pleť i tělo v malém 60 ml balení (z verbeny a meduňky, růže, lipového květu, levandule, bylinkový a pro atopiky). Pokud preferujete větší objem a nespokojíte se s málem, nabízíme také krémy ve větším 120 ml provedení (z verbeny a meduňky, růže, lipového květu, levandule, bylinkový a pro atopiky). Na prodejně na I.P. Pavlova navíc naleznete také tuhé šampony a mýdla.

Věříme, že budete těmito přírodními zázraky nadšeni stejně jako my a objevíte tak novou láskyplnou péči o Vaši pokožku, pleť i duši :)

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

330498.01před nedávnem jsme mohli oslavit svátek našich předků - Dušičky, a kvapem se nám blíží Vánoce a vstup do nového roku 2018. Svátků nás ale čeká daleko více. Pro velký zájem čtenářů vychází druhé vydání knihy Ladislavy Paterko - Naše tradice, které je rozšířené o drobné vsuvky v textu a o svátek svatého Martina. V této knize autorka jednoduše a srozumitelně vyjadřuje skutečný smysl jednotlivých dní v roce, které jsou pro nás významné. Stejně jako první vydání je kniha určena pro ty, kteří jsou ochotni něco změnit ve svém životě, znovu navázat původní spojení člověka s Univerzem, a nahlédnout tak za hranice našeho reálného vnímání. Zkusit se učit a poznávat se prostřednictvím jednotlivých úkolů, které jsou sestaveny tak, aby nás duchovně obohatily a vnesly nám radost do našeho bytí.

Knihu lze zakoupit v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně U Džoudyho.


"Tradice nám dává jistotu cesty, po které po staletí kráčíme. Je to opakování určitých rituálů, které nás učí sebepoznávání, formují nás a ukazují nám náš měnící se vztah k blízkým, okolí, domovu, zemi. Je to náš život v cyklech.

Všichni víme, že starý rok končí Silvestrem a nový rok začíná Novým rokem. Samozřejmostí jsou oslavy s tím spojené. Ví ale každý, proč svátky skutečně oslavujeme? Co nám tento rituál oslavy přináší? Čím je nám prospěšný? Co se tím můžeme naučit, o co se obohacujeme a kam se můžeme každoročně posunout?

Tak na tyto a podobné otázky jsem se snažila odpovědět stručným a srozumitelným jazykem. Přiblížit všem, že tradice není obyčej, ale návod, sestavený našimi předky, na žití života v daném místě a na vytváření vztahů s tím spojených."

Ladislava Paterko

330498.01

Číst dál...

Třináctá komnata, hra pro celou rodinu pomáhající rozvíjet komunikaci a upevňovat vztahy, si Vás velmi získala. Nedávno jsme pro Vás do našeho sortimentu zařadili i její další verzi Třináctá komnata pro manažery. Autorka této hry však myslela i na partnery - na ty, 930956.01kteří jsou manželem či manželkou nebo přítelem či přítelkyní. Vytvořila tedy novou rozšířenou verzi hry, která je zacílena speciálně na PARTNERY.

Čím je tedy Třináctá komnata pro partnery tak jedinečná? Naleznete v ní sedm zásadních okruhů životních témat, kdy každý z nich je zastoupen určitou barvou na hracím plánu. V každém okruhu jsou předloženy důležité otázky vztahující se právě k partnerství, např. „Co mám dělat, když máme konflikt a zlobíš se?“ nebo „Co si mám myslet, když přestaneš mluvit? Jak mám reagovat?“ či „Jak se vyrovnáváš s tím, že na tebe někdy nemám dost času?“. Třináctá komnata pro partnery je tedy velkým pomocníkem v prohlubování důvěry ve vztahu, hlubším poznávání, sblížení a pomáhá zlepšit Vaši vzájemnou komunikaci a naslouchání.

V tubusu Třináctá komnata + 13 komnata pro partnery naleznete:

  • 1x knížku otázek pro celou rodinu
  • 1 x knížku otázek pro partnery
  • 1 x hrací kostku
  • 1 x hrací plán

 

Pro ty z Vás, kteří původní a osvědčenou hru Tajemná komnata již vlastní, máme v naší nabídce také samostatnou knížku otázek pro partnery, abyste si tak mohli Vaši původní hru doplnit o partnerskou verzi.

 

930966.01 1

Hru i knihu Třináctá komnata pro partnery můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně.

 

Číst dál...

Vážení a milí příznivci obchůdku U Džoudyho,vernostnikarta small

od 1. září jsme přešli na nový pokladní systém, a proto již nemůžeme dohledávat Vaše zákaznické karty v systému podle jména. Slevu 5% Vám tedy můžeme poskytnout pouze v případě, pokud budete mít svou věrnostní kartičku s sebou. Pokud kartičku postrádáte a přitom jste již členy Klubu u Džoudyho, můžete nás požádat o vystavení duplikátu, nejlépe na horní pokladně v prodejně, nebo mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme za pochopení,

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Milí zákazníci,bachovy parfémy

 

Bachovu květovou terapii Vám jistě již nemusíme představovat. Její tradice sahá až do roku 1938, kdy Dr. Edward Bach dokončil mnohaletý výzkum dokonalého systému 38 bylinných esencí, které umí léčit duši.

Esence pečují o  harmonií těla, mysli i duše.

 


          Ještě jste o Bachově květové terapii neslyšeli? Přečtěte si náš úvodní článek


 

Doktor Bach doporučoval do práce s esencemi zapojit co nejvíce smyslů. bachova terapieDoporučoval používat esence v masážních přípravcích, kosmetice, parfémech apod. 

Tuto vizi se podařilo naplnit společnosti Les Fleurs de Bach a v posledních letech se můžete setkat s Bachovými esencemi určenými k zevnímu užití.      

Parfémy Les Fleurs de Bach, které Vám chceme představit pocházejí ze světové metropole parfémů a kosmetiky PAŘÍŽE. Jsou to exkluzivní parfémy, které nejen neodolatelně voní, ale působí i na Vaše emoce. Základem parfémů jsou již známé Bachovy květové esence.  

Společnost Les Fleurs deBach při jejich výrobě navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha a nabízí parfémy na bázi květových esencí.

Číst dál...

bolaSkvělý tip na krásný dárek pro nastávající maminky! V naší kamenné prodejně jsme rozšířili nabídku přívěsků, zvaných "bola". Někdy se jí říká podle země vzniku také "mexická bola", a možná jste slyšeli i název "andělské zvonky".

Bola je vlastně magický přívěsek pro těhotné ženy. Uvnitř ozdobné klícky bývá barevná kulička, která je dutá a ve svém nitru ukrývá miniaturní xylofonek. Nastávající maminky tento přívěsek nosí zavěšený tak, aby se dotýkal bříška. Při každém pohybu pak bola vydává jemné zvuky, které jsou ale pro miminko slyšitelné, a které působí na ještě nenarozeného potomka velmi uklidňujícím způsobem. bola zlatLékaři potvrdili, že miminko je schopné tyto zvuky vnímat už kolem dvacátého týdne těhotenství. Je vyzkoušeno (a nejen v Mexiku), že pravidelným nošením boly na bříšku si miminko tyto zvuky zamiluje a zvykne si na ně. Po narození má bola ještě následný efekt. Batoleti totiž její zvuk připadá povědomý a při jeho zaslechnutí se dokáže zklidnit. Je to vysvětlováno tím, že mu cinkání připomene příjemně strávené chvíle v bříšku u maminky. Proto mexickou bolu zavěšují maminky miminkům nad postýlku, nebo ji nosí i nadále. Je také možné ji dítěti ukrýt do oblíbené hračky, nebo do polštářku a tím i dále vyvolávat uklidňující zvuky...

bola zelV naší kamenné prodejně si můžete vybrat z několika druhů - lakované, leštěné, vícebarevné, nebo s kovovým odleskem. V nabídce máme i samostané různobarevné kuličky. Jejich výměnou pak získáte libovolný počet zajímavých šperků. Každá bola má i svůj specifický zvuk. Přijďte do naší prodejny na I. P. Pavlova a vyzkoušejte si je osobně.

Mexickou bolu můžete klidně brát jako velmi originální hudební šperk, který je opravdu zajímavým (a vhodným) dárkem pro všechny nastávající maminky. A samozřejmě nejen pro ně.

 

Číst dál...

Vážení zákazníci,412155.01

vaše pozitivní ohlasy na námi nabízené produkty firmy Exotic Herbs nás inspirovaly a rozhodli jsme se rozšířit sortiment těchto produktů. A to o Kakaové boby a Mladý ječmen v kapslích

V této době tedy nabízíme veškeré výrobky tohoto výrobce.

 

A že nevíte co se za názvem Exotic Herbs skrývá?

 

EXOTIC HERBS je řada přírodních rostlinných doplňků stravy z pečlivě vybraných surovin, šetrně zpracovaných pro Vaše zdraví.

Číst dál...

Aktuality z obchodu