Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci hudby,

je nám potěšením Vám oznámit, že Snatam Kaur znovu navštíví Prahu v rámci turné pod názvem Light of the Beloved. Těšit se můžete již na 21. března v Kongresovém centru!

Tato umělkyně nabízí k poslechu radostnou duchovní hudbu. V jejím krásném hlase uslyšíte lásku, čistotu ducha a duchovní oddanost. Je to žena s velkým talentem a snatamkaur foto1obrovským srdcem, která se rozhodla sloužit lidstvu - v jejím bydlišti v New Hampshiru poskytuje jídlo těm chudším. V neposlední řadě také pomáhá obětem zemětřesení v Nepálu, syrským uprchlíkům v Řecku a je také členkou správní rady nadace Sat Nam Foundation.

Sama Snatam Kaur říká: „Koncert je pro posluchače příležitostí otevřít svá srdce mantrám, zamilovat se do manter a prožít je v té nejčistší formě, v které je dokážeme zahrát. Věřím, že se mohu těmito koncerty s lidmi propojit a umožnit jim ucítit světlo a lásku. To je v dnešní době zvláště důležité, vzhledem k tomu, jakým politickým a environmentálním problémům čelíme. Vím z vlastní zkušenosti, že společný zpěv v takovém aranžmá působí léčivě a ulevuje od stresu, napětí a pocitu zahlcení, které podle mě v těchto dnech a době zažíváme všichni. Je to místo, kam mohou lidé přijít a znovu nalézt pocit klidu.“

Bližší informace o koncertu naleznete na FB page Sacred Chants a vstupenky lze zakoupit na https://goout.net/cs/koncerty/snatam-kaur/comjc/.

POZOR! Máme pro Vás také skvělou zprávu - při koupi vstupenek máte možnost využít slevového kódu - stačí uvést: UDZOUDYHO .

Pokud byste si ještě před koncertem rádi poslechli hudbu Snatam Kaur, v naší hudební nabídce naleznete několik CD, která jsou dostupná na prodejně i na našem e-shopu.

snatam feeling

snatam kundalinisnatam sacred chants

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SNATAM

Číst dál...

iveta spatenkovaMUDr. Iveta Skálová - Špatenková je terapeutkou a malířkou léčivých obrazů. Svými díly upozorňuje na možnosti využití mandal jako nástrojů pro práci s nevědomou psychikou a k probuzení hlubinných tvůrčích sil lidského ducha. Vychází ze starých moudrých učení a tradic, z hlubinné psychologie a především ze své každodenní praxe terapeutky. Již od února můžete své oko i duši potěšit v prostorách knihkupectví U Džoudyho léčivými obrazy paní doktorky v rámci prodejní výstavy s názvem ,,Brány k poznání". Jedná se o mandaly malované na hedvábí a zde poprvé zároveň i originální obrazy z cyklu „Duše zvířat“ a „Nádherný svět“, které kombinují ruční malbu a tisk na plátno a jsou zdobeny štrasovými kamínky. Ručně malované mandaly MUDr. Ivety Skálové - Špatenkové vznikají v „inspirovaném stavu“, původní originály jsou malované na hedvábí. Na této výstavě máte možnost zhlédnout jak originály, tak i reprodukce těchto obrazů.

Tato prodejní výstava potrvá až do konce března a v případě zájmu lze obrazy zakoupit. Pokud jste se tedy ještě na tyto krásné obrazy nepřišli podívat a rádi byste k nám zavítali, neváhejte!

plakatek spatenkova

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci,

přinášíme Vám přehled březnových knižních novinek U Džoudyho. Těšit se můžete na knihy zaměřené na osobní rozvoj - Zákon zrcadlení, Lykke, Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření, a Odpověď; knihy z oblasti psychologie - Beze slov, Rozmysli si, co chceš a Všímavý terapeut. Procvičit můžete také Váš mozek s knihami Dva týdny pro mladší mozek, Klíč k životu podle zákona přitažlivosti. Z oblasti zdraví a přírody Vám můžeme nabídnout knižní tituly Autoimunitní řešení, Semínka, Tajná síť přírody, Herbář - Přírodní lékárna a Autopatická svépomoc, Kůže zblízka, Tajemství Bachových květových esencí, Tajemství taiči a Psychosomatická prvouka. I zájemci o tantru si mohou přijít na své s knihami Tao ženy a Tantra milování duší. Jistě potěšíme i zájemce o duchovní beletrii a knihy s nádechem magie - nově nabízíme Pohádky mého života, 37 vteřin, Návrat z nicoty nebo Můj život ...po smrti.

 

Nové knihy březen 2018

 


Knihy nalezenete na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně, kde je v případě zájmu můžete také zakoupit. Knižní novinky naleznete také v sekci Nové zboží.

 

 

Číst dál...

Milí čtenáři a příznivci obchůdku U Džoudyho,

tento týden jsme pro Vás na e-shopu i na prodejně náš sortiment rozšířili o žhavé knižní hity. Podívejte se, co jsme pro Vás připravili.

 

algoritmus štěstí  drive pohon  duchovní souvislosti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


kniha věšteckých symbolů  lidé lži moudrost pokojného bojovníka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


mužský narcismus  nejhlubší přijetí  pán návratů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


souznění posvátných písem  svět bez stížností  vibrační léčení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Věříme, že Vás některý z titulů osloví a bude potěchou pro Vaše oko i duši.

Všechny uvedené knihy jsou k dostání v naší kamenné prodejně i na našem e-shopu. Ma našem e-shopu všechny knižní novinky naleznete v sekci NOVÉ ZBOŽÍ.

Číst dál...

Milí čtenáři a příznivci obchůdku U Džoudyho,

tento týden jsme pro Vás na e-shopu i na prodejně náš sortiment rozšířili o novoroční knižní novinky. Podívejte se, co jsme pro Vás připravili.

 

aktualita1aktualita23aktualita22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


aktualita4aktualita3aktualita2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


aktualita6

aktualita7aktualita8 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


aktualita10aktualita11aktualita12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 aktualita14 aktualita15aktualita16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


aktualita20aktualita21aktualita19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


aktualita25aktualita26 aktualita24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 aktualita5

 aktualita13aktualita9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


aktualita17 aktualita18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Věříme, že Vás některý z titulů osloví a bude potěchou pro Vaše oko i duši.

Všechny uvedené knihy jsou k dostání v naší kamenné prodejně i na našem e-shopu. Ma našem e-shopu všechny knižní novinky naleznete v sekci NOVÉ ZBOŽÍ.

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

330498.01před nedávnem jsme mohli oslavit svátek našich předků - Dušičky, a kvapem se nám blíží Vánoce a vstup do nového roku 2018. Svátků nás ale čeká daleko více. Pro velký zájem čtenářů vychází druhé vydání knihy Ladislavy Paterko - Naše tradice, které je rozšířené o drobné vsuvky v textu a o svátek svatého Martina. V této knize autorka jednoduše a srozumitelně vyjadřuje skutečný smysl jednotlivých dní v roce, které jsou pro nás významné. Stejně jako první vydání je kniha určena pro ty, kteří jsou ochotni něco změnit ve svém životě, znovu navázat původní spojení člověka s Univerzem, a nahlédnout tak za hranice našeho reálného vnímání. Zkusit se učit a poznávat se prostřednictvím jednotlivých úkolů, které jsou sestaveny tak, aby nás duchovně obohatily a vnesly nám radost do našeho bytí.

Knihu lze zakoupit v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně U Džoudyho.


"Tradice nám dává jistotu cesty, po které po staletí kráčíme. Je to opakování určitých rituálů, které nás učí sebepoznávání, formují nás a ukazují nám náš měnící se vztah k blízkým, okolí, domovu, zemi. Je to náš život v cyklech.

Všichni víme, že starý rok končí Silvestrem a nový rok začíná Novým rokem. Samozřejmostí jsou oslavy s tím spojené. Ví ale každý, proč svátky skutečně oslavujeme? Co nám tento rituál oslavy přináší? Čím je nám prospěšný? Co se tím můžeme naučit, o co se obohacujeme a kam se můžeme každoročně posunout?

Tak na tyto a podobné otázky jsem se snažila odpovědět stručným a srozumitelným jazykem. Přiblížit všem, že tradice není obyčej, ale návod, sestavený našimi předky, na žití života v daném místě a na vytváření vztahů s tím spojených."

Ladislava Paterko

330498.01

Číst dál...

Třináctá komnata, hra pro celou rodinu pomáhající rozvíjet komunikaci a upevňovat vztahy, si Vás velmi získala. Nedávno jsme pro Vás do našeho sortimentu zařadili i její další verzi Třináctá komnata pro manažery. Autorka této hry však myslela i na partnery - na ty, 930956.01kteří jsou manželem či manželkou nebo přítelem či přítelkyní. Vytvořila tedy novou rozšířenou verzi hry, která je zacílena speciálně na PARTNERY.

Čím je tedy Třináctá komnata pro partnery tak jedinečná? Naleznete v ní sedm zásadních okruhů životních témat, kdy každý z nich je zastoupen určitou barvou na hracím plánu. V každém okruhu jsou předloženy důležité otázky vztahující se právě k partnerství, např. „Co mám dělat, když máme konflikt a zlobíš se?“ nebo „Co si mám myslet, když přestaneš mluvit? Jak mám reagovat?“ či „Jak se vyrovnáváš s tím, že na tebe někdy nemám dost času?“. Třináctá komnata pro partnery je tedy velkým pomocníkem v prohlubování důvěry ve vztahu, hlubším poznávání, sblížení a pomáhá zlepšit Vaši vzájemnou komunikaci a naslouchání.

V tubusu Třináctá komnata + 13 komnata pro partnery naleznete:

  • 1x knížku otázek pro celou rodinu
  • 1 x knížku otázek pro partnery
  • 1 x hrací kostku
  • 1 x hrací plán

 

Pro ty z Vás, kteří původní a osvědčenou hru Tajemná komnata již vlastní, máme v naší nabídce také samostatnou knížku otázek pro partnery, abyste si tak mohli Vaši původní hru doplnit o partnerskou verzi.

 

930966.01 1

Hru i knihu Třináctá komnata pro partnery můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně.

 

Číst dál...

Vážení a milí příznivci obchůdku U Džoudyho,vernostnikarta small

od 1. září jsme přešli na nový pokladní systém, a proto již nemůžeme dohledávat Vaše zákaznické karty v systému podle jména. Slevu 5% Vám tedy můžeme poskytnout pouze v případě, pokud budete mít svou věrnostní kartičku s sebou. Pokud kartičku postrádáte a přitom jste již členy Klubu u Džoudyho, můžete nás požádat o vystavení duplikátu, nejlépe na horní pokladně v prodejně, nebo mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme za pochopení,

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Milí zákazníci,bachovy parfémy

 

Bachovu květovou terapii Vám jistě již nemusíme představovat. Její tradice sahá až do roku 1938, kdy Dr. Edward Bach dokončil mnohaletý výzkum dokonalého systému 38 bylinných esencí, které umí léčit duši.

Esence pečují o  harmonií těla, mysli i duše.

 


          Ještě jste o Bachově květové terapii neslyšeli? Přečtěte si náš úvodní článek


 

Doktor Bach doporučoval do práce s esencemi zapojit co nejvíce smyslů. bachova terapieDoporučoval používat esence v masážních přípravcích, kosmetice, parfémech apod. 

Tuto vizi se podařilo naplnit společnosti Les Fleurs de Bach a v posledních letech se můžete setkat s Bachovými esencemi určenými k zevnímu užití.      

Parfémy Les Fleurs de Bach, které Vám chceme představit pocházejí ze světové metropole parfémů a kosmetiky PAŘÍŽE. Jsou to exkluzivní parfémy, které nejen neodolatelně voní, ale působí i na Vaše emoce. Základem parfémů jsou již známé Bachovy květové esence.  

Společnost Les Fleurs deBach při jejich výrobě navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha a nabízí parfémy na bázi květových esencí.

Číst dál...

Aktuality z obchodu