Celková cena:
0

Vážení a milí příznivci obchůdku U Džoudyho,vernostnikarta small

od 1. září jsme přešli na nový pokladní systém, a proto již nemůžeme dohledávat Vaše zákaznické karty v systému podle jména. Slevu 5% Vám tedy můžeme poskytnout pouze v případě, pokud budete mít svou věrnostní kartičku s sebou. Pokud kartičku postrádáte a přitom jste již členy Klubu u Džoudyho, můžete nás požádat o vystavení duplikátu, nejlépe na horní pokladně v prodejně, nebo mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme za pochopení,

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

435259.01 dnes bychom Vám rádi představili knižní novinku Léčivá síla divokých bylin a zeleniny, kterou můžete již nyní zakoupit v našem eshopu a prodejně na I.P. Pavlova.

Naše každodenní zelenina je víc než pouhým zdrojem vitamínů: je plná tajemství, barvitých příběhů a magie. Často zde najdeme i silné léčivé rostliny s klinicky prokázanými zdravotními účinky. Jedinečné propojení zahradnické příručky, etnobotaniky, kulturní historie a starých i nových vědeckých poznatků.

Wolf-Dieter Storl, velký znalec léčivých i užitkových rostlin a badatel v této oblasti, zde zajímavě a čtivě představuje 50 druhů zeleniny běžně pěstované v zahradách, mezi nimi i vzácné a zapomenuté druhy zeleniny a salátů. Portréty rostlin jsou doplněny o praktické tipy pro pěstitele a barevné ilustrace Barbary Hanneder.

Wolf-Dieter Storl je německý etnobotanikantropolog a spisovatel, který se zabývá především využitím léčivých bylin a zkoumáním šamanismu v tradičních společnostech. Ve svých dílech se věnuje úloze rostlin v životě člověka, včetně sakrální symboliky, magie, léčitelství a stravování.

 

 

                                            DOPORUČUJEME:

 

carovna moc rostlin

     

 nase biozahradka

 

zahradnikuv rok

 

 

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho, 435258.01

Umění ve světle mysterijní moudrosti je nyní v prodeji, knihu si můžete zakoupit v našem eshopu a prodejně na I.P. Pavlova.

V osmi přednáškách uvádí Rudolf Steiner zásadní poznatky duchovní vědy k podstatě a působení jednotlivých druhů umění. Dává je do souvislosti s příslušnými články lidské bytosti; hovoří o prožívání barev a hudebních intervalů a jejich působení; osvětluje základní síly spočívající v architektuře. Vyjadřuje se k otázce účinků techniky na lidskou bytost. – Tyto přednášky jsou základem pro pochopení zdrojů i působení veškeré umělecké činnosti.

Kniha je opatřena úvodem Marie Steinerové a předmluvou Světlany Kloučkové.

Rudolf Steiner

Rakouský filosof, literární kritik, pedagog, umělec, dramatik, sociální myslitel a esoterik. Narodil se jako syn železničního úředníka. Zdůrazňoval absolutní jednotu lidstva a ostře kritizoval rasové předsudky. Individuální povaha jedince je podle něj důležitější než jakákoliv rasová, etnická, národní či náboženská příslušnost či odlišnost.

 

 

DOPORUČUJEME:

 

o zdravi vyzive a nemoci

esoterni uvahy karma a reinkarnace 2

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

435248.01

máme pro Vás dobrou zprávu, Diář 2018 od Paula Coelho je již k prodeji. Zakoupit jej můžete v našem eshopu a prodejně na I.P. Pavlova.

Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „svobodu“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toho nejnovějšího, ale také autor sám ve svých fejetonech. Ideální dárek pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele provázela každým dnem nadcházejícího roku.

Paulo Coelho, jehož miliony čtenářů považují za alchymistu slova, patří k nejvlivnějším spisovatelům posledního století. Nejenže se jeho knihy objevují na předních místech žebříčků bestsellerů, ale jsou to rovněž tituly, které vždy vyprovokují živou společenskou a literární diskusi. Coelho pracuje s představami, ideami a filozofiemi, jež se niterně dotýkají tužeb bezpočtu čtenůřů, kteří hledají svůj  vlastní způsob, jak nejlépe porozumět životu a vypořádat se s ním.

Catalina Estrada jako dítě žasla nad bujnou, nespoutanou přírodou své rodné Kolumbie. Dnes je z ní mezinárodně proslulá výtvarnice žijící v Barceloně, ale na své kořeny nezapomněla. V její práci plné explodujících gejzírů barev se stále odráží úžas nad nádherou světa.

 

 

 

DOPORUČUJEME:

 Jako řeka jež plyne

Rukopis nalezený v Akkonu

Veronika se rozhodla zemřít

 

 

 

 

 

Číst dál...

VONAI je značka slovenské přírodní kosmetiky s výraznou terapeutickou hodnotou, která působí v souladu s lidským tělem. Složení kosmetiky zanechává čistou, svěží a zdravou pleť. VONAI je kosmetika bez konzervačních látek, syntetických emulgátorů a parfémů. Neustále rostoucí počet alergiků nás vede tímto směrem.

Všechny produkty Vonai jsou biologicky odbouratelné, zabalené do recyklovaných a recyklovatelných materiálů. Obaly z těchto materiálů umožňují, aby ingredience, jejich nativní přirozená vůně a textury zůstaly co nejdéle čerstvé.

 

Mýdla Vonai naleznete v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

 

Vonai

Číst dál...

Milí zákaznici a příznivci přírodních způsobů léčby,Esence

většina z Vás již dobře zná Bachovy květové esence. Pozitivní vliv výtažků z rostlin na lidský organismus jednoduše nelze popřít. A vzhledem k tomu, že jsme milovníci přírodních produktů, nabízíme v našem sortimentu také Africké stromové esence stromů lesa Platbos.

 

V rámci doprodeje jsme pro Vás připravili zajímavé ceny veškerých produktů Platbos.

 

Les Platbos, nejjižnější les v Africe je botanickým exponátem, jelikož stromy v něm rostou neobvyklým způsobem. Les tvoří třináct rozdílných druhů stromů, které nikde jinde na planetě nerostou společně.

Stromy lesa Platbos mají neobyčejně silné a stabilní energetické pole. Proto má tento tajemný a pozoruhodný les takový ozdravný potenciál.

Africké stromové esence a rozprašovače jsou ručně vyráběny z listů a květů stromů lesa Platbos. Působí na jemné úrovni, na energetickém poli člověka.

Jejich cílem je uzdravovat a harmonizovat emoční, mentální a duchovní potřeby.esencemale

 

Číst dál...

Milí přátelé,sacredearth2

dovolujeme si sdílet pozvání na vyjímečnou událost tohoto jara, a to workshop a koncert Sacred Earth.

 

Sacred Earth workshop mantry a meditace... Spojení s vnitřním světlem, tvořivostí a smyslem.


Připojte se k Prem & Jethro ze Sacred Earth a využijte skvělou příležitost otevřít své srdce a najít svůj hlas ... „zpívejme bezstarostně starobylé modlitby starců, které nás přivedou k božskému spojení s našimi vnitřními já. Meditace, smích, modlitba, hudba a zpěv mantry ... hluboké vnitřní soustředění ... pomáhají přivést světlo uvědomění k našim srdcím a pomáhají vést spokojené a pokojné životy. Když jsme v souladu s naším vlastním věděním, našimi nejhlubšími pravdami, život proudí s lehkostí a půvabem.“ Krásný průběh obřadu, vedené meditace, Heart dance, kruh sdílení a písně Země kultivují hluboký mír a spojení s vnitřním já a s posvátnou matkou Zemí.

Číst dál...

Milí příznivci obchůdku U Džoudyho,logoDZOUDY

všichni zákazníci, kterým měla být do měsíce od podání žádosti vystavena věrnostní karta a zatím ji neobrželi, byli zařazeni do věrnostního systému a můžou uskutečnit nákup i bez věrnostní karty.  Z důvodu velkého množství žádostí, nejsme momentálně schopni vystavit karty v měsíčním termínu.

Nákup lze uskutečnit, nahlášením jména a adresy na které je karta vystavena.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Váš obchůdek U Džoudyho

Číst dál...

Milí zákazníci,Hanna maria variace

klidná vánoční atmosféra je v dnešní uspěchané době nedocenitelným luxusem. Každý si předvánoční a vánoční pohodu představujeme jinak. Někdo ji vidí v nakupování dárků, vánočním úklidu, rozsvěcení vánočních světel, jiný ve vůni, která prostupuje náš domov.

U Džoudyho jsme pro Vás připravili širokou nabídku vánočních vůní pro zpříjemnění Vašeho domova. V nabídce naleznete esenciální oleje a směsi, tradiční vánoční františky, purpuru a výběr vonných vykuřovadel.

Pojďte se společně s námi ponořit do nezaměnitelné vůně vánočních svátků.

Exkluzivní kolekce vánočních éterických olejů firmy Hanna Maria je energeticky zpracována do tří energetických zón: spodní, střední a horní. Všechny tyto vůně jsou sladěny tak, aby v nás zažehly plamínek kouzla tohoto tajemného a magického období. Kompozice mají vynikající a ojedinělou kvalitu díky způsobu zpracování. Tóny olejů charakterizují české Vánoce, zimní přírodu a energeticky bohaté období adventu.

 

Číst dál...

shutterstock 113324341 400pxVonné tyčinky jsou příjemným doplňkem pro každého, kdo již objevil kouzelnou atmosféru provoněného prostoru.

Můžete je použít jak ke zlepšení nálady a zklidnění po náročném dni, tak i pro očištění místa, ve kterém pobýváte.

Podle principů feng-shui tím povzbudíte proudění energie v různých oblastech Vašeho života. Kolekci doplňují stojánky určené pro pálení vonných tyčinek, můžete vybírat z mnoha tvarů a různých materiálů.

Nejoblíbenější a velmi kvalitní jsou vonné tyčinky od indického výrobce Shrinivas Satya. Příjemná vůně navodí stav relaxace a pohody. Při zapálení se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní.

shutterstock 265165976 600 pxVonné tyčinky jsou vyráběny ručně a nanášeny na bambusová dřívka, pro jejich výrobu se používají pouze přírodní suroviny.

Indické vonné tyčinky Shrinivas Satya jsou určeny k meditaci, relaxaci a k vytvoření příjemné atmosféry.

Indie je největším výrobcem vonných tyčinek, z její produkce můžeme nabídnout širokou škálu oblíbených značek. Tyto vonné tyčinky jsou parfémovány aromatickými oleji a mají intenzivnější vůni, nanášejí se ručně na bambusovou štěpinu.

 

Pojďte se s námi ponořit do světa inspirativních vůní a omamné atmosféry orientu.

Číst dál...

Aktuality z obchodu


Warning: Missing argument 1 for JCacheControllerPage::store(), called in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/plugins/system/vmcache/vmcache.php on line 827 and defined in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 129

Warning: Missing argument 2 for JCacheControllerPage::store(), called in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/plugins/system/vmcache/vmcache.php on line 827 and defined in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 129