Celková cena:
0

Třináctá komnata, hra pro celou rodinu pomáhající rozvíjet komunikaci a upevňovat vztahy, si Vás velmi získala. Nedávno jsme pro Vás do našeho sortimentu zařadili i její další verzi Třináctá komnata pro manažery. Autorka této hry však myslela i na partnery - na ty, 930956.01kteří jsou manželem či manželkou nebo přítelem či přítelkyní. Vytvořila tedy novou rozšířenou verzi hry, která je zacílena speciálně na PARTNERY.

Čím je tedy Třináctá komnata pro partnery tak jedinečná? Naleznete v ní sedm zásadních okruhů životních témat, kdy každý z nich je zastoupen určitou barvou na hracím plánu. V každém okruhu jsou předloženy důležité otázky vztahující se právě k partnerství, např. „Co mám dělat, když máme konflikt a zlobíš se?“ nebo „Co si mám myslet, když přestaneš mluvit? Jak mám reagovat?“ či „Jak se vyrovnáváš s tím, že na tebe někdy nemám dost času?“. Třináctá komnata pro partnery je tedy velkým pomocníkem v prohlubování důvěry ve vztahu, hlubším poznávání, sblížení a pomáhá zlepšit Vaši vzájemnou komunikaci a naslouchání.

V tubusu Třináctá komnata + 13 komnata pro partnery naleznete:

  • 1x knížku otázek pro celou rodinu
  • 1 x knížku otázek pro partnery
  • 1 x hrací kostku
  • 1 x hrací plán

 

Pro ty z Vás, kteří původní a osvědčenou hru Tajemná komnata již vlastní, máme v naší nabídce také samostatnou knížku otázek pro partnery, abyste si tak mohli Vaši původní hru doplnit o partnerskou verzi.

 

930966.01 1

Hru i knihu Třináctá komnata pro partnery můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně.

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

rok 2017 pomalu, ale jistě, vyklízí cestičku roku novému, a my U Džoudyho Vám přinášíme nabídku nových diářů a kalendářů na rok 2018. Vybrat si můžete z široké škály od originálních lunárních kalendářů a diářů až po ty motivační. Nové kalendáře a diáře pro rok 2018 naleznete jak v naší kamenné prodejně, tak na e-shopu v sekci Ostatní.

Věříme, že si každý z Vás mezi novinkami vybere svého favorita, který ho novým rokem 2018 bude provázet :)

 

kal. 1


kal. 2


kal. 3


kal.4


 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,výprodej Havlík

jak již víte z předchozích aktualit U Džoudyho, sortiment Havlíkovy přírodní apotéky je v doprodeji a po vyprodání zásob již více v naší nabídce nenaleznete. Na prodejně produkty této kosmetiky můžete zakoupit se slevou 10 % a na e-shopu 20 % z původní ceny.

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Milí přátelé a fanoušci didgeridoo,

po létě, které uplynulo snad jestě rychleji než to loňské, nás podzim připravuje na sestup do tmy, což je ideální čas na koncertování. A tak jste opět všichni zváni na večerní setkání v Betlémské kapli, v Aule ČVUT, na Betlémském náměstí v Praze. Tentokrát bude termín předvánočního koncertu v pátek 8. prosince 2017 od 20.00 hodin.

Letošní rok byl nabitý rozmanitými projekty a v jeho závěru jej Ondřej chce oslavit vydáním nového sólového CD! Po dalších letech hraní na didgeridoo si nashromáždil motivy, které v něm pak dlouho zněly, až uzrály v písničky. Je čas je poslat dál do světa. Těší se na společné ztišení a vychutnání těchto nových kousků na novém CD právě před Vánoci a právě v "betlémské" o to více, že kmotrem nebude nikdo jiný, než Jaroslav Dušek.

Vstupenky jsou již v prodeji a zakoupit je můžete i u nás na prodejně na I.P. Pavlova v oddělení Hudby :)

 

Betlem2017webPozvanka

Číst dál...

Vážení a milí příznivci obchůdku U Džoudyho,vernostnikarta small

od 1. září jsme přešli na nový pokladní systém, a proto již nemůžeme dohledávat Vaše zákaznické karty v systému podle jména. Slevu 5% Vám tedy můžeme poskytnout pouze v případě, pokud budete mít svou věrnostní kartičku s sebou. Pokud kartičku postrádáte a přitom jste již členy Klubu u Džoudyho, můžete nás požádat o vystavení duplikátu, nejlépe na horní pokladně v prodejně, nebo mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme za pochopení,

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

435259.01 dnes bychom Vám rádi představili knižní novinku Léčivá síla divokých bylin a zeleniny, kterou můžete již nyní zakoupit v našem eshopu a prodejně na I.P. Pavlova.

Naše každodenní zelenina je víc než pouhým zdrojem vitamínů: je plná tajemství, barvitých příběhů a magie. Často zde najdeme i silné léčivé rostliny s klinicky prokázanými zdravotními účinky. Jedinečné propojení zahradnické příručky, etnobotaniky, kulturní historie a starých i nových vědeckých poznatků.

Wolf-Dieter Storl, velký znalec léčivých i užitkových rostlin a badatel v této oblasti, zde zajímavě a čtivě představuje 50 druhů zeleniny běžně pěstované v zahradách, mezi nimi i vzácné a zapomenuté druhy zeleniny a salátů. Portréty rostlin jsou doplněny o praktické tipy pro pěstitele a barevné ilustrace Barbary Hanneder.

Wolf-Dieter Storl je německý etnobotanikantropolog a spisovatel, který se zabývá především využitím léčivých bylin a zkoumáním šamanismu v tradičních společnostech. Ve svých dílech se věnuje úloze rostlin v životě člověka, včetně sakrální symboliky, magie, léčitelství a stravování.

 

 

                                            DOPORUČUJEME:

 

carovna moc rostlin

     

 nase biozahradka

 

zahradnikuv rok

 

 

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho, 435258.01

Umění ve světle mysterijní moudrosti je nyní v prodeji, knihu si můžete zakoupit v našem eshopu a prodejně na I.P. Pavlova.

V osmi přednáškách uvádí Rudolf Steiner zásadní poznatky duchovní vědy k podstatě a působení jednotlivých druhů umění. Dává je do souvislosti s příslušnými články lidské bytosti; hovoří o prožívání barev a hudebních intervalů a jejich působení; osvětluje základní síly spočívající v architektuře. Vyjadřuje se k otázce účinků techniky na lidskou bytost. – Tyto přednášky jsou základem pro pochopení zdrojů i působení veškeré umělecké činnosti.

Kniha je opatřena úvodem Marie Steinerové a předmluvou Světlany Kloučkové.

Rudolf Steiner

Rakouský filosof, literární kritik, pedagog, umělec, dramatik, sociální myslitel a esoterik. Narodil se jako syn železničního úředníka. Zdůrazňoval absolutní jednotu lidstva a ostře kritizoval rasové předsudky. Individuální povaha jedince je podle něj důležitější než jakákoliv rasová, etnická, národní či náboženská příslušnost či odlišnost.

 

 

DOPORUČUJEME:

 

o zdravi vyzive a nemoci

esoterni uvahy karma a reinkarnace 2

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

435248.01

máme pro Vás dobrou zprávu, Diář 2018 od Paula Coelho je již k prodeji. Zakoupit jej můžete v našem eshopu a prodejně na I.P. Pavlova.

Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „svobodu“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toho nejnovějšího, ale také autor sám ve svých fejetonech. Ideální dárek pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele provázela každým dnem nadcházejícího roku.

Paulo Coelho, jehož miliony čtenářů považují za alchymistu slova, patří k nejvlivnějším spisovatelům posledního století. Nejenže se jeho knihy objevují na předních místech žebříčků bestsellerů, ale jsou to rovněž tituly, které vždy vyprovokují živou společenskou a literární diskusi. Coelho pracuje s představami, ideami a filozofiemi, jež se niterně dotýkají tužeb bezpočtu čtenůřů, kteří hledají svůj  vlastní způsob, jak nejlépe porozumět životu a vypořádat se s ním.

Catalina Estrada jako dítě žasla nad bujnou, nespoutanou přírodou své rodné Kolumbie. Dnes je z ní mezinárodně proslulá výtvarnice žijící v Barceloně, ale na své kořeny nezapomněla. V její práci plné explodujících gejzírů barev se stále odráží úžas nad nádherou světa.

 

 

 

DOPORUČUJEME:

 Jako řeka jež plyne

Rukopis nalezený v Akkonu

Veronika se rozhodla zemřít

 

 

 

 

 

Číst dál...

Milí zákaznici a příznivci přírodních způsobů léčby,Esence

většina z Vás již dobře zná Bachovy květové esence. Pozitivní vliv výtažků z rostlin na lidský organismus jednoduše nelze popřít. A vzhledem k tomu, že jsme milovníci přírodních produktů, nabízíme v našem sortimentu také Africké stromové esence stromů lesa Platbos.

 

V rámci doprodeje jsme pro Vás připravili zajímavé ceny veškerých produktů Platbos.

 

Les Platbos, nejjižnější les v Africe je botanickým exponátem, jelikož stromy v něm rostou neobvyklým způsobem. Les tvoří třináct rozdílných druhů stromů, které nikde jinde na planetě nerostou společně.

Stromy lesa Platbos mají neobyčejně silné a stabilní energetické pole. Proto má tento tajemný a pozoruhodný les takový ozdravný potenciál.

Africké stromové esence a rozprašovače jsou ručně vyráběny z listů a květů stromů lesa Platbos. Působí na jemné úrovni, na energetickém poli člověka.

Jejich cílem je uzdravovat a harmonizovat emoční, mentální a duchovní potřeby.esencemale

 

Číst dál...

Milí přátelé,sacredearth2

dovolujeme si sdílet pozvání na vyjímečnou událost tohoto jara, a to workshop a koncert Sacred Earth.

 

Sacred Earth workshop mantry a meditace... Spojení s vnitřním světlem, tvořivostí a smyslem.


Připojte se k Prem & Jethro ze Sacred Earth a využijte skvělou příležitost otevřít své srdce a najít svůj hlas ... „zpívejme bezstarostně starobylé modlitby starců, které nás přivedou k božskému spojení s našimi vnitřními já. Meditace, smích, modlitba, hudba a zpěv mantry ... hluboké vnitřní soustředění ... pomáhají přivést světlo uvědomění k našim srdcím a pomáhají vést spokojené a pokojné životy. Když jsme v souladu s naším vlastním věděním, našimi nejhlubšími pravdami, život proudí s lehkostí a půvabem.“ Krásný průběh obřadu, vedené meditace, Heart dance, kruh sdílení a písně Země kultivují hluboký mír a spojení s vnitřním já a s posvátnou matkou Zemí.

Číst dál...

Aktuality z obchodu