Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci U Džoudyho,

přinášíme Vám žhavou novinku! V západní Evropě jde o luxusní záležitost, ale v České republice jde teprve o novou záležitost. Řeč je o PARAoleji, všestranném pomocníkovi.

brazil nut oil with nutsPARAolej je za studena lisovaný olej z paraořechů bolivijské Amazonie. Obsahuje vysoké množství zdraví prospěšných látek jako jsou omega mastné kyseliny, selen, vitamín E a B komplex, díky nimž působí antioxidačně a protizánětlivě. Proto jej v Amazonii tradičně používají jako přírodní kosmetiku při péči o pleť a vlasy. Pokožku vyživí a přitom nezanechává mastný film a vlasy po jeho působení zesílí. Výborně se hodí také k dochucení salátů, přípravě dezertů, na chléb nebo jen tak samotný na lžičku. Lze jej také využít pro přípravu teplé kuchyně - bezvadně se na něm smaží i peče.

 

Jak prospívá naší pleti?

Para ořechy jsou bohaté na selen, který urychluje proces obnovy buněk, a antioxidanty, které stimulují produkci glutathionu. Glutathion dokáže vázat volné radikály, které ničí kolagen v pokožce. Jsou také bohaté na vitaminy - vitaminy A a E podporují produkci kolagenu, díky čemuž je naše pokožka jemná a pevná. Proto se doporučuje paraolej aplikovat před spaním. Díky obsahu zinku je také tento olej účinný v boji proti akné - zinek totiž redukuje zarudnutí a napomáhá produkci kolagenu, pomáhá odstraňovat toxiny z těla a redukovat tak tvorbu akné. Díky velkému množství omega 3 mastných kyselin je také vhodný pro péči o suchou pokožku.

 

Jak prospívá našim vlasům?

PARAolej obsahuje velké množství omega 6 a 9 mastných kyselin, které stimulují produkci kožního mazu a fungují jako přírodní kondicionér. Vlasy jsou potom250ml hebké a lesklé. Je to také skvělý zdroj aminokyseliny L-arginin, která zlepšuje kondici stěn arterií, čímž zabraňuje náchylnosti ke tvorbě sraženin. Pokožka hlavy potřebuje správné prokrvení, aby vlasy byly zdravé. I díky selenu a vitaminu E můžeme o naše vlasy lépe pečovat, neboť zamezují křehnutí a vypadávání vlasů, posilují je a podporují jejich růst. Stačí olej vmasírovat do pokožky hlavy a opláchnout nebo nanést již na umyté vlasy.

 

Jak prospívá našemu tělu?

Popsali jsme Vám účinky PARAoleje při zevní aplikaci. Nicméně je vhodné jej použít i vnitřně - např. na lžičku nalačno nebo před spaním či k přípravě a dochucování pokrmů. PARAolej obsahuje prvek, který je pro naše tělo nezbytný, bohužel si jej naše tělo nedokáže samo tvořit. Řeč je o selenu, který podporuje produkci glutathionu s antioxidačními účinky. Chrání tak tělo před volnými radikály, které jejich působením mohou ničit buňky a tkáň. Pro vysoké množství omega 3 mastných kyselin je olej vhodný jako prevence před výskytem kardiovaskulárních onemocnění. Mimo jiné para ořechy obsahují také hořčík nezbytný pro funkci svalů, který zabraňuje nahromadění kyseliny mléčné ve svalech, a tím pádem i slabosti a bolesti svalů. Velmi významně ovlivňuje také činnost štítné žlázy, neboť obsahuje enzym trijodthyronin, který je důležitý pro její správnou funkci. Jedním z důležitých obsažených vitaminů je také Thiamin (vitamin B), který udržuje nervový systém v rovnováze. V neposlední řadě para ořechy obsahují také měď, která je nezbytná při tvorbě pojivové a kostní tkáně. Pomáhá při absorpci železa do krevního oběhu. Krevní oběh také podpoří mononasycené mastné kyseliny, které snižují výskyt tzv. ,,špatného cholesterolu" v krvi.

 

PARAolej si můžete zakoupit ve dvou provedeních - 250 ml a 500 ml na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova. 

 

Aktuality z obchodu