Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci,čp

z důvodu navýšení cen za služby dopravce Česká pošta jsme byli nuceni navýšit ceny za dopravu i na našem e-shopu. Aktuální ceník dopravy bez dobírky naleznete v tabulce. Dobírková částka zůstává neměnná, čili 20 Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Česká pošta Ceník
Balík Na poštu 112 Kč
Balík Do ruky 132 Kč
Číst dál...

Vážení a milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

přírodní kosmetiku jste si velmi oblíbili, a proto jsme její řady opět o něco málo rozšířili. Tentokrát jsme pro Vás do naší nabídky zařadili produkty přírodní kosmetiky Hristina. Hristina je 100% přírodní bulharská kosmetika, která je vyráběna unikátními výrobními postupy předávanými z generace na generaci. hristina webPři výrobě dochází k míchání vody, čistých přírodních olejů, másel a bylinných extraktů. Produkty jsou dodávají pokožce tu nejlepší péči a výživu bez použití jediné kapky chemie.

V naší nabídce naleznete sprchové gely (s mandarinkovým olejem, mátovým olejem, s extraktem z bulharské růže, kakao se zlatem, s karambolou, bulharským jogurtem), intimní sprchové gely (s jahodou, metsel, hypnosis, love bomb), tělová mléka (s mandarinkovým olejem, mátovým olejem, s extraktem z bulharské růže, kakao se zlatem), peelingy (z mušlí, hroznových semínek, se zlatem nebo bulharskou růží), šampony (regenerační, pro podporu růstu, ochranu barvy, proti lupům, s jitrocelem nebo s aloe vera), kondicionéry (pro objem i výživu vlasů) i vlasové masky (pro poškozené, suché i normální vlasy) a kakaové tonikum se zlatem. Věříme, že Vás nová kosmetika zaujme stejně jako nás a budete spokojeni Vy i Vaše pokožka.

Produkty přírodní kosmetiky Hristina zanechávají na pokožce příjemnou esenci, vůni a svým složením jsou jí velmi prospěšné. Tak pojďme něco udělat pro naši krásu, vitalitu a zdraví!


Produkty přírodní kosmetiky Hristina je možné zakoupit na našem e-shopu i v kamenné prodejně, kde naleznete širší nabídku této kosmetiky.

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

mixrádi bychom Vám představili novou kosmetiku, o kterou jsme rozšířili náš sortiment jak na prodejně, tak na e-shopu. Řeč je o certifikované přírodní kosmetice z bambuckého másla a kokosového oleje BeButter. Jedná se o novou řadu přírodní kosmetiky bez chemie od českého výrobce Aromatica s mnohaletou tradicí. V naší nabídce naleznete nové nadýchané krémy a vyživující balzámy. Pro ty, kteří trpí akné, jinými kožními nedokonalostmi či poraněními, mohou být pomocníkem tuhá bambucká másla s grepem, levandulí, rakytníkem, citronovou trávou či natural. Zmírní projevy akné, ekzémů a pokožku dokáží regenerovat. Pečovat ale můžete také o Váš obličej a suché popraskané ruce s krémy ovesným, levandulovým a rakytníkovým. Krémy jsou jemné, lehce vstřebatelné a na pokožce nezanechávají nežadoucí mastnotu. Ti z Vás, jež mají jemnou pokožku a rádi by o ni s láskou pečovali, se mohou těšit na šlehaná bambucká másla s grepem, rakytníkem, levandulí, citronovou trávou či natural. Jsou vhodná pro obličej, tělo i vlasy a pro pokožku novorozenců.

Věříme, že Vás tato unikátní kosmetika zaujme tak jako nás a budete spokojení Vy i Vaše pokožka.

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

 

přinášíme Vám novinky z oblasti přírodní kosmetiky. Do našeho sortimentu na e-shopu jsme nově zařadili produkty české vlasové kosmetiky VOONO. Produkty jsou421763.01 čistě přírodní, profesionální, při výběru surovin se striktně dbá na jejich původ a výrobky se nestestují na zvířatech.

Barvy na vlasy se snadno míchají, dobře chytají a jsou šetrné k pokožce. Hravě si poradí s šedinami, dodají vlasům život, lesk i přirozený vzhled. V nabídce můžete nalézt několik odstínů, může si vybrat každý: Orange, Copper, Indigo, Light brown, Medium brown, Dark brown, Soft black, Winne red, Rose brown.

Pokud řešíte problém rychle se mastících vlasů, tvorby lupů nebo stroupků na pokožce hlavy, bylinná maska Hair of Gaurí Vám pomůže tyto potíže odstranit.

VOONO produkty jsou šetrné a vhodné jak pro ženy a muže, teenagery, těhotné a kojící matky – zkrátka byly navrženy tak, aby byly pro každého.

 

Věříme, že si tuto kosmetiku oblíbíte stejně jako my :)

Váš tým U Džoudyho.

 

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,930694.01

víme, že jste dlouho očekávali příchod meditačních a vykládacích karet Sdělení bytostí od paní Ladislavy Paterko. Proto Vám s radostí oznamujeme, že karty jsou již v prodeji a čekají na Vás.

Tyto karty mají svůj náboj, na položenou otázku Vám odpoví a zároveň budou podnětem k meditaci, čímž vedou ke zklidnění a naladění se na Vaše nitro. Jejich prostřednictvím se můžete naučit komunikovat s bytostmi, které jsou Vám blízké. V balíčku jsou však i karty, které mají za účel pouze sdělovat. Z krásně zpracovaných karet na Vás dýchne úcta i respekt k pro nás neviditelným pomocníkům. V balíčku naleznete 47 karet a k nim návod, jak s nimi pracovat.

Autorčiným přáním je, aby Vám karty byly průvodcem na Vaší životní cestě po dobu, která je pro Vás nutná. Zakoupit karty můžete jak v naší kamenné prodejně, tak na našem e-shopu za cenu 990 Kč.

 

 

 

Číst dál...

 

435254 0

Milí příznivci obchůdku U Džoudyho,

v poslední době jste si velmi oblíbili hru Třináctá komnata, díky které jste se mohli naučit hodně o sobě i o Vašich přátelích a nejbližších. A protože pro Vás rozšiřujeme sortiment i v oblasti her, rádi bychom Vám představili novinku - Třináctá komnata pro manažery. Na své si tedy přijdou i ti, kteří by rádi rozvíjeli mezilidské vztahy v pracovním prostředí.

Vzájemné porozumění mezi lidmi je velmi důležité, a když jsou lidé v práci, není tomu jinak. Když si lidé vyjdou vstříc, rozumí si, respektují se a práce v takovém kolektivu je pro ně příjemná, vše jde mnohem snadněji. Práce PhDr. Evy Velechovské a lektorů společnosti VEVA CZ přesně tyto kvality nabízí. Hra Třináctá komnata pro manažery je vhodným a praktickým nástrojem pro rozvoj mezilidských vztahů v pracovním prostředí, vzájemné poznávání se, porozumění si a pro rozvoj emoční inteligence. Můžete být otevření k lidem, se kterými pracujete, budete prohlubovat týmového ducha, zlepšovat se v naslouchání, vzájemné komunikaci a empatii, zmenšíte své vnitřní zábrany a pochopíte, že druzí jsou stejní, a přesto jsou jedineční. A možná budete mile překvapeni, jakou zažijete společnou radost ze sdílení a důvěry.

 

Kdy hru hrát?

Hru můžete hrát při mnoha příležitostech v rámci Vašeho týmu, ale speciálně doporučujeme: 

  • při teambuildingu
  • při zahájení porad jako přeladění (zkrácená verze) 
  • při společných setkáních, kdy chcete mluvit či zažít i "něco" jiného než jen běžnou operativu

 

435254


Veškeré uvedené zboží můžete zakoupit v kamenné prodejně nebo v e-shopu. Novinky v e-shopu můžete také sledovat na našich webových stránkách v části " NOVÉ ZBOŽÍ ". Nabízený sortiment e-shopu se stále rozšiřuje, nezahrnuje však veškerou nabídku kamenné prodejny a čajovny.

Číst dál...

Pjér la Šé'z – narozen 13. 3. 1963.

Provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které se ani tak nesetkává s lidmi, kteří řeší své duševní potíže, jako spíše s lidmi, kterým se otevírají hlubší duchovní otázky.

V souboru Vizita působí společně s Jaroslavem Duškem, Zdeňkem Konopáskem a Viktorem Zborníkem. Také znovu oživuje kapelu Rakousko – Uhersko se svými hudebními partnery, kterými jsou Sabri Hilli a Jiří Krov. 

Třináct let působil jako pedagog ve vyšším a univerzitním školství, nakonec však opustil systém školství, stejně jako opouští všechny systémy, které okrádají člověka o jeho původní přirozenost a duchovní sílu.

 

 

434221.01434219.01433730.01434220.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Milí zákazníci,530808.01

jelikož si velmi vážíme Vaší přízně, rozhodli jsme se prodloužit naši podzimní akci na bylinné kapky Fungilen na dobu neurčitou. O tyto kapky je pro jejich pozitivní účinky neustále obrovský zájem. Proto jsme je pro Vás zlevnili na nejnižší možnou cenu, a to na rovných 150 Kč.

Upozorňujeme, že sleva se vztahuje pouze na objednávky uskutečněné přes internetový obchod.

A že jste o Fungilenu ještě neslyšeli?

Fungilen je bylinný extrakt z volně rostoucích domácích bylin a hub: levandule lékařské, břízy bělokoré, lichořeřišnice větší, puškvorce lékařského a penízovky sametonohé.

Používá se pro akutní a chronické problémy způsobené přemnožením virů, baktérií, plísní a kvasinek v organismu.

 

Účinky Fungilenu:

  • očista těla
  • vylučování - odvodnění - hubnutí
  • detoxikace - eliminace
  • zdravé zažívání
  • zdraví ledvin a dolních cest močových
  • hladina cholesterolu v krvi
  • pomáhá zlepšovat spánek

 

Jedno balení o obsahu 50 ml vystačí zhruba na tři týdny, při samostatném použití jednotlivých elixírů proto doporučujeme využívat dvě balení po sobě. Jednou až dvakrát do roka doporučujeme zařadit komplexní detoxikačně-regenerační kúru pomocí všech tří základních Duhových elixírů v pořadí FUNGILENDETOXILENFRUCTAVIT. V tomto případě stačí využívat po jedné lahvičce od každého elixíru, jednotlivě za sebou bez pauzy.

Číst dál...

Milí zákazníci,drums


Ti z Vás, kteří navštěvují naší prodejnu na I. P. Pavlova si jistě v oddělení hudby všimli nabídky všelijakých hudebních nástrojů.


Pro ty z Vás,kteří nemají možnost naši prodejnu osobně navštívit jsme se rozhodli, že o některé oblíbené hudební nástroje rozšíříme také naši nabídku e-shopu.

 

Tentokrát jsme se zaměřili na ty, kdo mají rádi rytmus a nebojí se používat různá cinkátka, chřestidla, štěrchadla, chrastidla a řachtátka...

Číst dál...

Ovocná a zeleninová jídla mohou na Vašem talíři nejen dobře vypadat, ale také především dobře chutnat. Mohou být jak lehká, tak sytá, pikantní i jemná. Přinášejí zdraví, ale také radost a pohodu těla i duše. A protože nám u Džoudyho záleží jak na vaší pohodě, tak zdraví, vybrali jsme pro Vás tři exkluzivní recepty z knih Nevšední gurmán, Víme co jíme a Živá kuchyně - cesta ke zdraví.

Nechte se inspirovat a vydejte se s námi na cestu báječných chutí.


 

květáková polévkaJahelná květáková polévka

Budeme potřebovat:

1/2 středního květáku, 1 červenou cibuli, 100 g bio jáhel, malou hrst mořských řas arame,
50 ml sójové smetany, 1/2 ghí neboli přepuštěného másla, třetinku lžičky celého římského kmínu,
špetku mletého koriandru, 1 bobkový list, špetku kurkumy,
na špičku lžičky nastouhaného muškátového oříšku, nerafinovanou sůl,
čerstvou pažitku petrželku na ozdobu.

 

víme co jímePostup:

1 . Květák rozdělený na menší kousky vaříme v osolené vodě 10 minut.

2. Jály propláchnuté vodou vaříme pod pokličkou se špetkou soli a dvojnásobným množstvím vody 15 minut.

3. Mořskou řasu zalijeme teplou vodou tak, aby byla ponořená a necháme 10 minut bobtnat.

4. V hrnci osmahneme na měsíčky nakrájenou červenou cibuli, až bude dozlatova, přidáme koření, smažíme dalších 5 sekund a následně podlijeme vývarem z květáku.

5. Půlku uvařeného květáku rozmixujeme nebo najemno nakrájíme, druhou půlku rozdělíme na menší růžičky. Vše přidáme do polévky společně s vařenými jáhlami a mořskou řasou. Vmícháme smetanu a 3 minuty povaříme.

6. Naservírovanou polévku ozdobíme petrželkou či pažitkou.

Recept byl převzat z knihy Víme co jíme.

Číst dál...