Celková cena:
0

Milí zákazníci,nobilis

jsme velmi rádi, že jste si tak moc oblíbili námi nabízenou přírodní kosmetiku od firmy Nobilis Tilia. A vzhledem k tomu, že nám záleží na Vaší spokojenosti, rozhodli jsme se opět rozšířit nabídku přírodní, ekologicky šetrné kosmetiky o spoustu produktů ať již z řady éterických olejů pro aromaterapii, tak přírodní kosmetiky.

Pojďte si užít krásu a vůni přímo z přírody společně s námi.

Éterické oleje jsou základním prostředkem pro aromaterapii. Tyto éterické oleje mají přímé účinky na tělo. Pomáhají posilovat metabolismus, mají relaxační, uklidňující nebo naopak povzbuzující účinek. Terapie s pomocí éterických olejů se zakladá na probuzení životní síly a aktivování samoléčivých sil v člověku. Nacházejí uplatnění v přípravě profesionální i domácí kosmetiky, ve fyzioterapii, farmacii, v parfumerii i v masážní praxi.

V naší nabídce kamenné prodejny naleznete široký výběr éterických olejů. Abychom našim zákazníkům přinesli ty nejkvalitnější přírodní prostředky pro aromaterapii, rozhodli jsme se rozšířit sortiment společnosti Nobilis Tilia i v e-shopu. 

Esenciální oleje

 

Výrobky značky Nobilis Tilia jsou Certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou. Poskytují nejširší nabídku českých certifikovaných  přírodních produktů masážním a kosmetickým salonům, specializovaným prodejnám a jednotlivým zákazníkům. Každý nový výrobek dokazuje vysokou účinnost přírodních látek pro zdraví a krásu člověka.

 

 

Kompletní nabídku produktů Nobilis Tilia naleznete na našem e-shopu nebo v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

Číst dál...

Pjér la Šé'z – narozen 13. 3. 1963.

Provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které se ani tak nesetkává s lidmi, kteří řeší své duševní potíže, jako spíše s lidmi, kterým se otevírají hlubší duchovní otázky.

V souboru Vizita působí společně s Jaroslavem Duškem, Zdeňkem Konopáskem a Viktorem Zborníkem. Také znovu oživuje kapelu Rakousko – Uhersko se svými hudebními partnery, kterými jsou Sabri Hilli a Jiří Krov. 

Třináct let působil jako pedagog ve vyšším a univerzitním školství, nakonec však opustil systém školství, stejně jako opouští všechny systémy, které okrádají člověka o jeho původní přirozenost a duchovní sílu.

 

 

434221.01434219.01433730.01434220.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Milí zákazníci,530808.01

jelikož si velmi vážíme Vaší přízně, rozhodli jsme se prodloužit naši podzimní akci na bylinné kapky Fungilen na dobu neurčitou. O tyto kapky je pro jejich pozitivní účinky neustále obrovský zájem. Proto jsme je pro Vás zlevnili na nejnižší možnou cenu, a to na rovných 150 Kč.

Upozorňujeme, že sleva se vztahuje pouze na objednávky uskutečněné přes internetový obchod.

A že jste o Fungilenu ještě neslyšeli?

Fungilen je bylinný extrakt z volně rostoucích domácích bylin a hub: levandule lékařské, břízy bělokoré, lichořeřišnice větší, puškvorce lékařského a penízovky sametonohé.

Používá se pro akutní a chronické problémy způsobené přemnožením virů, baktérií, plísní a kvasinek v organismu.

 

Účinky Fungilenu:

  • očista těla
  • vylučování - odvodnění - hubnutí
  • detoxikace - eliminace
  • zdravé zažívání
  • zdraví ledvin a dolních cest močových
  • hladina cholesterolu v krvi
  • pomáhá zlepšovat spánek

 

Jedno balení o obsahu 50 ml vystačí zhruba na tři týdny, při samostatném použití jednotlivých elixírů proto doporučujeme využívat dvě balení po sobě. Jednou až dvakrát do roka doporučujeme zařadit komplexní detoxikačně-regenerační kúru pomocí všech tří základních Duhových elixírů v pořadí FUNGILENDETOXILENFRUCTAVIT. V tomto případě stačí využívat po jedné lahvičce od každého elixíru, jednotlivě za sebou bez pauzy.

Číst dál...

Milí zákazníci,nobilis

jsme velmi rádi, že jste si tak moc oblíbili námi nabízenou přírodní kosmetiku ať již z Havlíkovy apotéky či od firmy Nobilis Tilia. A vzhledem k tomu, že nám záleží na Vaší spokojenosti, rozhodli jsme se opět rozšířit nabídku přírodní, ekologicky šetrné kosmetiky.

Pojďte si užít krásu přímo z přírody společně s námi.

 

 

Bude nám potěšením, přidáte–li se mezi naše přátele.
Získáte tak stálý přehled o novinkách a dění U Džoudyho.
Najdete nás na:

facebook udzoudyho  

 

Číst dál...

Milí zákazníci,drums


Ti z Vás, kteří navštěvují naší prodejnu na I. P. Pavlova si jistě v oddělení hudby všimli nabídky všelijakých hudebních nástrojů.


Pro ty z Vás,kteří nemají možnost naši prodejnu osobně navštívit jsme se rozhodli, že o některé oblíbené hudební nástroje rozšíříme také naši nabídku e-shopu.

 

Tentokrát jsme se zaměřili na ty, kdo mají rádi rytmus a nebojí se používat různá cinkátka, chřestidla, štěrchadla, chrastidla a řachtátka...

Číst dál...

Milí přátelé světa krystalů,modrá geoda

ponoříme-li se do nitra Země, objevíme kouzelný svět minerálů, bytostí, jež rostou v hlubinách po milióny let, uprostřed temnoty a obrovských tlaků se rozvíjejí do nádherných krystalových struktur a neuvěřitelné palety barev. Mohou Vám nabídnout své specifické vibrace, které přinesou harmonii,  zemitou sílu a moudrost věků. Prosvětlí svou barevnou září a čistotou.

Vzpomeňte, v nitru každého kamene je ukryt jasný krystal, stejně jako v duši každého člověka září jiskra světla. Od pradávna používali lidé všech zemí světa kameny. Ať už k léčebným, ochranným ci pouze dekoračním účelům.

Známé je léčitelské využívání kamenů již ve starém Řecku, Říme i Egyptě. Kameny byly důležitou součástí medicínských tradic těchto národů.

Tyto tradice se v posledních letek znovu obnovují a kameny se znovu začínají používat  k tělesnému i duševnímu léčení.

Prodej kamenů má v naší prodejně na I. P. Pavlova již dlouhou tradici, nově jsme se však rozhodli rozšířit nabídku eshopu o jejich základní řadu. Pokud byste si na našem eshopu nevybrali, můžeme Vám vřele doporučit návštěvu naší kamenné prodejny, kde si určitě vyberete.

A jak tedy můžeme kameny používat? Jaký kámen je pro nás vhodný? Jak můžeme kámen očistit? Či jak můžeme s kamenem meditovat?


 

Číst dál...

Milí zákazníci,šungit

o očistných účincích šungitové drti jsme se zmiňovali nedávno ve spojení s článkem o aktivátorech vody.

Spektrum léčebného využití šungitu je ovšem širší a to až natolik, že v Rusku vznikl a běžně se používá nový termín "šungitoterapie". Šungit je ohromující kámen se zázračnými léčebnými účinky, jemuž se dějiny vyhnuly nejspíš jen proto, že se vyskytuje v nezalidněných severních krajích.


První, co se začalo zkoumat a využívat, byly úžasné hojivé schopnosti šungitu. Po šungitových roztocích se začaly vyrábět pasty a masti ze šungitového prášku. Ukázalo se, že účinkují více než vodní obklady. Masti a pasty se používají při různých kožních onemocněních, odřeninách, popáleninách a opařeninách, bodnutích hmyzem, revmatických bolestech atd.

Číst dál...

koloidní zlatoPřinášíme další dobrou zprávu pro příznivce alternativní léčby. Na základě mnoha pozitivních ohlasů ze strany našich zákazníků a odběratelů na obrovskou léčivou sílu koloidního stříbra při řešení různých zdravotních obtíží, jsme se rozhodli zařadit do našeho sortimentu také koloidní zlato, které je mnohým známé také jako léčivý prostředek neuvěřitelných účinků.

 

Koloidní zlato čistí a regeneruje pleť. Napomáhá udržovat mladistvý vzhled a pružnost pokožky, čímž vyhlazuje a omezuje tvorbu vrásek - příznaků stárnutí pokožky.

Navzdory současnému zákazu stejně jako u koloidního stříbra je třeba zmínit, že koloidní zlato má bohatou historii i vzhledem k vnitřnímu užívání.

Na základě směrnic a nařízení Evropské unie, které jsme jako členský stát povinně včlenili do našeho právního systému, prodáváme naše koloidní zlato pouze jako kosmetický prostředek k vnějšímu užití a nemůžeme zde tudíž u produktů uvádět žádná (ani pravdivá) zdravotní tvrzení. Důvody pro taková nařízení jsou jistě každému zřejmé.

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

máte rádi vůně daleké Indie? Nebo ještě ani nevíte jak voní? U Džoudyho jsme rozšířili naši nabídku o 6 nových druhů vykuřovadel.

Jedná se vysoce kvalitní čistě přírodní ručně připravované směsi, míchané jen z těch nejlepších ingrediencí na světě, podle starých tradičních indických receptů a postupů, posílených odříkáváním modliteb a speciálních manter.
Základ tvoří různé pryskyřice, jako např. kadidlo a myrha, doplněny vonnými dřevy a léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a přírodními a vonnými oleji.

 

412013.01ANANDA

Tato směs nás dokáže očistit od negativních energií, pozitivně naladit, čistit prostory či místa, připravit atmosféru pro meditace, modlitby, odstranit stres a napětí.
Zapalujte tam, kde se něco dělo, kde je třeba vrátit energii do rovnováhy, kde bylo více lidí najednou.
Vůně je svěží, očistná a povzbuzující.

Číst dál...

400968.01Milí přátelé nekuřáci a především kuřáci,

Amerika dala světu tabák, který se stal během staletí vášní i prokletím. V poslední době se hodně mluví o kouření jako o jedné z příčin vysokého procenta úmrtnosti. Díky rozsáhlým opatřením v oblasti daní, osvěty, cel i legislativy „závisláků“ na nikotinu v USA ubylo a kouření přestalo patřit do lepší společnosti. Ačkoliv na téma odvykání kouření bylo už vymyšleno a vyzkoušeno v historii hodně, přesto tato závislost zůstává i dnes, alespoň pro mnohé, nepřekonatelným problémem.

Ovšem „antinikotinový“ výzkum jde kupředu natolik, že se v poslední době objevila na trhu nejžádanější a možná že i doposud nejúčinnější odvykací kůra v podobě použití byliny Genista Tictorial, neboli kručinky barvířské, pocházející z řádu fabacea.

A my U Džoudyho jsme se rozhodli tuto odvykací kůru pro vás zařadit do prodeje.

Kompletní souprava pro odvykání kouření využívá schopnosti byliny kručinky barvířské (Genista Tictorial) vytěsňovat z těla nikotin, a tím je zbavit závislosti, neboli potřeby nutnosti jeho neustálého doplňování. Toto lze provést jednoduchou aplikací byliny, kterou provádíme 16 dnů, potom po týdenní přestávce ještě jednou 16 dnů.

 

Čajová směs je k zakoupení jak v našem e-shopu, tak v kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

Číst dál...