Celková cena:
0

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,930694.01

víme, že jste dlouho očekávali příchod meditačních a vykládacích karet Sdělení bytostí od paní Ladislavy Paterko. Proto Vám s radostí oznamujeme, že karty jsou již v prodeji a čekají na Vás.

Tyto karty mají svůj náboj, na položenou otázku Vám odpoví a zároveň budou podnětem k meditaci, čímž vedou ke zklidnění a naladění se na Vaše nitro. Jejich prostřednictvím se můžete naučit komunikovat s bytostmi, které jsou Vám blízké. V balíčku jsou však i karty, které mají za účel pouze sdělovat. Z krásně zpracovaných karet na Vás dýchne úcta i respekt k pro nás neviditelným pomocníkům. V balíčku naleznete 47 karet a k nim návod, jak s nimi pracovat.

Autorčiným přáním je, aby Vám karty byly průvodcem na Vaší životní cestě po dobu, která je pro Vás nutná. Zakoupit karty můžete jak v naší kamenné prodejně, tak na našem e-shopu za cenu 990 Kč.

 

 

 

Číst dál...

Vážení a milí zákazníci,crashed

bohužel dnes 6.9.2017 je náš e-shop z technických důvodů uzavřen. Z tohoto důvodu dnes nebude fungovat také vydávání objednávek na osobní odběr. 

Velmi se omlouváme za vzniklé komplikace, pracujeme na nápravě.

Děkujeme za pochopení,

Váš e-shopový tým.

 

Číst dál...

 

435254 0

Milí příznivci obchůdku U Džoudyho,

v poslední době jste si velmi oblíbili hru Třináctá komnata, díky které jste se mohli naučit hodně o sobě i o Vašich přátelích a nejbližších. A protože pro Vás rozšiřujeme sortiment i v oblasti her, rádi bychom Vám představili novinku - Třináctá komnata pro manažery. Na své si tedy přijdou i ti, kteří by rádi rozvíjeli mezilidské vztahy v pracovním prostředí.

Vzájemné porozumění mezi lidmi je velmi důležité, a když jsou lidé v práci, není tomu jinak. Když si lidé vyjdou vstříc, rozumí si, respektují se a práce v takovém kolektivu je pro ně příjemná, vše jde mnohem snadněji. Práce PhDr. Evy Velechovské a lektorů společnosti VEVA CZ přesně tyto kvality nabízí. Hra Třináctá komnata pro manažery je vhodným a praktickým nástrojem pro rozvoj mezilidských vztahů v pracovním prostředí, vzájemné poznávání se, porozumění si a pro rozvoj emoční inteligence. Můžete být otevření k lidem, se kterými pracujete, budete prohlubovat týmového ducha, zlepšovat se v naslouchání, vzájemné komunikaci a empatii, zmenšíte své vnitřní zábrany a pochopíte, že druzí jsou stejní, a přesto jsou jedineční. A možná budete mile překvapeni, jakou zažijete společnou radost ze sdílení a důvěry.

 

Kdy hru hrát?

Hru můžete hrát při mnoha příležitostech v rámci Vašeho týmu, ale speciálně doporučujeme: 

  • při teambuildingu
  • při zahájení porad jako přeladění (zkrácená verze) 
  • při společných setkáních, kdy chcete mluvit či zažít i "něco" jiného než jen běžnou operativu

 

435254


Veškeré uvedené zboží můžete zakoupit v kamenné prodejně nebo v e-shopu. Novinky v e-shopu můžete také sledovat na našich webových stránkách v části " NOVÉ ZBOŽÍ ". Nabízený sortiment e-shopu se stále rozšiřuje, nezahrnuje však veškerou nabídku kamenné prodejny a čajovny.

Číst dál...

Milí zákazníci,nobilis

jsme velmi rádi, že jste si tak moc oblíbili námi nabízenou přírodní kosmetiku od firmy Nobilis Tilia. A vzhledem k tomu, že nám záleží na Vaší spokojenosti, rozhodli jsme se opět rozšířit nabídku přírodní, ekologicky šetrné kosmetiky o spoustu produktů ať již z řady éterických olejů pro aromaterapii, tak přírodní kosmetiky.

Pojďte si užít krásu a vůni přímo z přírody společně s námi.

Éterické oleje jsou základním prostředkem pro aromaterapii. Tyto éterické oleje mají přímé účinky na tělo. Pomáhají posilovat metabolismus, mají relaxační, uklidňující nebo naopak povzbuzující účinek. Terapie s pomocí éterických olejů se zakladá na probuzení životní síly a aktivování samoléčivých sil v člověku. Nacházejí uplatnění v přípravě profesionální i domácí kosmetiky, ve fyzioterapii, farmacii, v parfumerii i v masážní praxi.

V naší nabídce kamenné prodejny naleznete široký výběr éterických olejů. Abychom našim zákazníkům přinesli ty nejkvalitnější přírodní prostředky pro aromaterapii, rozhodli jsme se rozšířit sortiment společnosti Nobilis Tilia i v e-shopu. 

Esenciální oleje

 

Výrobky značky Nobilis Tilia jsou Certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou. Poskytují nejširší nabídku českých certifikovaných  přírodních produktů masážním a kosmetickým salonům, specializovaným prodejnám a jednotlivým zákazníkům. Každý nový výrobek dokazuje vysokou účinnost přírodních látek pro zdraví a krásu člověka.

 

 

Kompletní nabídku produktů Nobilis Tilia naleznete na našem e-shopu nebo v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

Číst dál...

Pjér la Šé'z – narozen 13. 3. 1963.

Provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které se ani tak nesetkává s lidmi, kteří řeší své duševní potíže, jako spíše s lidmi, kterým se otevírají hlubší duchovní otázky.

V souboru Vizita působí společně s Jaroslavem Duškem, Zdeňkem Konopáskem a Viktorem Zborníkem. Také znovu oživuje kapelu Rakousko – Uhersko se svými hudebními partnery, kterými jsou Sabri Hilli a Jiří Krov. 

Třináct let působil jako pedagog ve vyšším a univerzitním školství, nakonec však opustil systém školství, stejně jako opouští všechny systémy, které okrádají člověka o jeho původní přirozenost a duchovní sílu.

 

 

434221.01434219.01433730.01434220.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Milí zákazníci,530808.01

jelikož si velmi vážíme Vaší přízně, rozhodli jsme se prodloužit naši podzimní akci na bylinné kapky Fungilen na dobu neurčitou. O tyto kapky je pro jejich pozitivní účinky neustále obrovský zájem. Proto jsme je pro Vás zlevnili na nejnižší možnou cenu, a to na rovných 150 Kč.

Upozorňujeme, že sleva se vztahuje pouze na objednávky uskutečněné přes internetový obchod.

A že jste o Fungilenu ještě neslyšeli?

Fungilen je bylinný extrakt z volně rostoucích domácích bylin a hub: levandule lékařské, břízy bělokoré, lichořeřišnice větší, puškvorce lékařského a penízovky sametonohé.

Používá se pro akutní a chronické problémy způsobené přemnožením virů, baktérií, plísní a kvasinek v organismu.

 

Účinky Fungilenu:

  • očista těla
  • vylučování - odvodnění - hubnutí
  • detoxikace - eliminace
  • zdravé zažívání
  • zdraví ledvin a dolních cest močových
  • hladina cholesterolu v krvi
  • pomáhá zlepšovat spánek

 

Jedno balení o obsahu 50 ml vystačí zhruba na tři týdny, při samostatném použití jednotlivých elixírů proto doporučujeme využívat dvě balení po sobě. Jednou až dvakrát do roka doporučujeme zařadit komplexní detoxikačně-regenerační kúru pomocí všech tří základních Duhových elixírů v pořadí FUNGILENDETOXILENFRUCTAVIT. V tomto případě stačí využívat po jedné lahvičce od každého elixíru, jednotlivě za sebou bez pauzy.

Číst dál...

Milí zákazníci,nobilis

jsme velmi rádi, že jste si tak moc oblíbili námi nabízenou přírodní kosmetiku ať již z Havlíkovy apotéky či od firmy Nobilis Tilia. A vzhledem k tomu, že nám záleží na Vaší spokojenosti, rozhodli jsme se opět rozšířit nabídku přírodní, ekologicky šetrné kosmetiky.

Pojďte si užít krásu přímo z přírody společně s námi.

 

 

Bude nám potěšením, přidáte–li se mezi naše přátele.
Získáte tak stálý přehled o novinkách a dění U Džoudyho.
Najdete nás na:

facebook udzoudyho  

 

Číst dál...

Milí zákazníci,drums


Ti z Vás, kteří navštěvují naší prodejnu na I. P. Pavlova si jistě v oddělení hudby všimli nabídky všelijakých hudebních nástrojů.


Pro ty z Vás,kteří nemají možnost naši prodejnu osobně navštívit jsme se rozhodli, že o některé oblíbené hudební nástroje rozšíříme také naši nabídku e-shopu.

 

Tentokrát jsme se zaměřili na ty, kdo mají rádi rytmus a nebojí se používat různá cinkátka, chřestidla, štěrchadla, chrastidla a řachtátka...

Číst dál...

Milí přátelé světa krystalů,modrá geoda

ponoříme-li se do nitra Země, objevíme kouzelný svět minerálů, bytostí, jež rostou v hlubinách po milióny let, uprostřed temnoty a obrovských tlaků se rozvíjejí do nádherných krystalových struktur a neuvěřitelné palety barev. Mohou Vám nabídnout své specifické vibrace, které přinesou harmonii,  zemitou sílu a moudrost věků. Prosvětlí svou barevnou září a čistotou.

Vzpomeňte, v nitru každého kamene je ukryt jasný krystal, stejně jako v duši každého člověka září jiskra světla. Od pradávna používali lidé všech zemí světa kameny. Ať už k léčebným, ochranným ci pouze dekoračním účelům.

Známé je léčitelské využívání kamenů již ve starém Řecku, Říme i Egyptě. Kameny byly důležitou součástí medicínských tradic těchto národů.

Tyto tradice se v posledních letek znovu obnovují a kameny se znovu začínají používat  k tělesnému i duševnímu léčení.

Prodej kamenů má v naší prodejně na I. P. Pavlova již dlouhou tradici, nově jsme se však rozhodli rozšířit nabídku eshopu o jejich základní řadu. Pokud byste si na našem eshopu nevybrali, můžeme Vám vřele doporučit návštěvu naší kamenné prodejny, kde si určitě vyberete.

A jak tedy můžeme kameny používat? Jaký kámen je pro nás vhodný? Jak můžeme kámen očistit? Či jak můžeme s kamenem meditovat?


 

Číst dál...

Milí zákazníci,šungit

o očistných účincích šungitové drti jsme se zmiňovali nedávno ve spojení s článkem o aktivátorech vody.

Spektrum léčebného využití šungitu je ovšem širší a to až natolik, že v Rusku vznikl a běžně se používá nový termín "šungitoterapie". Šungit je ohromující kámen se zázračnými léčebnými účinky, jemuž se dějiny vyhnuly nejspíš jen proto, že se vyskytuje v nezalidněných severních krajích.


První, co se začalo zkoumat a využívat, byly úžasné hojivé schopnosti šungitu. Po šungitových roztocích se začaly vyrábět pasty a masti ze šungitového prášku. Ukázalo se, že účinkují více než vodní obklady. Masti a pasty se používají při různých kožních onemocněních, odřeninách, popáleninách a opařeninách, bodnutích hmyzem, revmatických bolestech atd.

Číst dál...

Warning: Missing argument 1 for JCacheControllerPage::store(), called in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/plugins/system/vmcache/vmcache.php on line 827 and defined in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 129

Warning: Missing argument 2 for JCacheControllerPage::store(), called in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/plugins/system/vmcache/vmcache.php on line 827 and defined in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 129