Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

mixrádi bychom Vám představili novou kosmetiku, o kterou jsme rozšířili náš sortiment jak na prodejně, tak na e-shopu. Řeč je o certifikované přírodní kosmetice z bambuckého másla a kokosového oleje BeButter. Jedná se o novou řadu přírodní kosmetiky bez chemie od českého výrobce Aromatica s mnohaletou tradicí. V naší nabídce naleznete nové nadýchané krémy a vyživující balzámy. Pro ty, kteří trpí akné, jinými kožními nedokonalostmi či poraněními, mohou být pomocníkem tuhá bambucká másla s grepem, levandulí, rakytníkem, citronovou trávou či natural. Zmírní projevy akné, ekzémů a pokožku dokáží regenerovat. Pečovat ale můžete také o Váš obličej a suché popraskané ruce s krémy ovesným, levandulovým a rakytníkovým. Krémy jsou jemné, lehce vstřebatelné a na pokožce nezanechávají nežadoucí mastnotu. Ti z Vás, jež mají jemnou pokožku a rádi by o ni s láskou pečovali, se mohou těšit na šlehaná bambucká másla s grepem, rakytníkem, levandulí, citronovou trávou či natural. Jsou vhodná pro obličej, tělo i vlasy a pro pokožku novorozenců.

Věříme, že Vás tato unikátní kosmetika zaujme tak jako nás a budete spokojení Vy i Vaše pokožka.

Váš tým U Džoudyho.

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

 

nově jsme pro Vás rozšířili sortiment našeho e-shopu i naší prodejny o dekorativní, aromatické a masážní svíčky. Jedním z předních výrobců těchto svíček po celém světě je firma UNIPAR. Využívá čistých surovin šetrných k životnímu prostředí a zdraví člověka a je držitelem značky jakosti RAL, certifikované evropskou asociací výrobců svíček.440426.01

Při výrobě svíček je využíváno technologie lisování čistého uhlovodíku za studena spolu s využitím kapilárních knotů a ručního barvení. Hoří tedy jen čisté jádro, barva zůstává v nedopalku svíčky a její hmota se mění ve vodní páru a oxid uhličitý. Hoření je tak zdravotně zcela nezávadné.

V naší nabídce naleznete rozmanitý výběr aromatických svíček od vůní pánského parfému, růže, třešní, jarních květin, levandule, Vánoc až po exotiku - vůně oceánu, citrusů, pomerančové kúry, kávy, vanilky, skořice a santalového dřeva. Pro navození příjemného a uvolňujícího pocitu při masážích Vám přinášíme masážní svíčky s vůní kokosu, jasmínu s černou růží a také pomeranče se skořicí. Vybrat si můžete ze dvou různých velikostí.

Svíčky Unipar však nevynikají jen svou kvalitou, ale určitě si povšimnete také originálního designu. Svíčky Váš domov nejen krásně a příjemně provoní, ale také ozdobí, jako např. svíčka čakrová a svíčka barvy duhy. Svíčky je možné zakoupit jak na e-shopu, tak v kamenné prodejně.

My U Džoudyho jsme si tyto originální svíčky velmi oblíbili a věříme, že i Vy naleznete mezi svíčkami Unipar tu svou :)

 

 

Číst dál...

Milí přátelé,

terry soraya rollup3c orig

dovolujeme si sdílet pozvání na výjimečnou událost tohoto podzimu, kterou pořádá Sacred Chants, a tou je koncert Temple Moon, kde vystoupí Terry Oldfield a Soraya. Tento kouzelný pár sdílí své vášně po celém světě prostřednictvím hudby, meditace a transformačních seminářů či retreatu. Tentokrát vystoupí v rámci jejich evropského turné a při příležitosti představení jejich nového alba Temple Moon.

Pro více informací o interpretech můžete nahlédnout na oficiální web hudebníků: https://terryoldfield.com/​ a https://sorayasaraswati.com/.

 

Lístky k zakoupení a další informace naleznete na stránkách pořadatele akce https://goout.net/cs/jine-akce/terry-oldfield-soraya-saraswati/terxb/#%22T%22:%222017-10-25T19:00:00%22

 

plakát temple moon hudba

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

 

přinášíme Vám novinky z oblasti přírodní kosmetiky. Do našeho sortimentu na e-shopu jsme nově zařadili produkty české vlasové kosmetiky VOONO. Produkty jsou421763.01 čistě přírodní, profesionální, při výběru surovin se striktně dbá na jejich původ a výrobky se nestestují na zvířatech.

Barvy na vlasy se snadno míchají, dobře chytají a jsou šetrné k pokožce. Hravě si poradí s šedinami, dodají vlasům život, lesk i přirozený vzhled. V nabídce můžete nalézt několik odstínů, může si vybrat každý: Orange, Copper, Indigo, Light brown, Medium brown, Dark brown, Soft black, Winne red, Rose brown.

Pokud řešíte problém rychle se mastících vlasů, tvorby lupů nebo stroupků na pokožce hlavy, bylinná maska Hair of Gaurí Vám pomůže tyto potíže odstranit.

VOONO produkty jsou šetrné a vhodné jak pro ženy a muže, teenagery, těhotné a kojící matky – zkrátka byly navrženy tak, aby byly pro každého.

 

Věříme, že si tuto kosmetiku oblíbíte stejně jako my :)

Váš tým U Džoudyho.

 

Číst dál...

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,930694.01

víme, že jste dlouho očekávali příchod meditačních a vykládacích karet Sdělení bytostí od paní Ladislavy Paterko. Proto Vám s radostí oznamujeme, že karty jsou již v prodeji a čekají na Vás.

Tyto karty mají svůj náboj, na položenou otázku Vám odpoví a zároveň budou podnětem k meditaci, čímž vedou ke zklidnění a naladění se na Vaše nitro. Jejich prostřednictvím se můžete naučit komunikovat s bytostmi, které jsou Vám blízké. V balíčku jsou však i karty, které mají za účel pouze sdělovat. Z krásně zpracovaných karet na Vás dýchne úcta i respekt k pro nás neviditelným pomocníkům. V balíčku naleznete 47 karet a k nim návod, jak s nimi pracovat.

Autorčiným přáním je, aby Vám karty byly průvodcem na Vaší životní cestě po dobu, která je pro Vás nutná. Zakoupit karty můžete jak v naší kamenné prodejně, tak na našem e-shopu za cenu 990 Kč.

 

 

 

Číst dál...

 

435254 0

Milí příznivci obchůdku U Džoudyho,

v poslední době jste si velmi oblíbili hru Třináctá komnata, díky které jste se mohli naučit hodně o sobě i o Vašich přátelích a nejbližších. A protože pro Vás rozšiřujeme sortiment i v oblasti her, rádi bychom Vám představili novinku - Třináctá komnata pro manažery. Na své si tedy přijdou i ti, kteří by rádi rozvíjeli mezilidské vztahy v pracovním prostředí.

Vzájemné porozumění mezi lidmi je velmi důležité, a když jsou lidé v práci, není tomu jinak. Když si lidé vyjdou vstříc, rozumí si, respektují se a práce v takovém kolektivu je pro ně příjemná, vše jde mnohem snadněji. Práce PhDr. Evy Velechovské a lektorů společnosti VEVA CZ přesně tyto kvality nabízí. Hra Třináctá komnata pro manažery je vhodným a praktickým nástrojem pro rozvoj mezilidských vztahů v pracovním prostředí, vzájemné poznávání se, porozumění si a pro rozvoj emoční inteligence. Můžete být otevření k lidem, se kterými pracujete, budete prohlubovat týmového ducha, zlepšovat se v naslouchání, vzájemné komunikaci a empatii, zmenšíte své vnitřní zábrany a pochopíte, že druzí jsou stejní, a přesto jsou jedineční. A možná budete mile překvapeni, jakou zažijete společnou radost ze sdílení a důvěry.

 

Kdy hru hrát?

Hru můžete hrát při mnoha příležitostech v rámci Vašeho týmu, ale speciálně doporučujeme: 

  • při teambuildingu
  • při zahájení porad jako přeladění (zkrácená verze) 
  • při společných setkáních, kdy chcete mluvit či zažít i "něco" jiného než jen běžnou operativu

 

435254


Veškeré uvedené zboží můžete zakoupit v kamenné prodejně nebo v e-shopu. Novinky v e-shopu můžete také sledovat na našich webových stránkách v části " NOVÉ ZBOŽÍ ". Nabízený sortiment e-shopu se stále rozšiřuje, nezahrnuje však veškerou nabídku kamenné prodejny a čajovny.

Číst dál...

Milí zákazníci,nobilis

jsme velmi rádi, že jste si tak moc oblíbili námi nabízenou přírodní kosmetiku od firmy Nobilis Tilia. A vzhledem k tomu, že nám záleží na Vaší spokojenosti, rozhodli jsme se opět rozšířit nabídku přírodní, ekologicky šetrné kosmetiky o spoustu produktů ať již z řady éterických olejů pro aromaterapii, tak přírodní kosmetiky.

Pojďte si užít krásu a vůni přímo z přírody společně s námi.

Éterické oleje jsou základním prostředkem pro aromaterapii. Tyto éterické oleje mají přímé účinky na tělo. Pomáhají posilovat metabolismus, mají relaxační, uklidňující nebo naopak povzbuzující účinek. Terapie s pomocí éterických olejů se zakladá na probuzení životní síly a aktivování samoléčivých sil v člověku. Nacházejí uplatnění v přípravě profesionální i domácí kosmetiky, ve fyzioterapii, farmacii, v parfumerii i v masážní praxi.

V naší nabídce kamenné prodejny naleznete široký výběr éterických olejů. Abychom našim zákazníkům přinesli ty nejkvalitnější přírodní prostředky pro aromaterapii, rozhodli jsme se rozšířit sortiment společnosti Nobilis Tilia i v e-shopu. 

Esenciální oleje

 

Výrobky značky Nobilis Tilia jsou Certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou. Poskytují nejširší nabídku českých certifikovaných  přírodních produktů masážním a kosmetickým salonům, specializovaným prodejnám a jednotlivým zákazníkům. Každý nový výrobek dokazuje vysokou účinnost přírodních látek pro zdraví a krásu člověka.

 

 

Kompletní nabídku produktů Nobilis Tilia naleznete na našem e-shopu nebo v naší kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

Číst dál...

Pjér la Šé'z – narozen 13. 3. 1963.

Provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které se ani tak nesetkává s lidmi, kteří řeší své duševní potíže, jako spíše s lidmi, kterým se otevírají hlubší duchovní otázky.

V souboru Vizita působí společně s Jaroslavem Duškem, Zdeňkem Konopáskem a Viktorem Zborníkem. Také znovu oživuje kapelu Rakousko – Uhersko se svými hudebními partnery, kterými jsou Sabri Hilli a Jiří Krov. 

Třináct let působil jako pedagog ve vyšším a univerzitním školství, nakonec však opustil systém školství, stejně jako opouští všechny systémy, které okrádají člověka o jeho původní přirozenost a duchovní sílu.

 

 

434221.01434219.01433730.01434220.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Milí zákazníci,530808.01

jelikož si velmi vážíme Vaší přízně, rozhodli jsme se prodloužit naši podzimní akci na bylinné kapky Fungilen na dobu neurčitou. O tyto kapky je pro jejich pozitivní účinky neustále obrovský zájem. Proto jsme je pro Vás zlevnili na nejnižší možnou cenu, a to na rovných 150 Kč.

Upozorňujeme, že sleva se vztahuje pouze na objednávky uskutečněné přes internetový obchod.

A že jste o Fungilenu ještě neslyšeli?

Fungilen je bylinný extrakt z volně rostoucích domácích bylin a hub: levandule lékařské, břízy bělokoré, lichořeřišnice větší, puškvorce lékařského a penízovky sametonohé.

Používá se pro akutní a chronické problémy způsobené přemnožením virů, baktérií, plísní a kvasinek v organismu.

 

Účinky Fungilenu:

  • očista těla
  • vylučování - odvodnění - hubnutí
  • detoxikace - eliminace
  • zdravé zažívání
  • zdraví ledvin a dolních cest močových
  • hladina cholesterolu v krvi
  • pomáhá zlepšovat spánek

 

Jedno balení o obsahu 50 ml vystačí zhruba na tři týdny, při samostatném použití jednotlivých elixírů proto doporučujeme využívat dvě balení po sobě. Jednou až dvakrát do roka doporučujeme zařadit komplexní detoxikačně-regenerační kúru pomocí všech tří základních Duhových elixírů v pořadí FUNGILENDETOXILENFRUCTAVIT. V tomto případě stačí využívat po jedné lahvičce od každého elixíru, jednotlivě za sebou bez pauzy.

Číst dál...

Milí zákazníci,nobilis

jsme velmi rádi, že jste si tak moc oblíbili námi nabízenou přírodní kosmetiku ať již z Havlíkovy apotéky či od firmy Nobilis Tilia. A vzhledem k tomu, že nám záleží na Vaší spokojenosti, rozhodli jsme se opět rozšířit nabídku přírodní, ekologicky šetrné kosmetiky.

Pojďte si užít krásu přímo z přírody společně s námi.

 

 

Bude nám potěšením, přidáte–li se mezi naše přátele.
Získáte tak stálý přehled o novinkách a dění U Džoudyho.
Najdete nás na:

facebook udzoudyho  

 

Číst dál...