Máte dotaz ?

                  VOLEJTE:

Dotazy ohledně e-shopu:
 Objednávky/zboží:
(+420) 212 341 279
 Manažer e-shopu:
(+420) 733 324 924

Dotazy ohledně kamenné prodejny:
 Prodejna/rezervace
vstupenek:
 (+420) 212 341 274
 (+420) 731 574 557
 Manažer kam. prodejny:
(+420) 734 440 264

Dotazy ohledně čajovny:
Čaje/rezervace míst:
(+420) 212 341 277
Manažer čajovny:
(+420) 730 101 225

Kalendář akcí
Měsíční přehled
Měsíční přehled
Rozšířený přehled
Rozšířený přehled
Týdenní přehled
Týdenní přehled
Denní přehled
Denní přehled
Kategorie
Kategorie
Hledej
Hledej
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Přednášková místnost Sobota, Září 20, 2014
 Srpen 2014Září 2014Říjen 2014
Úterý, Září 02, 2014
PŘEDNÁŠKA: Čas Panny: SEBELÉČBA (A. Zaurak) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Čas Panny: Sebeléčba

SLUNEČNÍ KRUH s Alitou Zaurak

obrázek

Živá inspirativní setkání spojená s meditací, sdílením a spolutvořením v souladu

s Vesmírem a postavením Slunce ve Zvěrokruhu.

Přijďte se napojit, propojit, znovu-spojit!

 

2.9 - Čas Panny: SEBELÉČBA

Tvůrčí představivost, dechová cvičení a meditační techniky napomáhající plnému uzdravení, regeneraci a omlazení. Vítejte ve svém těle, vítejte doma!

 

 

Začátek vždy v 18:00

Místo konání: U Džoudyho, Jugoslávská 7/670, I.P.Pavlova /www.udzoudyho.cz/

 

Rezervace na tel: 212 341 274, 731 574 557

 

Vstupné: 100,-Url: http://www.mandalia.cz
Středa, Září 03, 2014
PŘEDNÁŠKA: Prezentace The Reconnection a Rekonektivní léčení – rovnováha a integrita v našem životě (V. Ekart) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Prezentace The Reconnection a Rekonektivní léčení - rovnováha a integrita v našem životě

Rekonektivní léčení umožňuje nastavit harmonii a rovnováhu našeho organismu na úrovni fyzické, mentální, emocionální i duchovní.

Jedná se o metodu, kterou přinesl americký chiropraktik doktor Eric Pearl, a říká se jí také „informační léčení“.

Rekonektivní léčení vykazuje významné výsledky jak na úrovni zdravotní, tak i na úrovni osobního rozvoje člověka. Je podloženo vědeckým výzkumem lékařů, kvantových fyziků a univerzit po celém světě.

Na prezentaci Vás seznámíme s metodou, její filozofií a dosaženými výsledky. Budete mít možnost si rekonektivní léčení osobně sami na sobě vyzkoušet.

 

 


 

O lektorovi: Vladímír Ekart

Vlada

Mentor, kouč a certifikovaný praktik Rekonektivního léčení a The Reconnection.

 

Člen mezinárodního, školícího The Reconnection týmu


 Url: http://www.vladimirekart.cz
Čtvrtek, Září 04, 2014
PŘEDNÁŠKA: Povídání o Reiki, Shamballe, o péči o vlastní energetický systém (J. Kloučková) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Povídání o Reiki, Shamballe, o péči o vlastní energetický systém

 

K Reiki mě přivedla náhoda a já jsem dovolila, aby mi tento systém výrazně změnil život k lepšímu. Reiki, ať už je to systém Usui nebo Shamballa nebo ještě jiný, je práce s energií. Náš tělesný energetický systém je stejně důležitý, jako každý jiný orgán našeho těla. Není možné udržet zdraví, bez tohoto systému a není možné uzdravit člověka, aniž by tento systém fungoval. Pochopit a poznat vlastní energetický systém a naučit se práci s ním, přinese v důsledku do Vašeho života pozitivní změny. Reiki tomuto velmi pomáhá.
Reiki je čistá, příjemná léčivá energie, která může proudit Vaším tělem. Rychleji a bez komplikací léčí rány, umí odebírat bolest, systematickou prací ulevuje od dlouhotrvajících potíží a zlepšuje zdravotní stav. Umí zlepšit náladu, odbourat stres a únavu. Přinese do Vašeho života jiný rozměr – já jsem leccos pochopila, „věci do sebe začaly zapadat".
Povídání o Reiki a o energiích je čas se spoustou otázek a odpovědí. Těším se na setkání.

 

 


 

O lektorovi:

Jiřina Kloučková

S Reiki jsem se seznámila náhodou - jako většina. A za tu dobu jsem dovolila, aby mi výrazně změnilo život k lepšímu. Rozhodla jsem se, že tak skvělé věci si nemohu nechat pro sebe. Práci s léčivými energiemi učím ráda. (www.reiki-duchovnivzdelavani.cz).

Jiřina Kloučková, Mistr Usui a Karuna Reiki již několik více let. Mistr Shamballa 1024, 2048, 3072, 4096, 5120, Mistr ImaraReiki , Absolvent Silva method.Url: http://www.reiki-duchovnivzdelavani.cz
Pátek, Září 05, 2014
PŘEDNÁŠKA: Čakrová harmonizující meditace (D. Junková) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Čakrová harmonizující meditace

 

Volný cyklus oblíbených a prakticky zaměřených podvečerních setkání k (čakrové, harmonizující, vedené) meditaci. V první meditaci harmonizujeme a aktivujeme všech sedm základních čaker fyzického těla. V druhé části večera se věnujeme konkrétní čakře a jejímu potenciálu. V závěru metodou EFT - Emotional Freedom Techniques podpoříme tento proces.

 

 

 


 

O lektorovi:

Dana Junková

V současné době působí jako vysokoškolská pedagožka a ve volném čase se věnuje individuálním konzultacím a vede skupinové meditace a semináře. Základem její práce jsou metody: EFT (Techniky emoční svobody), Matrix Reimprinting, Matrix Birth Reimprinting a meditace.

Motto: „ Myšlenka je příčina, zkušenost je následek. Pokud nejsme spokojeni s výsledky svého života, musíme změnit způsob svého myšlení. Změna, po které ve skutečnosti toužíme, se může uskutečnit jen v naší hlavě. Naším uzdravením se uzdraví i svět.“

Marianne Williamson, Návrat k lásce
Pondělí, Září 08, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy, (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti.  Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

 

Pravidelné hodiny powerjógy. Cvičením docílíme sjednocení Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.

 


 

foto Maršíková FingerhutováO lektorovi: Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorka powerjógy, terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu zpět k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy nejen s powerjógou. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Je mistrem Shambally, do které také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“Email : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: SEBEROZVOJ A INSPIRACE NA ŽIVOTNÍ CESTĚ (H. F. Smejtková) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: SEBEROZVOJ A INSPIRACE NA ŽIVOTNÍ CESTĚ

 

Motivační setkání s cílem podnítit touhu po neustálém seberozvoji. Praktické ukázky, co dokáže stagnace v osobním vývoji. Máme odvahu zbavovat se toho, co se už přežilo a otevírat se novým podnětům? Hledáme a vidíme zdroje inspirace? Práce s vědomou pozorností – kam jde pozornost, tam teče energie.

 

 

 


 

O lektorovi:

 

Smejtková foto Ing. Hana Fedora Smejtková

Terapeutka těla a duše, zakladatelka vzdělávacího systému Škola reflexní terapie, se zabývá alternativními metodami od začátku devadesátých let. V rámci své agenturní činnosti organizuje vedle vlastních seminářů kurzy i dalších lektorů. Ve vlastní práci terapeutky se zabývá reflexní terapií a čínskou medicínou, kterou propojuje s odkrýváním duchovních příčin nemocí, uvolňováním energetických bloků v těle a poradenstvím zdravého životního stylu, vedle toho se věnuje psychoterapii na bázi metody RUŠ, zasvěcování do energetického systému  Shamballa a šamanským rituálům. V rámci osvěty  publikuje, přednáší a sama vede semináře pro pomoc sobě, svému okolí či klientům.
Úterý, Září 09, 2014
PŘEDNÁŠKA: Reflexní diagnostika (B. & J. Patakyovi) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Reflexní diagnostika

Co to vlastně je reflexní terapie, proč tělo potřebuje stimulaci reflexních plošek, kde všude jsou reflexní zóny, nejlepší reflexologický displej jsou chodidla a jak se na nich orientovat a spolehlivě nacházet reflexní plošky, hmaty, nejdůležitější reflexní plošky, diagnostický formulář, jak vyhodnotit reflexní diagnostiku, nejdůležitější doporučení.

 

Vstupné: 100,-

 


O lektorech:

Beáta a Július Patakyovi

 • jsou manželé od roku 1977. Pocházejí z Východního Slovenska. Mají dva syny Martina a Julka.
 • Reflexní terapii se věnují od začátku 90. let.
 • Jsou autoři čtyř knížek a jednoho instruktážního DVD o reflexní terapii, která se stala součástí jejich životního stylu.
 • V dnešní době, příznačné křehkostí partnerských vtahů, jsou příkladem toho, že může být život v manželství pro oba povznášející.
 • Vyvinuli originální a velmi účinné postupy, tzv. "Technologie Patakyových", díky které mají velkou klientelu.
 • Pro zájemce pořádají přednášky, kurzy a Školu reflexní terapie
 • Pravidelně přispívají do časopisů Phoenix a Regenerace.Středa, Září 10, 2014
PŘEDNÁŠKA: Měření aury (H. & J. Rakušanovi) ZRUŠENO ( 09:00 - 17:00 )
POZOR: MĚŘENÍ AURY Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO
 
 
Měření trvá cca 30 minut, každý dostane 22 stran podrobného rozboru (reportu),
cena je 550,- Kč.
Rezervace na telefonu : 774 232 232 - Hana Rakušanová

 

Měření aury je diagnostická metoda, 

která popisuje náš okamžitý energetický stav.

I když nás to ve školách neučili, ani se to zřejmě nechystají, je BIO energie naší součástí.

Co jíme, jak smýšlíme, s jakým postojem pracujeme, to vše ovlivňuje naši energii.

Ta je naší součástí. My tvoříme ji a ona tvoří nás.

Výsledkem měření je :

-základní barva aury (rodíme se s ní, je to naše "předurčení", dharma)

- stav čaker (jejich harmonie či neharmonie - nerovnováha, ukazuje naše bloky či naše nadměrné touhy)

- nabití, tedy potenciál čaker (to, co si skutečně do nich jsme ochotni pustit)

- nabití aury (přirovnáme jej k vnitřnímu stavu štěstí - být šťastný ve svém životě, udělat si ho podle svých představ, doma, v práci, v partnerství,..)

- graf JIN-JANG (vnitřní žena-muž, naše rovnováha dovnitř-ven, cítit-vyjádřit)

-graf emocí (potlačování či teatrálnost - výbušnost)

- podrobný popis osobních energií

a více..

Při práci s tímto nástrojem sebepoznání nás nejvíce zaujala symbolika naměřeného stavu čaker.

Čakry jsou energetická centra, která mají vztah k blízkým částem těla, k orgánům uloženým v blízkosti.

Souvisejí ale také s naším postojem k tématům jako hmota, tělo, peníze, kořeny, sex, tvorba, zdravé sebevědomí, láska, vyjadřování, komunikace, intuice, vedení a pod.

Zde vidíme největší potenciál tohoto diagnostického nástroje.

Samotná diagnostika ale nestačí. Je potřeba s ní i nějak naložit.

Nám se osvědčily terapie pomocí etikoterapie, arteterapie (automatická kresba, muzikoterapie, terapeutická kresba symbolů problému), kterými provázíme a rodinných konstelací, .

Ale cest k harmonii, zdraví, vnitřnímu pocitu štěstí – šťastnému životu je jistě mnoho.

Stačí si jen vybrat tu, která s vámi ladí nejvíce.-)!!

Bližší informace a objednávky na telefonu : 774 232 232, Hana Rakušanová.

 

 

HaJiRu Liberec, Růžodolská 148/9, Liberec 11

www.hajiru.cz

 
PŘEDNÁŠKA: Seminář osobního rozvoje – Neptun a hlubší dimenze Vašeho bytí (T. Micić) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA:Seminář osobního rozvoje – Neptun a hlubší dimenze Vašeho bytí

 

Neptun, nebo Poseidon z řeckého panteonu, bůh oceánu a hloubek, vstoupil do znamení Ryb a zůstane tam po celou řadu let. Jako vždy, když se objeví ve vlastním znamení, přinese jakési nové duchovní hnutí a vyvolá nové kolektivní pocity.

V tomto období není nijak snadné rozlišit mezi neurózami a psychózami na jedné straně a mystickými spirituálními extázemi, neboť když jsou všechny kanály směrem nahoru otevřené a hranice osobního Já se zvolna stírají, slábne rozlišovací schopnost při posuzování matoucích zkušeností, jež zaplavují vědomí.

Z Vašeho osobního horoskopu se dále dozvíme, ve které oblasti života se nejvíce otevíráte inspiraci a kolektivním proudům, a jak tyto vrozené dispozice můžete využít ve svůj prospěch.

Upozornění pro účastníky:
Pokud chcete, napište lektorce své datum, čas a místo narození. To Vám pomůže dozvědět se během semináře více o vlastním příběhu. Kontaktní email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Vstupné: 200,-

 


 

Mgr. Tatjana Micić Ph.D, komparativní filolog a filozof; astro-psycholog a kouč

V současné době působí jako nezávislý lektor a „life coach“, také působí jako lektor a konzultant v oblasti psychologického Feng shui.

Pravidelně pořádá semináře a kurzy na téma osobního rozvoje převážně na základě astro-psychologie a mytologie. Také pořádá semináře a workshopy z oblasti Feng shui. Spolupracuje s Maitreou, domem osobního rozvoje.

Kontaktní údaje: www.well-balanced.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tel: 608 123 288
Čtvrtek, Září 11, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy, (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti.  Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

 

Pravidelné hodiny powerjógy. Cvičením docílíme sjednocení Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.

 


 

foto Maršíková FingerhutováO lektorovi: Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorka powerjógy, terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu zpět k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy nejen s powerjógou. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Je mistrem Shambally, do které také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“Email : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: PASTELOVÝ VEČER (DOTEKY AUTOMATICKÉ KRESBY) (J. Beranová) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: PASTELOVÝ VEČER (DOTEKY AUTOMATICKÉ KRESBY)

Automatická kresba a numerologie – jak barevné je tvé životní číslo a jak je můžeš posílit v symbolice automatické kresby (pastelky a bílý papír s sebou !).

 

Pravidelná večerní setkávání s automatickou kresbou jako jemným a bezbolestným nástrojem pro harmonizaci a zdokonalení nejjemnějších energetických center. Prožijete jedinečné hrátky s číslovkami a barvami, objevíte netušené možnosti symboliky automatické kresby , prožijete intenzivní relaxaci s procítěním vlastního JÁ ve ,,svých barvách“.

 

Vstupné: 120,- Kč
Pátek, Září 12, 2014
PŘEDNÁŠKA: Sofioterapie v běžném životě. Práce s duchovní příčinou onemocnění dětí (K. Mudříková) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Sofioterapie v běžném životě. Práce s duchovní příčinou onemocnění dětí

 

 

Sofioterapie je terapie , která se zabývá nalezením pravé podstaty vzniku nemocí, odhalením a pochopením všech vlivů na zdravotní či psychický stav jedince. Člověk díky této terapii dojde k poznání a tím k navození změny ve své mysli. Jeho nahlížení na vlastní život a dění kolem se změní, protože chápe souvislosti.

 

 

 


 

O lektorovi:

IMAG0008  Kateřina Mudříková

Třetí stupeň Reiki mi v roce 2001 otevřel  cestu k mému neustálému duchovnímu rozvoji a prohlubování víry v univerzální energii.  Andělské zasvěcení v roce 2003 mi umožnilo komunikaci s Anděly a bytostmi Světla. Od roku 2006  se věnuji kineziologii, odvádění duchovních bytostí, regresní terapii a sofioterapii.
Pondělí, Září 15, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy, (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti.  Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

 

Pravidelné hodiny powerjógy. Cvičením docílíme sjednocení Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.

 


 

foto Maršíková FingerhutováO lektorovi: Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorka powerjógy, terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu zpět k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy nejen s powerjógou. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Je mistrem Shambally, do které také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“Email : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: REGRESNÍ TERAPIE A VLASTNÍ ENERGETICKÁ METODA LÉČENÍ (K. Florianová) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: REGRESNÍ TERAPIE A VLASTNÍ ENERGETICKÁ METODA LÉČENÍ

 

Jak se můžeme léčit sami bez chemie a lékařských zásahů? Jak můžeme zlepšit vztahy a celý náš život? Přednáška podává ucelený výklad jak obě metody fungují v praxi, jak se vzájemně doplňují a jak je můžeme konkrétně využít pro zlepšení našeho zdraví i vztahů. Součástí přednášky jsou též autentické ukázky z regresních terapií a případové studie včetně stručné zpovědi lektorky, která se pomocí regresní terapie vyléčila z „nevyléčitelné“ nemoci.Url: http://www.uzdravsvoudusi.cz
Úterý, Září 16, 2014
PŘEDNÁŠKA: „Hlas a dech pro nezpěváky – úvodní workshop“ (Feng-yűn Song) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: „Hlas a dech pro nezpěváky – úvodní workshop“

Autoterapeutická dílna přirozeného dýchání se zaměřuje na rovnováhu těla a duše, zejména na emotivní procesy. Seznámí Vás se principem pohybu čich, životní energie. Poradí, jak se svým hlasem, dechem a s proměnou jin a jang. K účasti na semináři není podmínkou pěvecká ani hudební zkušenost.

 


O lektorovi:

PhDr. Feng-yűn Song je čínská zpěvačka, hlasová pedagožka, přednáší plynnou češtinou. Věnuje se cvičení čchi-kung a tchaj-ťi mnoho let. Specializuje se na aplikaci tradičních dechových technik pro tělo moderního člověka. Věnuje se diagnostikám podle Knihy proměn (I-ťing) v taoistické medicíně. Vydala knihu "Hlas a dech" (spoluautorka Pavlína Brzáková, Eminent Praha 2012), také instruktážní film na DVD "Dechová cvičení pro nezpěváky".Url: http://www.fengjunsong.cz
Středa, Září 17, 2014
PŘEDNÁŠKA: Práce s kyvadlem - odpovědi z Vesmíru (I. Draždíková) ( 18:00 - 20:00 )
PŘEDNÁŠKA: Práce s kyvadlem - odpovědi z Vesmíru
 
Své vlastní zkušenosti s kyvadlem předávám dál lidem, kteří chtějí na sobě pracovat a vyřešit si své bloky, problémy, vztahy.
Pracuji s kyvadlem a Energií již 8 let a velmi mě to posunulo v mém životě.

Mám jiné schopnosti, než se ptát pouze na odpovědi ANO a NE. Pomocí kyvadla a napsané abecedy si s Vesmírem povídám:-) a pomocí těchto vzkazů - i pro jiné lidi dle jména a data narození - se můžeme každý na své cestě obohatit o další zkušenosti. Hlavně se dozvíme s čím začít a kudy se vydat.
Čtvrtek, Září 18, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy, (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti.  Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

 

Pravidelné hodiny powerjógy. Cvičením docílíme sjednocení Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.

 


 

foto Maršíková FingerhutováO lektorovi: Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorka powerjógy, terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu zpět k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy nejen s powerjógou. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Je mistrem Shambally, do které také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“Email : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA:Odpuštění – práce s přesvědčeními metodou THETAHEALING® (theta léčení) (V. Štěpánková) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA:Odpuštění – práce s přesvědčeními metodou THETAHEALING® (theta léčení)

 

„Kdo neumí odpouštět, boří most, který sám bude muset přejít, neboť každý člověk potřebuje odpuštění.“ (Frank Herbert; americký spisovatel; 1920-1986)

 

Abychom mohli žít ve spokojené přítomnosti a těšit se na skvělou budoucnost, je třeba se vypořádat s minulostí. Mnohdy si z minulosti přinášíme prožitky, na které nevzpomínáme rádi, proto jsme je hluboko zadupali, a máme pocit, že už to není problém. Jindy se zase utápíme v pocitu ublížení a to, co se nám stalo, přece nemůžeme odpustit. Výše uvedenými skutečnostmi si ale sami často blokujeme ve svém podvědomí osobní štěstí a spokojenost.

 

 

THETAHEALING® je účinná metoda se statisíci praktiky po celém světě. THETAHEALING® má svůj název odvozen od theta frekvence mozkových vln. Tato velmi pomalá frekvence umožňuje navázat spojení s tvořivou silou Univerza a právě díky napojení na tuto sílu mohou být realizovány změny či procesy léčení.

 

THETAHEALING® skvěle funguje na nejrůznější problémy. Za většinou našich psychických, ale i fyzických problémů stojí programy, které vznikly na základě zkušeností, přesvědčení či traumat a jsou uchovány v našem podvědomí. Kromě odstraňování přesvědčení a programů, které nám neslouží, je velikou předností této metody naopak instalace pozitivních pocitů a programů.

 

Doporučujeme, abyste si sebou na přednášku vzali lahev s vodou. Budeme testovat, zda máte určitá přesvědčení. Aby svalový test dobře fungoval, je důležitá dostatečná hydratace.

 

 

Více informací včetně ohlasů na konzultace a kurzy je k dispozici www.thetahealing.cz.


O lektorovi:

Věra Štěpánková, jako správný blíženec, v sobě spojuje dvě osobnosti. První je absolventka zahraničního obchodu a následně MBA, druhá pak od poloviny devadesátých let hledá odpovědi i na jiné, mnohdy ne tak logické otázky, a prochází nejrůznější kurzy napomáhající osobnímu růstu. S metodou THETAHEALING® se poprvé setkala v roce 2008, zlomem bylo absolvování prvních učitelských kurzů této metody o dva a půl roku později. Od roku 2011 jako první v České republice a na Slovensku učí kurzy THETAHEALING®. V roce 2012 převzala od Vianny Stibal, autorky metody, certifikát THETAHEALING® Master, a v září 2013 pak nejvyšší ocenění THETAHEALING® Certificate of Science.Url: http://www.thetahealing.cz
Pátek, Září 19, 2014
PŘEDNÁŠKA: Rozhodnutí – „Já přijímám své právo svobodně se rozhodnout.“ (A. Maršíková Fingerhutová) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Rozhodnutí  – „Já přijímám své právo svobodně se rozhodnout.“

 

Při semináři se dozvíte, jak jste na tom ve Vašem životě s rozhodováním. Dělá Vám rozhodování problémy, případně máte pocit, že za Vás často rozhodují ti druzí a vy se následně musíte podvolit jejich záměru? Uvědomte si, že právo se svobodně rozhodnout má každý z nás. A pokud máte pocit, že je to těžké, nedojde ke změně. Uvědomte si, že i nerozhodnutí je rozhodnutí a výsledek se Vám nemusí líbit. Při setkání se dozvíte, jak můžete snadno udělat změnu.

 

 

 


O lektorce

 

Alena Maršíková Fingerhutová

Je terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny a instruktorka powerjógy. Pomáhá klientům nalézt cestu zpět k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy powerjógy. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Je mistrem Shambally, do které také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“Email : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
Pondělí, Září 22, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy, (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti.  Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

 

Pravidelné hodiny powerjógy. Cvičením docílíme sjednocení Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.

 


 

foto Maršíková FingerhutováO lektorovi: Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorka powerjógy, terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu zpět k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy nejen s powerjógou. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Je mistrem Shambally, do které také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“Email : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: Sny a jejich využití v našem životě (R. Policar) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Sny a jejich využití v našem životě

 

V této přednášce si povíme, jak lze pracovat se sny. Řekneme si, jak různé kultury přistupovaly k poselstvím, jež přinášely sny a seznámíme se se základními technikami, které nám pomohou rozvinout vlastní snovou pozornost. Součástí přednášky bude i vedená meditace.
Úterý, Září 23, 2014
PŘEDNÁŠKA: Zlepšení zraku přirozenou cestou, metoda Meira Schneidera (H. Maslowská) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Zlepšení zraku přirozenou cestou, metoda Meira Schneidera

 

Meir Schneider cvičením založeném na metodě W. Batese překonal slepotu a přes 40 let své zkušenosti předává dále. Kromě ostrosti zraku je možné si zlepšit celou řadu dalších kvalit, např. prostorové vidění, vidění za tmy a za šera, adaptace na světlo. Odstraněním napětí v obličeji lepším prokrvením očí se můžete zbavit bolestí očí, hlavy a šíje. Metoda je vhodná pro všechny oční vady a věkové kategorie. Důležité jako prevence při intenzivní práci u počítače. Naše oko však není jen kamera, ukážeme si cestu zpátky k přirozenosti a zvídavosti dětského dívání se na svět. Na přednášce se dozvíte více o metodě, o svém zraku a odnesete si pár praktických dovedností pro každý den. 

 


O lektorovi:

RNDr. Hana Maslowská

Většinu svého profesního života se pohybovala na pomezí medicíny a matematiky, v lékařském výzkumu. Zdravotní problémy ji přivedly do Školy pro sebeléčení v San Francisku. Meirova metoda ji přesvědčila natolik, že se rozhodla věnovat se jí na plný úvazek. Pořádá kurzy na zlepšení zraku, jednodenní, víkendové, pracuje individuálně s klienty, pořádá vycházky se cviky na zlepšení zraku, cvičení v malých skupinách zaměřené na relaxaci. Připravuje překlad knihy Meira Schneidera Vision for Life.Url: http://www.lepsi-zrak.cz
Středa, Září 24, 2014
PŘEDNÁŠKA: Léčení Přítomností - zážitkové setkání (J. Rychlík) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Léčení Přítomností - zážitkové setkání

Na tomto setkání budete doslova zaplaveni energii Přítomnosti. Vaše tělo a vědomí se ponoří do očistné lázně oceánu nejpřirozenější a nejsilnější vibrace života, do vibrace Přítomnosti. Postupně poznáte co je to Přítomnost a díky svým přáním ji povedeš do oblastí svého života, kde se ti zrovna nedaří. Toto setkání není přednáškou, JE ZÁŽITKEM.

Přihlášku je nutné zaslat předem na tel. 608076301 ve formě sms nejpozději dopoledne v den akce.

Vstupné: 300,- se platí se na místě

 

 


O lektorovi:

Ing. Jan Rychlík (Ananda Shuruthi ), přednáší a vede semináře osobního rozvoje od roku 1999. Je Reiki mistr, zasvěcený učitel Vysokých duchovních zákonů a jeden z nejdéle působících Dikšadávajících na území Čech a Slovenska. Vede konstelační semináře. Strávil více jak rok a půl v Indii. Je certifikovaným učitelem Univerzity Jednoty v Indii a vede úspěšně v Praze a Bratislavě již 8.ročník Školy osobní transformace, kterou spoluzaložil se svou partnerkou.

Je autorem Hvězdných esencí 09 a metody Aktivní konstelace a techniky Léčení Přítomnosti. Jeho práce je založena na kombinaci konstelace, vhledu a energetické iniciaci.Url: http://www.janrychlik.cz
Čtvrtek, Září 25, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy, (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti.  Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

 

Pravidelné hodiny powerjógy. Cvičením docílíme sjednocení Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.

 


 

foto Maršíková FingerhutováO lektorovi: Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorka powerjógy, terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu zpět k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy nejen s powerjógou. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Je mistrem Shambally, do které také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“Email : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: Rodinné konstelace pro každého (J. Peterka) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Rodinné konstelace pro každého

 

V tomto semináři můžete s pomocí rodinných konstelací v sobě odkrýt to, co si přeje být odkryto; probudit, co si přeje být probuzeno; uzdravit, co si přeje být uzdraveno. Jakákoliv forma účasti pro vás může být přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka.

Ve všech třech formách účasti na vás stejně konstelace působí. Vlastní rozestavění má tu "výhodu", že se cíleně zaměříte na své téma.

 


O lektorovi:

Jan Peterka - 5.2.2014

Jan Peterka

Nabízím techniky pro rozvoj těla i duše. Jsem poradce a kouč metody „Klíč k životu“, kouč Rodinných konstelací; Mistr Reiki – praktikuji léčivé masáže; zabývám se Starým čínským učením Ham Yu, které zahrnuje čínskou astrologii, kosmologii, I-Ťing, Feng Shui.
Pátek, Září 26, 2014
PŘEDNÁŠKA: Etikoterapie - Nemoc jako zpráva duše (D. Bůžek) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Etikoterapie - Nemoc jako zpráva duše

 

Každá nemoc stejně jako každý úraz má svůj konkrétní a unikátní důvod jako důsledek našich životních kroků. Nemoc není zlo, náhoda ani trest. Je to zpráva našeho těla, že jsme se odchýlili od své cesty, že jdeme nesprávným životním směrem. Je to výzva k zastavení se a zamyšlení nad dosavadním způsobem a směrem našeho života. Je to výzva ke změně.

 


O lektorovi:

David Bůžek - etikoterapeut

Pracoval dlouhá léta v obchodě, marketingu a reklamě, kde pochopil jak nebezpečné jsou pro zdraví lidí současné manipulativní komunikační, obchodní i personální praktiky. V současné době se věnuje nalézání skutečných příčin nemocí fyzického těla, řešením krizových životních situací a cestě k nalezení sebe samého. Zároveň pomáhá dětem opuštějícím dětské domovy plnohodnotně se integrovat do společnosti.
Pondělí, Září 29, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy, (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti.  Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

 

Pravidelné hodiny powerjógy. Cvičením docílíme sjednocení Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.

 


 

foto Maršíková FingerhutováO lektorovi: Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorka powerjógy, terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu zpět k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy nejen s powerjógou. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Je mistrem Shambally, do které také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“Email : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: SEMINÁŘ MŠE HOJNOSTI (L. Buštová) ( 10:00 - 12:00 )

PŘEDNÁŠKA: SEMINÁŘ MŠE HOJNOSTI

 

Daný seminář je zaměřen zejména na pěstování sebelásky a plnění si všech svých přání

Vstupné: 170,-

 

 


 

O lektorovi:

Lenka Buštová - Mistr Reiki, Mistr Ra-Sheeba, vydavatelka a autorka meditačních karet POSELSTVÍ ATLANTIDY a afirmačních karet MYŠLENKY HOJNOSTI. Duchovní tématice se věnuje od roku 1992 a prostřednictvím svého učení se jí podařilo dostat se z dvoumiliónového dluhu.
   
Přednášková místnost

Přihlášení