Máte dotaz ?

                  VOLEJTE:

Dotazy ohledně e-shopu:
 Objednávky/zboží:
(+420) 212 341 279
 Manažer e-shopu:
(+420) 733 324 924

Dotazy ohledně kamenné prodejny:
 Prodejna/rezervace
vstupenek:
 (+420) 212 341 274
 (+420) 731 574 557
 Manažer kam. prodejny:
(+420) 734 440 264

Dotazy ohledně čajovny:
Čaje/rezervace míst:
(+420) 212 341 277
Manažer čajovny:
(+420) 730 101 225

Kalendář akcí
Měsíční přehled
Měsíční přehled
Rozšířený přehled
Rozšířený přehled
Týdenní přehled
Týdenní přehled
Denní přehled
Denní přehled
Kategorie
Kategorie
Hledej
Hledej
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Přednášková místnost Středa, Listopad 26, 2014
 Říjen 2014Listopad 2014Prosinec 2014
Pondělí, Listopad 03, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy, (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti.  Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

 

Pravidelné hodiny powerjógy. Cvičením docílíme sjednocení Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.

 


 

foto  Maršíková FingerhutováO lektorovi: Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorka powerjógy, terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu zpět k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy nejen s powerjógou. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Je mistrem Shambally, do které také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“Email : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
Úterý, Listopad 04, 2014
PŘEDNÁŠKA: Čas Štíra: Probuzená síla (A. Zaurak) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Čas Štíra: Probuzená síla

 

SLUNEČNÍ KRUH s Alitou Zaurak

obrázek

 

Živá inspirativní setkání spojená s meditací, sdílením a spolutvořením v souladu

s Vesmírem a postavením Slunce ve Zvěrokruhu.

Přijďte se napojit, propojit, znovu-spojit!

 

 

4.11. – Čas Štíra: PROBUZENÁ SÍLA

Osvobozeni od psychické zátěže minulosti můžeme konečně vnímat Sílu, proudící v nás i mezi námi. Můžeme vzlétnout jak orel k nebesům, volní a nezávislí…

V čase Štíra můžeme veškerou svou pozornost soustředit na proces transformace a hlubinné proměny - proniknout skrze vrstvy toho, čím nejsme k tomu, čím skutečně jsme. Osvobozeni od psychické zátěže minulosti můžeme konečně vnímat Sílu, proudící v nás i mezi námi. Můžeme vzlétnout jak orel k nebesům, volní a nezávislí..

 

 

Začátek vždy v 18.00

Místo konání: U Džoudyho, Jugoslávská 7/670, I.P.Pavlova /www.udzoudyho.cz/

Rezervace na tel: 212341274,731574557

Vstupné: 100,-

 

 

 Url: http://www.mandalia.cz
Středa, Listopad 05, 2014
PŘEDNÁŠKA: Měření aury (H. & J. Rakušanovi) ( 09:00 - 17:00 )
PŘEDNÁŠKA : Měření aury
 
 
Měření trvá cca 30 minut, každý dostane 22 stran podrobného rozboru (reportu),
cena je 550,- Kč.
Rezervace na telefonu : 774 232 232 - Hana Rakušanová

Měření aury je diagnostická metoda, 

která popisuje náš okamžitý energetický stav.

I když nás to ve školách neučili, ani se to zřejmě nechystají, je BIO energie naší součástí.

Co jíme, jak smýšlíme, s jakým postojem pracujeme, to vše ovlivňuje naši energii.

Ta je naší součástí. My tvoříme ji a ona tvoří nás.

Výsledkem měření je :

-základní barva aury (rodíme se s ní, je to naše "předurčení", dharma)

- stav čaker (jejich harmonie či neharmonie - nerovnováha, ukazuje naše bloky či naše nadměrné touhy)

- nabití, tedy potenciál čaker (to, co si skutečně do nich jsme ochotni pustit)

- nabití aury (přirovnáme jej k vnitřnímu stavu štěstí - být šťastný ve svém životě, udělat si ho podle svých představ, doma, v práci, v partnerství,..)

- graf JIN-JANG (vnitřní žena-muž, naše rovnováha dovnitř-ven, cítit-vyjádřit)

-graf emocí (potlačování či teatrálnost - výbušnost)

- podrobný popis osobních energií

a více..

Při práci s tímto nástrojem sebepoznání nás nejvíce zaujala symbolika naměřeného stavu čaker.

Čakry jsou energetická centra, která mají vztah k blízkým částem těla, k orgánům uloženým v blízkosti.

Souvisejí ale také s naším postojem k tématům jako hmota, tělo, peníze, kořeny, sex, tvorba, zdravé sebevědomí, láska, vyjadřování, komunikace, intuice, vedení a pod.

Zde vidíme největší potenciál tohoto diagnostického nástroje.

Samotná diagnostika ale nestačí. Je potřeba s ní i nějak naložit.

Nám se osvědčily terapie pomocí etikoterapie, arteterapie (automatická kresba, muzikoterapie, terapeutická kresba symbolů problému), kterými provázíme a rodinných konstelací, .

Ale cest k harmonii, zdraví, vnitřnímu pocitu štěstí – šťastnému životu je jistě mnoho.

Stačí si jen vybrat tu, která s vámi ladí nejvíce.-)!!

Bližší informace a objednávky na telefonu : 774 232 232, Hana Rakušanová.

 

 

HaJiRu Liberec, Růžodolská 148/9, Liberec 11

www.hajiru.cz Url: http://www.hajiru.cz
PŘEDNÁŠKA: Ženství/mužství - práce s přesvědčením metodou THETAHEALING® (theta léčení), (V. Štěpánková) ( 18:00 - 20:00 )

Ženství/Mužství – práce s přesvědčeními metodou THETAHEALING® (theta léčení)

 

 

Ač jsme se narodily jako ženy, mnohdy v sobě ženství potlačujeme, protože jsme se např. naučily, že v dnešním světě vyhrávají muži. Je mnoho mužů, kteří ale naopak vytěsňují muže v sobě. Pro opravdu naplněný život je třeba opravdu být tím, kým jsme. V rámci setkání si zpracujeme programy, které souvisí s naším ženstvím či mužstvím. THETAHEALING® je účinná metoda s desetitisíci praktiky po celém světě. THETAHEALING® dokáže odstranit z podvědomí bloky a naopak naučit pozitivní pocity, které člověku chybí, které ho například nenaučili v dětství rodiče. Přijďte si vyzkoušet, jak vám budou změněna některá přesvědčení. Více informací na www.thetahealing.cz.

 

„Krása ženství je součástí přírody, kdežto síla mužství součástí vesmíru.“ (Vincent van Gogh; Nizozemský malíř; 1853-1890)

Ač jsme se narodily jako ženy, mnohdy v sobě ženství potlačujeme, protože jsme se např. naučily, že v dnešním světě vyhrávají muži. Je mnoho mužů, kteří ale naopak vytěsňují muže v sobě. Pro opravdu naplněný život je třeba opravdu být tím, kým jsme. V rámci setkání si zpracujeme programy, které souvisí s naším ženstvím či mužstvím.

 

THETAHEALING® je účinná metoda s desetitisíci praktiky po celém světě. THETAHEALING® má svůj název odvozen od theta frekvence mozkových vln. Tato velmi pomalá frekvence umožňuje navázat spojení s tvořivou silou Univerza a právě díky napojení na tuto sílu mohou být realizovány změny či procesy léčení.

 

THETAHEALING® skvěle funguje na nejrůznější problémy. Za většinou našich psychických, ale i fyzických problémů stojí programy, které vznikly na základě zkušeností, přesvědčení či traumat a jsou uchovány v našem podvědomí. Kromě odstraňování přesvědčení a programů, které nám neslouží, je velikou předností této metody naopak instalace pozitivních pocitů a programů.

 

Doporučujeme, abyste si sebou na přednášku vzali lahev s vodou. Budeme testovat, zda máte určitá přesvědčení. Aby svalový test dobře fungoval, je důležitá dostatečná hydratace.

 

Více informací včetně ohlasů na konzultace a kurzy je k dispozici www.thetahealing.cz.

 

 


 

O lektorovi

foto štěpánkováVěra Štěpánková, jako správný blíženec, v sobě spojuje dvě osobnosti. První je absolventka zahraničního obchodu a následně MBA, druhá pak od poloviny devadesátých let hledá odpovědi i na jiné, mnohdy ne tak logické otázky, a prochází nejrůznější kurzy napomáhající osobnímu růstu. S metodou THETAHEALING® se poprvé setkala v roce 2008, zlomem bylo absolvování prvních učitelských kurzů této metody o dva a půl roku později. Od roku 2011 jako první v České republice a na Slovensku učí kurzy THETAHEALING®. V roce 2012 převzala od Vianny Stibal, autorky metody, certifikát THETAHEALING® Master, a v září 2013 pak nejvyšší ocenění THETAHEALING® Certificate of Science.Url: http://www.thetahealing.cz.
Čtvrtek, Listopad 06, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné kurzy powerjógy

 

Pozitivní výsledky pravidelného cvičení powerjógy, se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 5 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení. Přijďte zjistit, jak je příjemné hned ráno, nechat rozproudit energii celým Vaším tělem a uvidíte, že se budete cítit skvěle.

Rozšířený obsah na web: Pravidelným cvičením powerjógy dochází k formování postavy (neboť se jedná o dynamické cvičení), k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení
( prováděné cviky (pozice), vychází z pohybů v běžném životě a jsou doplněny rehabilitačními prvky), dále dochází k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získání nadhledu, odolnost vůči stresům. Přijďte se i vy příjemně protáhnout, posílit a hlavně uvolnit své tělo i mysl.

Těším se na setkání s Vámi. Alena Maršíková Fingerhutová

 


O lektorovi

Maršíková foto Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorkou powerjógy. K powerjóze se dostala přibližně před šesti lety, kdy z veřejných lekcí powerjógy, vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále a absolvovala instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Věnuje se také poradenství v oblasti osobního rozvoje a sama zjistila, že jóga je skvělým pomocníkem na cestě osobního rozvoje. Neboť toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce. Je terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN, automatického psaní. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Při své práci také využívá energie Reiki a Shambally a do energie Shambally také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“

Kontakty: www.amfia.cz

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptEmail : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: Povídání o Reiki, Shamballe, o péči o vlastní energetický systém (J. Kloučková) ( 18:00 - 20:00 )

Povídání o Reiki, Shamballe, o péči o vlastní energetický systém

 

K Reiki mě přivedla náhoda a já jsem dovolila, aby mi tento systém výrazně změnil život k lepšímu. Reiki, ať už je to systém Usui nebo Shamballa nebo ještě jiný, je práce s energií. Náš tělesný energetický systém je stejně důležitý, jako každý jiný orgán našeho těla. Není možné udržet zdraví, bez tohoto systému a není možné uzdravit člověka, aniž by tento systém fungoval. Pochopit a poznat vlastní energetický systém a naučit se práci s ním, přinese v důsledku do Vašeho života pozitivní změny. Reiki tomuto velmi pomáhá.

Reiki je čistá, příjemná léčivá energie, která může proudit Vaším tělem. Rychleji a bez komplikací léčí rány, umí odebírat bolest, systematickou prací ulevuje od dlouhotrvajících potíží a zlepšuje zdravotní stav. Umí zlepšit náladu, odbourat stres a únavu. Přinese do Vašeho života jiný rozměr – já jsem leccos pochopila, „věci do sebe začaly zapadat“.

Povídání o Reiki a o energiích je čas se spoustou otázek a odpovědí. Těším se na setkání.

Jiřina Kloučková – www.reiki-duchovnivzdelavani.cz

 


O lektorovi

Jiřina Kloučková, Mistr Usui a Karuna Reiki již několik více let. Mistr Shamballa 1024, 2048, 3072, 4096, 5120, Mistr ImaraReiki , Absolvent Silva method.

S Reiki jsem se seznámila náhodou - jako většina. A za tu dobu jsem dovolila, aby mi výrazně změnilo život k lepšímu. Rozhodla jsem se, že tak skvělé věci si nemohu nechat pro sebe. Práci s léčivými energiemi učím ráda.Url: http://www.reiki-duchovnivzdelavani.cz
Pátek, Listopad 07, 2014
PŘEDNÁŠKA: Čakrová harmonizující meditace (D. Junková) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Čakrová harmonizující meditace

Volný cyklus oblíbených a prakticky zaměřených podvečerních setkání k (čakrové, harmonizující, vedené) meditaci. V první meditaci harmonizujeme a aktivujeme všech sedm základních čaker fyzického těla. V druhé části večera se věnujeme konkrétní čakře a jejímu potenciálu. V závěru metodou EFT - Emotional Freedom Techniques podpoříme tento proces.

 

 


O lektorovi

Dana Junková

V současné době působí jako vysokoškolská pedagožka a ve volném čase se věnuje individuálním konzultacím a vede skupinové meditace a semináře. Základem její práce jsou metody: EFT (Techniky emoční svobody), Matrix Reimprinting, Matrix Birth Reimprinting a meditace.

Motto: „ Myšlenka je příčina, zkušenost je následek. Pokud nejsme spokojeni s výsledky svého života, musíme změnit způsob svého myšlení. Změna, po které ve skutečnosti toužíme, se může uskutečnit jen v naší hlavě. Naším uzdravením se uzdraví i svět.“

Marianne Williamson, Návrat k lásce
Pondělí, Listopad 10, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné kurzy powerjógy

 

Pozitivní výsledky pravidelného cvičení powerjógy, se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 5 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení. Přijďte zjistit, jak je příjemné hned ráno, nechat rozproudit energii celým Vaším tělem a uvidíte, že se budete cítit skvěle.

Rozšířený obsah na web: Pravidelným cvičením powerjógy dochází k formování postavy (neboť se jedná o dynamické cvičení), k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení
( prováděné cviky (pozice), vychází z pohybů v běžném životě a jsou doplněny rehabilitačními prvky), dále dochází k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získání nadhledu, odolnost vůči stresům. Přijďte se i vy příjemně protáhnout, posílit a hlavně uvolnit své tělo i mysl.

Těším se na setkání s Vámi. Alena Maršíková Fingerhutová

 

 


O lektorovi

Maršíková foto Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorkou powerjógy. K powerjóze se dostala přibližně před šesti lety, kdy z veřejných lekcí powerjógy, vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále a absolvovala instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Věnuje se také poradenství v oblasti osobního rozvoje a sama zjistila, že jóga je skvělým pomocníkem na cestě osobního rozvoje. Neboť toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce. Je terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN, automatického psaní. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Při své práci také využívá energie Reiki a Shambally a do energie Shambally také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“

Kontakty: www.amfia.cz

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptEmail : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: Ctnosti a neřesti v našem životě (H. Fedora Smejtková) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Ctnosti a neřesti v našem života

 

 

Žijeme v době, která není zrovna moc morálně zaměřená, někdy se dokonce neřest stává předmětem obdivu. Nakolik věnujeme pozornost rozvíjení a udržování svých ctností a naopak potlačování neřestí? Jsme schopni přijmout odpovědnost za své chování? Nakolik akceptujeme, že obroda národa je možná jen přes obrodu každého z nás? Vzájemné souvislosti mezi tělem a duší.

 

 

 

 


 

O lektorovi

Smejtková fotoIng. Hana Fedora Smejtková - terapeutka těla a duše, zakladatelka vzdělávacího systému Škola reflexní terapie, se zabývá alternativními metodami od začátku 90. let. V rámci své agenturní činnosti organizuje vedle vlastních seminářů kurzy i dalších lektorů. Ve vlastní práci terapeutky se zabývá reflexní terapií a čínskou medicínou, kterou propojuje s odkrýváním duchovních příčin nemocí, uvolňováním energetických bloků v těle a poradenstvím zdravého životního stylu, vedle toho se věnuje psychoterapii na bázi metody RUŠ, zasvěcování do energetického systému Shamballa a šamanským rituálům. V rámci osvěty publikuje, přednáší a sama vede semináře pro pomoc sobě, svému okolí či klientům.

 

 Url: http://www.hafes.cz
Úterý, Listopad 11, 2014
PŘEDNÁŠKA: Uvolnění krční páteře (B. a J. Patakyovi) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Uvolnění krční páteře

 

O vlivu krční páteře na celý organismus, nepřímé i přímé uvolnění krční páteře, souvislosti s psychikou (starosti, potlačené emoce), možnosti působení na rukách – dálkové ovládání od krční páteře.

 

 

 


 

Přednášejí Beáta a Július Patakyovi

  • Beáta a Július Patakyovi jsou manželé od roku 1977. Pocházejí z Východního Slovenska. Mají dva syny Martina a Julka.
  • V dnešní době, příznačné křehkostí partnerských vtahů, jsou příkladem toho, že může být život v manželství pro oba Vyvinuli originální a velmi účinné postupy, tzv. "Technologie Patakyových", díky které mají velkou klientelu.
  • Pro zájemce pořádají přednášky, kurzy a Školu reflexní terapie.
  • Pravidelně přispívají do časopisů Phoenix a Regenerace.

 


Manželé Patakyovi
 Středa, Listopad 12, 2014
PŘEDNÁŠKA: Feng shui a kouzlo osmičky – 88 – neboli jak zapojit duchovní a materiální svět (T. Micić) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Feng shui a kouzlo osmičky – 88 – neboli jak zapojit duchovní a materiální svět

 

 

Specialistický seminář Feng shui o tom jak využít sílu čísla osm, které podle čínské numerologie přináší obrovské štěstí a úspěch

Během seminářů se naučíme: základy Magického čtverce a jak v prostoru lokalizovat a omezit oblast čísla osm; základy teorie 5 elementů, a dále význam, místo a využití elementu Země spojovaného s číslem osm; osm hexagramu (Ba gua) a vzájemné ovlivňovaní; šťastné kombinace čísel podle Fneg shui numerologie; symboly osmičky, které vyvolávají její vibrace atd.

Podle určitých škol Feng shui je každé dvacetileté období ovládáno jedním číslem a lze ho charakterizovat vlastnostmi spojenými pravě s ním. V současnosti jsme v období Éry osmičky (od roku 2004 do roku 2024) velmi šťastného čísla, alespoň ve východní kultuře, spojovaného s představou hory a kontemplací. 

V západní numerologii je klíčové slovo pro číslo osm „rovnováha“ ne protože jí to číslo přirozeně obsahuje, ale protože ji potřebuje. V západní astrologii je osm číslo Štíra, velice mocného znamení které je známe tím, že přináší extremní životní situace, označuje bod krize a transformací.

Jak vidíme, západní a východní tradice rozdílně chápe, význam tohoto čísla. Od roku 2012 do roku 2015 když bude planeta Saturn transitovat znamením Štíra budeme se moci učit o síle a významu tohoto znamení a záhadného čísla osm.

 

Vstupné: 200,-

 

Upozornění pro účastníky:
Pokud chcete, napište lektorce své datum, čas a místo narození. To Vám pomůže dozvědět se během semináře více o vlastním příběhu. Kontaktní email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 


 

O lektorovi

Mgr. Tatjana Micić Ph.D, komparativní filolog a filozof; astro-psycholog a kouč

V současné době působí jako nezávislý lektor a „life coach“, také působí jako lektor a konzultant v oblasti psychologického Feng shui.

Pravidelně pořádá semináře a kurzy na téma osobního rozvoje převážně na základě astro-psychologie a mytologie. Také pořádá semináře a workshopy z oblasti Feng shui. Spolupracuje s Maitreou, domem osobního rozvoje.Kontakt info : Tel: 608 123 288 Email : info@well-balanced.cz Url: http://www.well-balanced.cz
Čtvrtek, Listopad 13, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné kurzy powerjógy

 

Pozitivní výsledky pravidelného cvičení powerjógy, se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 5 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení. Přijďte zjistit, jak je příjemné hned ráno, nechat rozproudit energii celým Vaším tělem a uvidíte, že se budete cítit skvěle.

Rozšířený obsah na web: Pravidelným cvičením powerjógy dochází k formování postavy (neboť se jedná o dynamické cvičení), k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení
( prováděné cviky (pozice), vychází z pohybů v běžném životě a jsou doplněny rehabilitačními prvky), dále dochází k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získání nadhledu, odolnost vůči stresům. Přijďte se i vy příjemně protáhnout, posílit a hlavně uvolnit své tělo i mysl.

Těším se na setkání s Vámi. Alena Maršíková Fingerhutová

 


O lektorovi

Maršíková foto Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorkou powerjógy. K powerjóze se dostala přibližně před šesti lety, kdy z veřejných lekcí powerjógy, vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále a absolvovala instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Věnuje se také poradenství v oblasti osobního rozvoje a sama zjistila, že jóga je skvělým pomocníkem na cestě osobního rozvoje. Neboť toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce. Je terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN, automatického psaní. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Při své práci také využívá energie Reiki a Shambally a do energie Shambally také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“

Kontakty: www.amfia.cz

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptEmail : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: Pastelový večer (doteky automatické kresby) (J. Beranová) ( 18:00 - 20:00 )

 

PŘEDNÁŠKA: Pastelový večer (doteky automatické kresby)

Vše o auře a o tom, jak ji chránit, ochranné praktiky a meditace – posílení kresebnou symbolikou (pastelky a bílý papír s sebou !).

 

 

Pravidelná večerní setkávání s automatickou kresbou jako jemným a bezbolestným nástrojem pro harmonizaci a zdokonalení nejjemnějších energetických center. Prožijete nádherné hudebně kresebné meditace, automatickou kresbou si prověříte sílu a odolnost své aury proti vnějším vlivům. Symbolikou automatické kresby si vytvoříte jedinečný ochranný kód k posílení svého vnějšího energetického pole.

 


O lektorovi:

Jarmila Beranová – Pastelový svět je specialista na automatickou kresbou s prvky arteterapie, malířka, terapeutka,spisovatelkou a vydavatelkou knih a terapeutických CD pro děti a dospělé. Napsala, vydala a ilustrovala celkem 4 knihy a je autorkou dvou terapeutických CD která jsou průvodci k prvním krokům a k léčebnému prožitku a harmonizaci automatickou kresbou. Veškeré vydané tituly obdržíte u nás !
Pátek, Listopad 14, 2014
PŘEDNÁŠKA: „Plním si své sny“ Probuzení a obnovení vědomé tvorby ve svém životě (A. Maršíková Fingerhutová) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: „Plním si své sny“ Probuzení a obnovení vědomé tvorby ve svém životě.

 

 

Vědomá tvorba v životě každého z nás je předpokladem pro šťastný a úspěšný život. Na přednášce se dozvíte, jak jste na tom vy? Uskutečňujete si své sny a nebo ztrácíte čas čekáním, že se něco stane bez Vašeho vlastního přičinění? Necháváte věci na poslední chvíli a následně se dostáváte do stresu? Myslíte si, že ti druzí to mají jednodušší? Nenastal konečně čas na změnu? Proč čekat a neudělat ji hned.

 

 


O lektorce:

Alena Maršíková Fingerhutová

Je terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny a instruktorka powerjógy. Pomáhá klientům nalézt cestu zpět k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy powerjógy. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Je mistrem Shambally, do které také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“

 

 Email : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
Pondělí, Listopad 17, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné kurzy powerjógy

 

Pozitivní výsledky pravidelného cvičení powerjógy, se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 5 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení. Přijďte zjistit, jak je příjemné hned ráno, nechat rozproudit energii celým Vaším tělem a uvidíte, že se budete cítit skvěle.

Rozšířený obsah na web: Pravidelným cvičením powerjógy dochází k formování postavy (neboť se jedná o dynamické cvičení), k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení
( prováděné cviky (pozice), vychází z pohybů v běžném životě a jsou doplněny rehabilitačními prvky), dále dochází k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získání nadhledu, odolnost vůči stresům. Přijďte se i vy příjemně protáhnout, posílit a hlavně uvolnit své tělo i mysl.

Těším se na setkání s Vámi. Alena Maršíková Fingerhutová

 

 


O lektorovi

Maršíková foto Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorkou powerjógy. K powerjóze se dostala přibližně před šesti lety, kdy z veřejných lekcí powerjógy, vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále a absolvovala instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Věnuje se také poradenství v oblasti osobního rozvoje a sama zjistila, že jóga je skvělým pomocníkem na cestě osobního rozvoje. Neboť toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce. Je terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN, automatického psaní. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Při své práci také využívá energie Reiki a Shambally a do energie Shambally také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“

Kontakty: www.amfia.cz

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptEmail : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
Úterý, Listopad 18, 2014
PŘEDNÁŠKA: „Hlas a dech pro nezpěváky – úvodní workshop“ (Feng-yűn Song) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: „Hlas a dech pro nezpěváky – úvodní workshop“

 

Feng SongAutoterapeutická dílna přirozeného dýchání se zaměřuje na rovnováhu těla a duše, zejména na emotivní procesy. Seznámí Vás se principem pohybu čich, životní energie. Poradí, jak se svým hlasem, dechem a s proměnou jin a jang. K účasti na semináři není podmínkou pěvecká ani hudební zkušenost.

 

Vstupné: 380,-

 

 

 


 

O lektorovi:

PhDr. Feng-yűn Song je čínská zpěvačka, hlasová pedagožka, přednáší plynnou češtinou. Věnuje se cvičení čchi-kung a tchaj-ťi mnoho let. Specializuje se na aplikaci tradičních dechových technik pro tělo moderního člověka. Věnuje se diagnostikám podle Knihy proměn (I-ťing) v taoistické medicíně. Vydala knihu "Hlas a dech" (spoluautorka Pavlína Brzáková, Eminent Praha 2012), také instruktážní film na DVD "Dechová cvičení pro nezpěváky".

 Url: http://www.fengjunsong.cz
Středa, Listopad 19, 2014
PŘEDNÁŠKA: Zlepšení zraku přirozenou cestou, metoda Meira Schneidera (H. Maslowská) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Zlepšení zraku přirozenou cestou, metoda Meira Schneidera

 

 

Meir Schneider cvičením založeném na metodě W. Batese překonal slepotu a přes 40 let své zkušenosti předává dále. Kromě ostrosti zraku je možné si zlepšit celou řadu dalších kvalit, např. prostorové vidění, vidění za tmy a za šera, adaptace na světlo. Odstraněním napětí v obličeji lepším prokrvením očí se můžete zbavit bolestí očí, hlavy a šíje. Metoda je vhodná pro všechny oční vady a věkové kategorie. Důležité jako prevence při intenzivní práci u počítače. Naše oko však není jen kamera, ukážeme si cestu zpátky k přirozenosti a zvídavosti dětského dívání se na svět. Na přednášce se dozvíte více o metodě, o svém zraku a odnesete si pár praktických dovedností pro každý den.

 


O lektorovi:

Hana Maslowská

Většinu svého profesního života se pohybovala na pomezí medicíny a matematiky, v lékařském výzkumu. Zdravotní problémy ji přivedly do Školy pro sebeléčení v San Francisku. Meirova metoda ji přesvědčila natolik, že se rozhodla věnovat se jí na plný úvazek. Pořádá kurzy na zlepšení zraku, jednodenní, víkendové, pracuje individuálně s klienty, pořádá vycházky se cviky na zlepšení zraku, cvičení v malých skupinách zaměřené na relaxaci. Připravuje překlad knihy Meira Schneidera Vision for Life.Url: http://www.lepsi-zrak.cz
Čtvrtek, Listopad 20, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné kurzy powerjógy

 

Pozitivní výsledky pravidelného cvičení powerjógy, se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 5 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení. Přijďte zjistit, jak je příjemné hned ráno, nechat rozproudit energii celým Vaším tělem a uvidíte, že se budete cítit skvěle.

Rozšířený obsah na web: Pravidelným cvičením powerjógy dochází k formování postavy (neboť se jedná o dynamické cvičení), k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení
( prováděné cviky (pozice), vychází z pohybů v běžném životě a jsou doplněny rehabilitačními prvky), dále dochází k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získání nadhledu, odolnost vůči stresům. Přijďte se i vy příjemně protáhnout, posílit a hlavně uvolnit své tělo i mysl.

Těším se na setkání s Vámi. Alena Maršíková Fingerhutová

 


O lektorovi

Maršíková foto Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorkou powerjógy. K powerjóze se dostala přibližně před šesti lety, kdy z veřejných lekcí powerjógy, vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále a absolvovala instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Věnuje se také poradenství v oblasti osobního rozvoje a sama zjistila, že jóga je skvělým pomocníkem na cestě osobního rozvoje. Neboť toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce. Je terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN, automatického psaní. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Při své práci také využívá energie Reiki a Shambally a do energie Shambally také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“

Kontakty: www.amfia.cz

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptEmail : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: Rodinné konstelace pro každého (J. Peterka) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Rodinné konstelace pro každého

 

 

V tomto semináři můžete s pomocí rodinných konstelací v sobě odkrýt to, co si přeje být odkryto; probudit, co si přeje být probuzeno; uzdravit, co si přeje být uzdraveno. Jakákoliv forma účasti pro vás může být přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka.

Ve všech třech formách účasti na vás stejně konstelace působí. Vlastní rozestavění má tu "výhodu", že se cíleně zaměříte na své téma.

 

 

O lektorovi:

Jan Peterka - 5.2.2014Jan Peterka

Nabízím techniky pro rozvoj těla i duše. Jsem poradce a kouč metody „Klíč k životu“, kouč Rodinných konstelací; Mistr Reiki – praktikuji léčivé masáže; zabývám se Starým čínským učením Ham Yu, které zahrnuje čínskou astrologii, kosmologii, I-Ťing, Feng Shui.
Pátek, Listopad 21, 2014
PŘEDNÁŠKA: Etikoterapie a práce (D. Bůžek) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Etikoterapie a práce


Proč jsou některé týmy výkonnější a jiné nikoliv? Dokáže jednotlivec svým životním přístupem ovlivnit chod celého týmu a to jak pozitivně, tak negativně? Myslíte si, že váš šéf je despota? Myslíte si, že vaši podřízení jsou neschopní a není možné jim věřit? Je vůbec možné s tím něco dělat? Co když je všechno jinak?

 

 


O lektorovi:

foto lektora- bůžekDavid Bůžek - etikoterapeut

Pracoval dlouhá léta v obchodě, marketingu a reklamě, kde pochopil jak nebezpečné jsou pro zdraví lidí současné manipulativní komunikační, obchodní i personální praktiky. V současné době se věnuje nalézání skutečných příčin nemocí fyzického těla, řešením krizových životních situací a cestě k nalezení sebe samého. Zároveň pomáhá dětem opuštějícím dětské domovy plnohodnotně se integrovat do společnosti.

 
Pondělí, Listopad 24, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné kurzy powerjógy

 

Pozitivní výsledky pravidelného cvičení powerjógy, se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 5 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení. Přijďte zjistit, jak je příjemné hned ráno, nechat rozproudit energii celým Vaším tělem a uvidíte, že se budete cítit skvěle.

Rozšířený obsah na web: Pravidelným cvičením powerjógy dochází k formování postavy (neboť se jedná o dynamické cvičení), k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení
( prováděné cviky (pozice), vychází z pohybů v běžném životě a jsou doplněny rehabilitačními prvky), dále dochází k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získání nadhledu, odolnost vůči stresům. Přijďte se i vy příjemně protáhnout, posílit a hlavně uvolnit své tělo i mysl.

Těším se na setkání s Vámi. Alena Maršíková Fingerhutová

 

 


O lektorovi

Maršíková foto Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorkou powerjógy. K powerjóze se dostala přibližně před šesti lety, kdy z veřejných lekcí powerjógy, vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále a absolvovala instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Věnuje se také poradenství v oblasti osobního rozvoje a sama zjistila, že jóga je skvělým pomocníkem na cestě osobního rozvoje. Neboť toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce. Je terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN, automatického psaní. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Při své práci také využívá energie Reiki a Shambally a do energie Shambally také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“

Kontakty: www.amfia.cz

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptEmail : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: Lucidní sny (R. Policar) ( 18:00 - 20:00 )

 PŘEDNÁŠKA: Lucidní sny

 

V této přednášce se zaměříme na umění lucidního snění. Vysvětlíme si, jak tyto sny rozeznáme od snů běžných, a jaké možnosti se nám tak nabízejí. Schopnost lucidního snění v sobě nese každý z nás a my se seznámíme se základními technikami, které tento druh snění podporují. Součástí přednášky bude i vedená meditace.

 Kontakt info : Tel.: 775 447 333 Email : info@moreinspirace.cz, robertpolicar@gmail.com Url: http://www.moreinspirace.cz
Úterý, Listopad 25, 2014
PŘEDNÁŠKA: Regresní terapie a vlastní energetická metoda léčení (K. Florianová) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Regresní terapie a vlastní energetická metoda léčení

 

 

Jak se můžeme léčit sami bez chemie a lékařských zásahů? Jak můžeme zlepšit vztahy a celý náš život? Přednáška podává ucelený výklad jak obě metody fungují v praxi, jak se vzájemně doplňují a jak je můžeme konkrétně využít pro zlepšení našeho zdraví i vztahů. Součástí přednášky jsou též autentické ukázky z regresních terapií a případové studie včetně stručné zpovědi lektorky, která se pomocí regresní terapie vyléčila z „nevyléčitelné“ nemoci.Url: http://www.uzdravsvoudusi.cz
Středa, Listopad 26, 2014
PŘEDNÁŠKA: Léčení Přítomností - zážitkové setkání (J. Rychlík) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Léčení Přítomností - zážitkové setkání

 

Na tomto setkání budete doslova zaplaveni energii Přítomnosti. Vaše tělo a vědomí se ponoří do očistné lázně oceánu nejpřirozenější a nejsilnější vibrace života, do vibrace Přítomnosti. Postupně poznáte co je to Přítomnost a díky svým přáním ji povedeš do oblastí svého života, kde se ti zrovna nedaří. Toto setkání není přednáškou, JE ZÁŽITKEM.

Přihlášku je nutné zaslat předem na tel. 608076301 ve formě sms nejpozději dopoledne v den akce. 

Vstupné: 300,- se platí se na místě

 

 


O lektorovi:

Ing. Jan Rychlík (Ananda Shuruthi ), přednáší a vede semináře osobního rozvoje od roku 1999. Je Reiki mistr, zasvěcený učitel Vysokých duchovních zákonů a jeden z nejdéle působících Dikšadávajících na území Čech a Slovenska. Vede konstelační semináře. Strávil více jak rok a půl v Indii. Je certifikovaným učitelem Univerzity Jednoty v Indii a vede úspěšně v Praze a Bratislavě již 8.ročník Školy osobní transformace, kterou spoluzaložil se svou partnerkou.

Je autorem Hvězdných esencí 09 a metody Aktivní konstelace a techniky Léčení Přítomnosti. Jeho práce je založena na kombinaci konstelace, vhledu a energetické iniciaci.

 Url: http://www.janrychlik.cz
Čtvrtek, Listopad 27, 2014
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné kurzy powerjógy

 

Pozitivní výsledky pravidelného cvičení powerjógy, se projeví ve všech oblastech Vašeho života. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky. Maximální počet je 5 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Kurz je 8 hodinový a cena celého kurzu - 1350, Kč. Lekce jsou 60 minutové, přihlášky prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.č. 728646617. Kurz se platí u lektora na první hodině. S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení. Přijďte zjistit, jak je příjemné hned ráno, nechat rozproudit energii celým Vaším tělem a uvidíte, že se budete cítit skvěle.

Rozšířený obsah na web: Pravidelným cvičením powerjógy dochází k formování postavy (neboť se jedná o dynamické cvičení), k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení
( prováděné cviky (pozice), vychází z pohybů v běžném životě a jsou doplněny rehabilitačními prvky), dále dochází k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získání nadhledu, odolnost vůči stresům. Přijďte se i vy příjemně protáhnout, posílit a hlavně uvolnit své tělo i mysl.

Těším se na setkání s Vámi. Alena Maršíková Fingerhutová

 


O lektorovi

Maršíková foto Alena Maršíková Fingerhutová

Je instruktorkou powerjógy. K powerjóze se dostala přibližně před šesti lety, kdy z veřejných lekcí powerjógy, vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále a absolvovala instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Věnuje se také poradenství v oblasti osobního rozvoje a sama zjistila, že jóga je skvělým pomocníkem na cestě osobního rozvoje. Neboť toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce. Je terapeutka, kouč a lektorka  v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Pomáhá klientům nalézt cestu k sobě, aby si uvědomili svou vlastní hodnotu a začali se mít opravdu rádi. Při své práci využívá intuici a metody ONE BRAIN, automatického psaní. Pořádá semináře osobního rozvoje a kurzy automatického psaní, meditační večery, kurzy a relaxační víkendy. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život“, který se stal nedílným pomocníkem při její práci. Při své práci také využívá energie Reiki a Shambally a do energie Shambally také zasvěcuje.

Motto, které zastává: „Vše ve svém životě můžete změnit, jen je nutné první krok učinit.“

Kontakty: www.amfia.cz

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptEmail : info@amfia.cz Url: http://www.amfia.cz
PŘEDNÁŠKA: Čas Střelce: HOVORY S NEBEM (A. Zaurak) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Čas Střelce: HOVORY S NEBEM

 

SLUNEČNÍ KRUH s Alitou Zaurak

obrázek

Živá inspirativní setkání spojená s meditací, sdílením a spolutvořením v souladu

s Vesmírem a postavením Slunce ve Zvěrokruhu.

Přijďte se napojit, propojit, znovu-spojit!

 

 

27.11 – Čas Střelce: HOVORY S NEBEM

Spojení s jemnohmotnou rovinou existence je nyní mnohem snazší. Nebe se otevírá – pojďme se společně vyladit, ptát se a naslouchat odpovědím shůry…

 

 

Vstupné: 100,-

 Url: http://www.mandalia.cz
Pátek, Listopad 28, 2014
PŘEDNÁŠKA: Sofioterapie – výchova dětí, duchovní příčiny specifických poruch učení a chování (K. Mudříková) ( 18:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Sofioterapie – výchova dětí, duchovní příčiny specifických poruch učení a chování.

 

 

Sofioterapie se zabývá nalezením pravé podstaty vzniku nemocí, odhalením a pochopením všech vlivů na zdravotní či psychický stav jedince. Člověk díky této terapii dojde k poznání a tím k navození změny ve své mysli. Jeho nahlížení na vlastní život a dění kolem se změní, protože chápe souvislosti.

 

 


O lektorovi:

Kateřina Mudříková

Třetí stupeň Reiki mi v roce 2001 otevřel  cestu k mému neustálému duchovnímu rozvoji a prohlubování víry v univerzální energii.  Andělské zasvěcení v roce 2003 mi umožnilo komunikaci s Anděly a bytostmi Světla. Od roku 2006  se věnuji kineziologii, odvádění duchovních bytostí, regresní terapii a sofioterapii.
   
Přednášková místnost

Přihlášení