Letní zahrádka

LETNÍ VENKOVNÍ POSEZENÍ Čajovny U Džoudyho již v provozu!

Příjemné a tiché posezení přímo v centru města.

Zastavte se a přijďte si v klidu vychutnat lahodný šálek čaje.

Máte dotaz ?

                  VOLEJTE:

Dotazy ohledně e-shopu:
 Objednávky/zboží:
(+420) 212 341 279
 Manažer e-shopu:
(+420) 733 324 924

Dotazy ohledně kamenné prodejny:
 Prodejna/rezervace
vstupenek:
 (+420) 212 341 274
 (+420) 731 574 557
 Manažer kam. prodejny:
(+420) 734 440 264

Dotazy ohledně čajovny:
Čaje/rezervace míst:
(+420) 730 101 225
Manažer čajovny:
(+420) 730 101 225

Kalendář akcí
Měsíční přehled
Měsíční přehled
Rozšířený přehled
Rozšířený přehled
Týdenní přehled
Týdenní přehled
Denní přehled
Denní přehled
Kategorie
Kategorie
Hledej
Hledej
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Přednášková místnost Pátek, Duben 25, 2014
 Březen 2014Duben 2014Květen 2014
Úterý, Duben 01, 2014
PŘEDNÁŠKA - Transformace smutku a zoufalství v radost a naději pomocí Bachových květů, Zuzana Frýbová ( 18:00 - 20:00 )

Téma přednášky: Transformace smutku a zoufalství v radost a naději pomocí Bachových květů

Sklíčenost, zoufalství, pocity smutku ovlivňují náš postoj k fyzickému světu. Souvisí s blokádami na úrovni 1.(kořenové) čakry. Nerovnováha v této oblasti se projevuje problémy v materiální rovině našeho života. Nejsme schopni nacházet v životě uspokojení. Bachovy květové esence nám mohou pomoci překonat tyto negativní stavy a proměnit je v pozitivní. Dosahujeme uzemnění ve světě a získáváme pocit přináležitosti k materiálnímu bytí. Tento stav spojení se Zemí vede k nevyčerpatelné síle pro práci, nesmírné mentální a fyzické stabilitě a materiální prosperitě. Jsme spokojení a radujeme se ze svého místa ve světě. Znovu nacházíme pohodu, štěstí a smysl života. Během našeho večerního setkání se podíváme pod pokličku pocitům viny, komplexu méněcennosti, zatrpklosti a postoji oběti osudu, přehnané odpovědnosti a přetíženosti, špatným představám o sobě a svém vzhledu, ale i prodělaným šokům a bolesti spojené s velkou ztrátou. Někdy stačí pouhý náhled, aby se naše vědomí dokázalo zorientovat a abychom tyto blokující stavy a vzorce chování mohli začít rozpouštět. Jednotlivé Bachovy esence budou během přednášky k dispozici. Večer zakončíme společnou andělskou meditací.

Vstupné 100,- Kč


 

Zuzana Frýbová

 

bachovky obrázek

 

 

 

 

 

 

 

 
Středa, Duben 02, 2014
PŘEDNÁŠKA: Technika Uživot - Život, kterého si užíváš, Bc.Kateřina Lívia Rajs ( 18:00 - 20:00 )

Název přednášky: Technika Užívot - Život, kterého si užíváš.

Dozvíte se o jednoduché technice, která vám umožní nahlédnout do sebe, žít v přítomném okamžiku a prožívat kvantové změny. Obohatíte se o 4 principy, které mohou přinést nový rozměr do vašeho života. Prozkoumáte své morfologické pole, zjistíte, jak si začít novým způsobem tvořit svůj život a jak proměnit svá přání ve skutečnost.


 

LíviaPracuji s lidmi již 8 let, jsem expertkou na rychlé životní změny a autorkou projektu Uživot-život, kterého si užíváš. Věnuji se individuálním setkáním, lektorování, koučování, vytvářím program kurzů na rozvoj lidského potenciálu a intuice, pracuji s energií. Využívám své empatie, rychlosti a jednoduchosti, abych přinesla lidem 100% výsledky. Dokážu věci vnímat s nadhledem a objevit tak, co sami nevidí nebo zatím vidět nechtějí. Přináším firmám i široké veřejnosti jedinečnou možnost změnit cokoliv, co nefunguje, odkrýt souvislosti a nastavit novou součást jeho realitě. Věřím v nekonečný lidský potenciál - mým přáním je, aby bylo na světě co nejvíce šťastných lidí.

Kateřina Lívia Rajs

 

Autorka a expertka na okamžitou změnu

projekt Užívot

tel. 733 152 738

 

 

 
Čtvrtek, Duben 03, 2014
Pravidelná cvičení v rytmu klasické jógy a powerjógy KURZ II, Alena Maršíková Fingerhutová ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné hodiny jógy. Při cvičení budou využity prvky klasické jógy a powerjógy. Cvičením docílíte harmonizace Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení jógy se následně projeví ve všech oblastech Vašeho života.

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti. Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky.

Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás.

Bližší informace a objednávky účasti na kurzu: prosím o nahlášení telefonicky nebo formou sms na tel. č. 728646617 nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Kurz je vždy na 2 měsíce tj. 8 lekcí v délce 60 minut za 1000,- Kč /tj. 125,- Kč jedna lekce/. Platba za kurz proběhne při 1. lekci kurzu přímo lektorovi.

S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.


foto Maršíková FingerhutováAlena Maršíková Fingerhutová

Je cvičitelkou jógy a powerjógy, terapeutkou v oblasti osobního rozvoje. Při své práci využívá metody ONE BRAIN a metodu automatického psaní. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život." Je mistrem Shambally a do této energie také zasvěcuje. Pořádá kurzy pro osvojení dovedností automatického psaní, semináře osobního rozvoje a meditační setkání, pravidelné hodiny jógy a powerjógy. Motto, které zastává: „Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak dosáhnout toho, co chceme, je, že za tím jdeme."

 
PŘEDNÁŠKA: Povídání o energiích a proč je důležité s nimi pracovat, Jiřina Kloučková ( 18:00 - 20:00 )

K Reiki mě přivedla náhoda a já jsem dovolila, aby mi tento systém výrazně změnil život k lepšímu. Reiki, ať už je to systém Ushui nebo Shamballa nebo ještě jiný, je práce s energií. Náš tělesný energetický systém je stejně důležitý, jako každý jiný orgán našeho těla. Není možné udržet zdraví bez tohoto systému a není možné uzdravit člověka, aniž by mu tento systém fungoval. Pochopit a poznat vlastní energetický systém a naučit se práci s ním, přinese v důsledku do Vašeho života pozitivní změny. Reiki tomuto velmi pomáhá.

Reiki je čistá, příjemná léčivá energie, která může proudit Vaším tělem. Rychleji a bez komplikací léčí rány, umí odebárat bolest, systematickou prací ulevuje od dlouhortrvajících potíží a zlepšuje zdravotní stav. Umí zlepšit náladu, odbourat stres a únavu. Přinese do Vašeho života jiný rozměr - já jsem leccos pochopila, "věci do sebe začaly zapadat".

Povídání o Reiki a o energiích je čas se spoustou otázek a odpovědí. Těším se na setkání.

Vstupné 100,- Kč


Jiřina Kloučková

S Reiki jsem se seznámila náhodou - jako většina. A za tu dobu jsem dovolila, aby mi výrazně změnilo život k lepšímu. Rozhodla jsem se, že tak skvělé věci si nemohu nechat pro sebe. Práci s léčivými energiemi učím ráda.

Jiřina Kloučková, Mistr Usui a Karuna Reiki již několik let, Mistr Shamballa 1024, 2048, 3072, 4096, 5120, Mistr Imara Reiki, absolvent Silva method, ..., ..., ..., atd. (není až tak důležité).
Pátek, Duben 04, 2014
PŘEDNÁŠKA: Čakrové harmonizující, velmi příjemné, prožitkové meditace (doplněné užitím metody EFT), Ing. Dana Junková ( 18:00 - 20:00 )

Čakrové harmonizující, velmi příjemné, prožitkové meditace (doplněné užitím metody EFT),

Oblíbená prakticky zaměřená podvečerní setkání k (čakrové, harmonizační, vedené) meditaci. V první meditaci harmonizujeme a aktivujeme všech 7 zákl. čaker fyzického těla. V druhé části večera se věnujeme konkrétní čakře a jejímu potenciálu. V závěru metodou EFT - Emotional Freedom Techniques podpoříme tento proces. Cílem večera je, aby každý účastník byl schopen zaznamenat konkrétní efekt a přínos našeho společného setkání.

V první části programu harmonizujeme a aktivujeme základní čakry fyzického těla v harmonizační vedené meditaci, v druhé části se zaměříme na konkrétní čakru. Na závěr metodou Emotional Freedom Techniques podpoříme celý proces.

Vstupné 100,- Kč


Ing. Dana Junková: EFT praktik ADv., Matrix Reimprinting praktik, poskytující: individuální konzultace a skupinové semináře na základě EFT (Techniky emoční svobody), Matrix Reimprinting, Matrix Birth Reimprinting a inter-aktivní čakrové meditace.
Pondělí, Duben 07, 2014
Pravidelná cvičení v rytmu klasické jógy a powerjógy, Alena Maršíková Fingerhutová ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné hodiny jógy. Při cvičení budou využity prvky klasické jógy a powerjógy. Cvičením docílíte harmonizace Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení jógy se následně projeví ve všech oblastech Vašeho života.

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti. Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky.

Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás.

Bližší informace a objednávky účasti na kurzu: prosím o nahlášení telefonicky nebo formou sms na tel. č. 728646617 nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Kurz je vždy na 2 měsíce tj. 8 lekcí v délce 60 minut za 1000,- Kč /tj. 125,- Kč jedna lekce/. Platba za kurz proběhne při 1. lekci kurzu přímo lektorovi.

S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.


foto Maršíková FingerhutováAlena Maršíková Fingerhutová

Je cvičitelkou jógy a powerjógy, terapeutkou v oblasti osobního rozvoje. Při své práci využívá metody ONE BRAIN a metodu automatického psaní. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život." Je mistrem Shambally a do této energie také zasvěcuje. Pořádá kurzy pro osvojení dovedností automatického psaní, semináře osobního rozvoje a meditační setkání, pravidelné hodiny jógy a powerjógy. Motto, které zastává: „Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak dosáhnout toho, co chceme, je, že za tím jdeme."

 
Úterý, Duben 08, 2014
PŘEDNÁŠKA: Speciální postupy v reflexní terapii, Beáta a Július Patakyovi ( 18:00 - 20:00 )

Speciální postupy v reflexní terapii. .

Obsah: reflexní terapie čaker, uvolnění žeber, uvolnění soláru plexu, obousměrná reflexní terapie, odlehčovací hmaty.

Rezervace přednášky - tel.: + 420 212 341 274

Vstupné 100,- Kč


 

 Beáta a Július Patakyovi jsou manželé od roku 1977. Pocházejí z Východního Slovenska. Mají dva syny Martina a Julka.

 Reflexní terapii se věnují od začátku 90. let.

 Jsou autoři čtyř knížek a jednoho instruktážního DVD o reflexní terapii, která se stala součástí jejich životního stylu.

V dnešní době, příznačné křehkostí partnerských vtahů, jsou příkladem toho, že může být život v manželství pro oba povznášející.

Vyvinuli originální a velmi účinné postupy, tzv. "Technologie Patakyových", díky které mají velkou klientelu.

 Pro zájemce pořádají přednášky, kurzy a Školu reflexní terapie.

 Pravidelně přispívají do časopisů Phoenix a Regenerace.

 

 

 

 

 

 

 
Středa, Duben 09, 2014
PŘEDNÁŠKA: Homeopatie a děti, Ing Petra Grabačová ( 18:00 - 20:00 )

Homeopatie a děti
Zajímá vás, jak může homeopatická léčba pomoci zdravému vývoji vašeho dítěte a jak může ovlivnit vztahy v rodině? Na této přednášce se dozvíte, jak se liší akutní a celková léčba malých pacientů a kdy je vhodné ji použít. Zmíníme příklady zátěžových situací, do kterých se děti mohou dostat a v nichž celková homeopatická léčba významně pomáhá. Budeme mluvit o homeopatickém pohledu na očkování, prevenci a léčbu zdravotních problémů po očkování. Naučíte se používat homeopatika, která vám pomůžou zvládnout nejběžnější dětská onemocnění – rýmu a kašel.

Vstupné 100,- Kč


 

foto Petra GrabačováLektor:

Ing. Petra Grabačová

Homeopatii se věnuji od roku 2007, v současné době provozuji homeopatickou poradnu V harmonii v Praze na Vinohradech. Homeopatická léčba si mě získala svým celkovým přístupem k člověku a laskavým pohledem na svět i jeho zákonitosti. Vystudovala jsem čtyřleté studium klasické homeopatie na Homeopatické fakultě v Brně, absolvovala praktický klinický výcvik i další postgraduální kurzy u zahraničních lektorů. Zároveň jsem získala exaktní vzdělání v lékařské biochemii a medicíně, proto se umím podívat na léčbu z různých stran.

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www.vharmonii.cz

 

 
Čtvrtek, Duben 10, 2014
Pravidelná cvičení v rytmu klasické jógy a powerjógy KURZ II, Alena Maršíková Fingerhutová ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné hodiny jógy. Při cvičení budou využity prvky klasické jógy a powerjógy. Cvičením docílíte harmonizace Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení jógy se následně projeví ve všech oblastech Vašeho života.

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti. Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky.

Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás.

Bližší informace a objednávky účasti na kurzu: prosím o nahlášení telefonicky nebo formou sms na tel. č. 728646617 nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Kurz je vždy na 2 měsíce tj. 8 lekcí v délce 60 minut za 1000,- Kč /tj. 125,- Kč jedna lekce/. Platba za kurz proběhne při 1. lekci kurzu přímo lektorovi.

S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.


foto Maršíková FingerhutováAlena Maršíková Fingerhutová

Je cvičitelkou jógy a powerjógy, terapeutkou v oblasti osobního rozvoje. Při své práci využívá metody ONE BRAIN a metodu automatického psaní. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život." Je mistrem Shambally a do této energie také zasvěcuje. Pořádá kurzy pro osvojení dovedností automatického psaní, semináře osobního rozvoje a meditační setkání, pravidelné hodiny jógy a powerjógy. Motto, které zastává: „Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak dosáhnout toho, co chceme, je, že za tím jdeme."

 
PŘEDNÁŠKA: (Introduction to face reading) Úvod do čtení z obličeje, Path Finder ( 18:00 - 20:00 )

Popis akce:

Na tomto workshopu vysvětlím základní principy metody čtení z obličeje, které následně demonstruji na praktických příkladech.

Pro úplný začátek zmíním základní pozadí celé tematiky včetně vývoje obličejových výrazů, součástí bude také vysvětlení základních funkcí našich očí a mozku.

K výkladu používám fotografie známých osobností, na kterých je možné základní techniky čtení obličeje názorně předvést.

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

Vstupné 100,- Kč


O lektorovi:   
Path Finder

Rád o sobě uvažuji jako o kouzelníkovi, to je také můj základní „typ duše“. Narodil jsem se do jednoho z nejhorších scénářů života a jen zázrakem jsem přežil extrémní zneužívání, ke kterému došlo během mého dětství a dospívání.

Před zhruba třemi desítkami let jsem se sám sobě zavázal podstoupit hluboké léčení všeho, co jsem prožil. Mám velké nadání pro matematiku a přírodní vědy, vizuální umění a psaní. A byly to právě desítky let léčení sebe sama, které mě přivedly k hluboké moudrosti a znalostem metafyziky včetně čtení z obličeje. Poslední roky se věnuji upevňování, kultivaci a rozšiřování svých mnohaletých a velmi specifických schopností.


 

Původní text v angličtině:

Lecture Title: I explain the principles of face-reading and demonstrate with examples. I begin by giving some background on the evolution of facial expressions, and explaining some fundamentals of eye and brain functioning. I use photos of celebrities, etc, to demonstrate some basic face-reading techniques.

Words About Lecturer (Myself): I like to think of myself as a sorcerer (this is my primary soul-type). I reincarnated into a worst-case scenario, miraculously survived being extremely abused throughout my childhood and adolescence, and have committed myself to self-healing for at least the last 30 years. I possess extraordinary aptitude in math and science, extraordinary talent in visual arts and writing (with some higher education in all). Over my years of self-healing, I've also gained much wisdom in metaphysics (such as face-reading). For the past year, I've been working at cultivating my strong, yet long-denied, extra-sensory abilities.

 

 

Best regards,

PathFinder

 
Pátek, Duben 11, 2014
PŘEDNÁŠKA: Feng Shui v roce 2014, Mgr. Tatjana Micić Ph.D ( 18:00 - 20:00 )

Feng shui workshop – naučíme Vás, jak s pomocí Feng shui v roce Ohnivého Koně udržet pevné zdraví, být úspěšný, vyvinout milostný život a zabránit finančním a jiným ztrátám.

Tento seminář s workshopem je vymyšlen tak, aby vycvičil účastníky nastavit si správnou energii doma či v práci, aby jim tento rok přinesl úspěch a štěstí a aby byla neutralizovaná ztráta. Rychle se naučíme základy teorie o Yin-Yangu a Pěti prvcích a potom s pomocí Magického čtverce probereme pozice hvězd v roce 2014.

Podle čínské tradice je kůň velmi pozitivním zvířetem. V astrologii je inteligentní a duchovní, silný a rychlý. V roce 2014 se tomuto zvířeti ještě připisuje element Dřevo. Dřevěný Kůň není jen rychlý, ale průbojný a dynamický zároveň. Číňanům se tento rok obecně líbí, ale neočekávají jen pozitivní efekt, ví, že je to rok zvratů a i překvapení – někdy krásných, někdy méně radostných.

I když je tento rok Dřevěný, tedy dominuje zelená barva, Feng shui mistři doporučují vyhýbat se jak zelené, tak i červené barvě, jelikož element Ohně je velice silný. Co potřebujete pro správnou balanc elementů, se dozvíte během semináře.

Účastnici sebou mohou přinést mapu vlastního domu či bytu nebo kanceláře.

Upozornění pro účastníky:
Pokud chcete, napište lektorce své datum narození. Lektorka spočítá každému jeho šťastné směry, které potom budete používat. Kontaktní email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


 

 

MicicMgr. Tatjana Micić Ph.D, komparativní filolog a filozof; astro-psycholog a kouč

V současné době působí jako nezávislý lektor a „life coach“, také působí jako lektor a konzultant v oblasti psychologického Feng shui.

Pravidelně pořádá semináře a kurzy na téma osobního rozvoje převážně na základě astro-psychologie a mytologie. Také pořádá semináře a workshopy z oblasti Feng shui. Spolupracuje s Maitreou, domem osobního rozvoje.

Kontaktní údaje: www.well-balanced.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tel: 608 123 288

 

 

 
Pondělí, Duben 14, 2014
Pravidelná cvičení v rytmu klasické jógy a powerjógy, Alena Maršíková Fingerhutová ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné hodiny jógy. Při cvičení budou využity prvky klasické jógy a powerjógy. Cvičením docílíte harmonizace Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení jógy se následně projeví ve všech oblastech Vašeho života.

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti. Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky.

Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás.

Bližší informace a objednávky účasti na kurzu: prosím o nahlášení telefonicky nebo formou sms na tel. č. 728646617 nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Kurz je vždy na 2 měsíce tj. 8 lekcí v délce 60 minut za 1000,- Kč /tj. 125,- Kč jedna lekce/. Platba za kurz proběhne při 1. lekci kurzu přímo lektorovi.

S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.


foto Maršíková FingerhutováAlena Maršíková Fingerhutová

Je cvičitelkou jógy a powerjógy, terapeutkou v oblasti osobního rozvoje. Při své práci využívá metody ONE BRAIN a metodu automatického psaní. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život." Je mistrem Shambally a do této energie také zasvěcuje. Pořádá kurzy pro osvojení dovedností automatického psaní, semináře osobního rozvoje a meditační setkání, pravidelné hodiny jógy a powerjógy. Motto, které zastává: „Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak dosáhnout toho, co chceme, je, že za tím jdeme."

 
PŘEDNÁŠKA: Výzvy v našem životě, Ing. Hana Fedora Smejtková ( 18:00 - 20:00 )

VÝZVY V NAŠEM ŽIVOTĚ

Vše má svůj smyl, nic se neděje náhodně. Přesto tomu nemusíme rozumět a můžeme podlehnout nejrůznějším emocím. Nemáme kontrolu nad tím, co se děje, ale nad tím, co děláme. Jak reagujeme na podněty z našeho okolí? Máme dostatek odvahy chopit se příležitosti nebo nás to ochromí a naše pochybnosti o sobě samých se zvýší? Co ovlivňuje naše rozhodování? Vzájemné souvislosti mezi tělem a duší.

Vstupné 100,- Kč


 

Poznámka o lektorovi

Smejtková fotoIng. Hana Fedora Smejtková - terapeutka těla a duše, zakladatelka vzdělávacího systému Škola reflexní terapie, se zabývá alternativními metodami od začátku 90. let. V rámci své agenturní činnosti organizuje vedle vlastních seminářů kurzy i dalších lektorů. Ve vlastní práci terapeutky se zabývá reflexní terapií a čínskou medicínou, kterou propojuje s odkrýváním duchovních příčin nemocí, uvolňováním energetických bloků v těle a poradenstvím zdravého životního stylu, vedle toho se věnuje psychoterapii na bázi metody RUŠ, zasvěcování do energetického systému Shamballa a šamanským rituálům. V rámci osvěty publikuje, přednáší a sama vede semináře pro pomoc sobě, svému okolí či klientům.

 

 
Úterý, Duben 15, 2014
PŘEDNÁŠKA: Práce zábavou - práce s přesvědčeními metodou THETAHEALING® (theta léčení), Ing. Věra Štěpánková ( 18:00 - 20:00 )

Práce zábavou – práce s přesvědčeními metodou THETAHEALING® (theta léčení)

Práce sama je radost.

(Marcus Manilius; Římský básník a astrolog; 1-99 n.l.)


Pro někoho je práce nutným zlem, aby vydělal peníze. Pro jiného se může naopak stát posedlostí, něčím, na co se upne, zapomíná na vše ostatní. Jindy můžeme být omezováni přesvědčením, že si vše musíme tvrdě odpracovat.

Při našem setkání se zaměříme na některé programy, které deformují náš vztah k práci, a tím nám znemožňují mít zdravý vztah k práci. 

Doporučujeme, abyste si sebou na přednášku vzali lahev s vodou. Budeme testovat, zda máte určitá přesvědčení. Aby svalový test dobře fungoval, je důležitá dostatečná hydratace.

THETAHEALING® je účinná metoda se statisíci praktiky po celém světě. THETAHEALING® má svůj název odvozen od theta frekvence mozkových vln. Tato velmi pomalá frekvence umožňuje navázat spojení s tvořivou silou Univerza a právě díky napojení na tuto sílu mohou být realizovány změny či procesy léčení. 

THETAHEALING® skvěle funguje na nejrůznější problémy. Za většinou našich psychických, ale i fyzických problémů stojí programy, které vznikly na základě zkušeností, přesvědčení či traumat a jsou uchovány v našem podvědomí. Kromě odstraňování přesvědčení a programů, které nám neslouží, je velikou předností této metody naopak instalace pozitivních pocitů a programů. 

Více informací včetně ohlasů na konzultace a kurzy je k dispozici www.thetahealing.cz.

Vstupné 100,- Kč

 


 

Ing. Věra Štěpánková, jako správný blíženec, v sobě spojuje dvě osobnosti. První je absolventka zahraničního obchodu a následně MBA, druhá pak od poloviny devadesátých let hledá odpovědi i na jiné, mnohdy ne tak logické otázky, a prochází nejrůznější kurzy napomáhající osobnímu růstu. S metodou THETAHEALING® se poprvé setkala v roce 2008, zlomem bylo absolvování prvních učitelských kurzů této metody o dva a půl roku později. Od roku 2011 jako první v České republice a na Slovensku učí kurzy THETAHEALING®. V roce 2012 převzala od Vianny Stibal, autorky metody, certifikát THETAHEALING® Master, a v září 2013 pak nejvyšší ocenění THETAHEALING® Certificate of Science.

 

 

 

 

 
Středa, Duben 16, 2014
PŘEDNÁŠKA: Povídání o životě, o vztazích i o duchovním rozvoji, Miroslava Holoubková ( 18:00 - 20:00 )

Povídání o životě, o vztazích i o duchovním rozvoji

Na přednášce budete mít možnost ptát se na cokoli z oblastí, jimiž se Miroslava Holoubková zabývá, a můžete si připravit i vlastní dotazy. Informace o přednášející a jejím zaměření naleznete na www.miroslavaholoubkova.cz

Vstupné 100,- Kč


DSC 0076 d -použít na web aj. menší velikost

 

Jméno lektora: Miroslava Holoubková

Info o lektorovi: Praxe 24 let.
Čtvrtek, Duben 17, 2014
Pravidelná cvičení v rytmu klasické jógy a powerjógy KURZ II, Alena Maršíková Fingerhutová ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné hodiny jógy. Při cvičení budou využity prvky klasické jógy a powerjógy. Cvičením docílíte harmonizace Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení jógy se následně projeví ve všech oblastech Vašeho života.

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti. Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky.

Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás.

Bližší informace a objednávky účasti na kurzu: prosím o nahlášení telefonicky nebo formou sms na tel. č. 728646617 nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Kurz je vždy na 2 měsíce tj. 8 lekcí v délce 60 minut za 1000,- Kč /tj. 125,- Kč jedna lekce/. Platba za kurz proběhne při 1. lekci kurzu přímo lektorovi.

S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.


foto Maršíková FingerhutováAlena Maršíková Fingerhutová

Je cvičitelkou jógy a powerjógy, terapeutkou v oblasti osobního rozvoje. Při své práci využívá metody ONE BRAIN a metodu automatického psaní. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život." Je mistrem Shambally a do této energie také zasvěcuje. Pořádá kurzy pro osvojení dovedností automatického psaní, semináře osobního rozvoje a meditační setkání, pravidelné hodiny jógy a powerjógy. Motto, které zastává: „Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak dosáhnout toho, co chceme, je, že za tím jdeme."

 
PŘEDNÁŠKA. Pastelové večery - doteky automatické kresby, Jarmila Beranová ( 18:00 - 20:00 )

Pastelové večery

Jarmily Beranové I.pol.2014

(DOTEKY AUTOMATICKÉ KRESBY)

Pravidelná tématická večerní setkávání s automatickou kresbou jako jemným a bezbolestným nástrojem pro harmonizaci a zdokonalení nejjemnějších energetických center. Při těchto setkáních dojde k odstranění blokád
a zdokonalení vlastního Já. Plně procítíte spontánní automatickou kresbu jako neopakovatelný záznam jedinečného okamžiku.

S sebou vezměte otevřené srdce, pastelky nebo křídy, bílý papír, podložku

na kreslení a ořezávátko !

Téma: Harmonizace čaker, systemické vztahové konstelace automatickou kresbou, tvorba společné mandaly, posílení aury.

  

 Rozpuštění hluboko uloženého strachu, odpuštění, odpoutání se,

prožitek VZTAHOVÉ KONSTELACE automatickou kresbou

 

Přednášková místnost ,,U Džoudyho“ Jugoslávská 7/670 Praha 2 od 18 hod.

Vstupné 120,-Kč
Rezervace a prodej vstupenek přímo v prodejně – tel. 212 341 274

Během večera můžete zakoupit harmonizační obrazy, pohlednice, čakrové mandaly a osvědčené knihy a CD k automatické kresbě pro děti a dospělé.

Kapacita prostoru je omezena, přijďte prosím včas !

Další tématické Pastelové večery se budou konat opět od září 2014

 

www.pastelovysvet.cz , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 606 118 857, 261 226 474

 

 

 
Pátek, Duben 18, 2014
PŘEDNÁŠKA: Nebe – země, ne beze mě. Duchovní léčení, Jana Marie ( 18:00 - 20:00 )

 

Zvu Vás na zajímavé povídání a zároveň účinné léčení. Můžete se těšit na kombinaci přednášek a působení silných léčivých energií, motivačních a terapeutických technik a humoru. Naučíme se vnímat energie, rozhodovat, kdo a jací chceme být, jak čelit potížím, jak se vyhnout dřímotě ve hmotě, jak tvořit svou realitu a mnohé jiné. Do nemoci nebo potíží se nikdo neprosmál, všichni jsme se do nich protrápili. Vydejte se na Velký pátek na cestu ke zdraví a radosti ze života. Nebe a země se v nás chce spojit, ale bez nás to nepůjde. Těším se na Vás.

Vstupné 100,-


 

 

Čmelíková jana marieJana Marie

Od roku 2002 se profesně věnuji praxi léčitele, terapeuta a kouče zdraví. Mou specializací jsou individuální terapie, kdy pomáhá tam, kde z nějakého důvodu dosud nepomohla lékařská péče ani alternativní postupy. Je mi 42 let, mám dvě děti, bydlím a pracuji v Praze 10. www.Lecitel-JanaMarie.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Úterý, Duben 22, 2014
PŘEDNÁŠKA: Porod z pohledu regresní terapie, Bc. Klára Florianová, DiS ( 18:00 - 20:00 )

 

POROD Z POHLEDU REGRESNÍ TERAPIE

Tento přednáškový cyklus o prenatálním životě se skládá ze tří přednáškových bloků

TĚHOTENSTVÍ (1.a 2.část) a PORODU z pohledu inkarnující se dušičky. Smyslem přednášek je otevřít pohled především do duchovní roviny celého těhotenského a porodního procesu, poukázat jak hluboký formativní vliv má toto období na celý život člověka. Jak se přicházející dušička programuje, jakým způsobem to dělá a proč, jak ji to následně ovlivňuje a jak jí můžeme pomoci už v prvních momentech jejího vstupu do inkarnace. Přednášky nabízí informace získané z regresních terapií ať už při osobním léčení nebo léčení klientů, více na www.uzdravsvoudusi.cz.

 

Přirozený porod versus medikalizace porodu

Ukázky z regresních terapií

Jak porod vnímala dušička a proč?

Co vedlo ke komplikacím?

Vliv těhotenství na porod

Císařský řez, epidurální analgezie, nástřih hráze

Důvody masivního rozšíření – proč tyto lékařské zásahy ne?

Pár čísel ze statistik a vědeckých studií

Návrat k přirozenosti – jak a proč?

Přirozené prostředky pro úlevu od bolesti při porodu

Použití míčů při porodu, hudba při porodu

Přítomnost otce u porodu a jeho opora, úlevné polohy

Přirozená porodní poloha

Porody do vody

První hodina po porodu

Formativní vlivy doby poporodní – proč je tento čas tak hluboce zásadní?

Jak ovlivňuje psychiku jedince a proč?

Endorfinová a adrenalinová sprcha – jak jí přirozeně dosáhnout?

Kojení

Kojení jakožto přirozený a nenahraditelný zdroj výživy

Zdravotní, psychologické a duchovní aspekty kojení

Duchovní a nutriční hodnota mateřského mléka – jak chápat duchovní hodnotu mateřského mléka? – význam a smysl z hlediska novorozence

Příklad z regresní terapie – proč dítě odmítá prs?

Kojení – ta nejkvalitnější meditace pro matku i dítě

Nošení dětí v šátku

Psychologické a duchovní aspekty

Motorický, kognitivní a emocionální vývoj

Cvičení na míči po porodu

 

 

Bc. Klára Florianová Dis.Foto Florianová .jpg

Lektorka se již 13 let věnuje alternativním metodám léčení. Již několik let pracuje s klienty, využívá převážně regresní terapii, terapii Cestu, Léčebné kódy a metodu EFT. Je certifikovaným ADv. praktikem této metody. Pořádá semináře a přednášky, věnuje se prenatální psychologii a hojně pracuje s těhotnými ženami. Zabývá se též meditačními a relaxačními technikami, intuitivním výkladem a tvorbou mandal. Více na www.uzdravsvoudusi.cz.

 

 

 
Středa, Duben 23, 2014
PŘEDNÁŠKA. Sprcha meridiánů, Radka Frankenbergerová ( 18:00 - 20:00 )

Sprcha meridiánů

aneb jak aktivovat tok energie celým tělem a ke všem orgánům.
Povrchem těla každého
človeka procházejí energetické dráhy (meridiány), které ho
zásobují energií. Na těchto drahách leží i akupunkturní body.
Každému důležitému orgánu v těle je přičleněn jeden meridián.
Je-li tento systém porušen, může dojit k blokádám a problemům tělesného, duševniho či mentálního charakteru.
Výhodou je, že tuto masáž může aplikovat každý na sobě a nepotřebuje při tom
pomoc žádného terapeuta.
Úcastníci této přednášky se seznámí s průběhem všech dvanácti energetických drah a naučí se
poklepáváním tyto dráhy aktivovat a pročištovat.
Tato metoda podporuje sebeléčbu, aktivuje tok energie v těle a udržuje vitalitu a vnitřní rovnováhu.
Ukážeme si i některé důležité body na těchto drahách, které mohou být pomocí
akupresury aktivovány a cíleně aplikovány při odpovidajících potiížích.
Tato automasáž se aplikuje v obleceni.
Úcastníci večera obdrží poklady s popisem jednotlivých dran, aby
tuto masáž mohli doma samostatně provádět. (poplatek za podklady/20 Kc za osobu)

Vstupné 160,- Kč + 20 Kč (za podklady)

 


 

 

FrankenbergerovaRadka31.10.2013Radka Frankenbergerová

Je mi 40 let a žiji 17 let v SRN. Vystudovala jsem zde pětiletou školu jógy a indické filosofie na Sivananda-Yoga-Vedanta škole v Düsseldorfu a dále obor Ajurvédská terapie na státně uznané Paracelsově škole pro přírodní medicínu.

Nadále se v těchto a dalších příbuzných oborech pravidelně vzdělávám.

Mám v Iserlohnu v Severním Porýní-Vestfálsku přes deset let centrum ajurvédy a jógy. Aplikuji i další masážní a relaxační techniky.

Dále vedu víkendové semináře v různých centrech v Německu.

Organizuji i kurzy Business jógy a stresmanagementu, vedu při místní nemocnici hodiny jógy pro těhotné a pracuji i s dětmi.

Snažím se zprostředkovávat hlavně metody a techniky, které jsou účinné a nepříliš složité, aby je mohli lidé aplikovat samostatně, integrovat je do svého každodenního života a aktivně tat ovlivnovat své zdraví a rovnováhu.

 

 

 

 

 

 

 
Čtvrtek, Duben 24, 2014
Pravidelná cvičení v rytmu klasické jógy a powerjógy KURZ II, Alena Maršíková Fingerhutová ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné hodiny jógy. Při cvičení budou využity prvky klasické jógy a powerjógy. Cvičením docílíte harmonizace Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení jógy se následně projeví ve všech oblastech Vašeho života.

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti. Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky.

Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás.

Bližší informace a objednávky účasti na kurzu: prosím o nahlášení telefonicky nebo formou sms na tel. č. 728646617 nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Kurz je vždy na 2 měsíce tj. 8 lekcí v délce 60 minut za 1000,- Kč /tj. 125,- Kč jedna lekce/. Platba za kurz proběhne při 1. lekci kurzu přímo lektorovi.

S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.


foto Maršíková FingerhutováAlena Maršíková Fingerhutová

Je cvičitelkou jógy a powerjógy, terapeutkou v oblasti osobního rozvoje. Při své práci využívá metody ONE BRAIN a metodu automatického psaní. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život." Je mistrem Shambally a do této energie také zasvěcuje. Pořádá kurzy pro osvojení dovedností automatického psaní, semináře osobního rozvoje a meditační setkání, pravidelné hodiny jógy a powerjógy. Motto, které zastává: „Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak dosáhnout toho, co chceme, je, že za tím jdeme."

 
PŘEDNÁŠKA: V čase rozkvětu, Alita Zaurak ( 18:00 - 20:00 )

ASTROLOGIE PRO NOVÝ VĚK

2014

 

Zaurak

 

Cyklus meditativních přednášek Ality Zaurak. Inspirace podněty k sebepoznání vycházející z aktuálních astrologických konstelací.

 

 

24.4

V ČASE ROZKVĚTU

Co vlastně znamená být emocionálně zdravý? S otevřeným srdcem a upřímností se zeptejme, co skutečně potřebujeme, po čem bytostně toužíme ... a dovolme si to také přijmout, dovolme si prostě milovat. Nejen v nastávajícím období Býka...

 

 

 

Začátky přednášek v 18.00

Místo konání: U Džoudyho, Jugoslávská 7/670,I.P.Pavlova /www.udzoudyho.cz/

Rezervace na tel: 224241537

Vstupné: 100 korun

 

welcome to:www.mandalia.cz
Pátek, Duben 25, 2014
Duhové elixíry - fytoterapie a mykoterapie pro 21.století ( 18:00 - 20:00 )

Povídání o Duhových elixírech - unikátních přípravcích z českých bylin a hub. Elixíry Fungilen, Detoxilen, Fructavit, Imunex, Psychoregen a Vitador se zrodily na základě mnohaletých zkušeností s přírodní léčbou pomocí výtažků z bylin a hub. Duhové elixíry spojují poznatky středověkých hermetických nauk (alchymie, magie a astrologie) a soudobé moderní fytoterapie. Zajímavé případy z léčitelské praxe, prostor pro vaše dotazy.

Bc. Martin Kolár - autor Duhových elixírů, bylinář - léčitel, badatel a výzkumník.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Tel.: 604 729 587
Pondělí, Duben 28, 2014
Pravidelná cvičení v rytmu klasické jógy a powerjógy, Alena Maršíková Fingerhutová ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné hodiny jógy. Při cvičení budou využity prvky klasické jógy a powerjógy. Cvičením docílíte harmonizace Vaší tělesné a psychické stránky. Výsledek pravidelného cvičení jógy se následně projeví ve všech oblastech Vašeho života.

V dnešní době často říkáme, že nemáme čas se zastavit. Uspěchaná doba nám, ale zanechává omezení v tělesné i psychické oblasti. Základní podmínka toho, abychom se cítili šťastni, je dobré zdraví a psychická vyrovnanost. Při cvičení jógy jsou prováděny pozice (ásany), které nejsou náročné a vychází z pohybů v běžném životě. Neoddělitelnou součástí při provádění jógových pozic je správný dech, který zabezpečí dostatečný příjem energie do organizmu a následné rozvádění energie do celého těla. Důležitou součástí jógy je relaxace, která vede k uvolnění a zklidnění mysli. Pravidelným cvičením jógy dojde k harmonizaci těla i mysli (psychiky). Po stránce tělesné dochází k formování postavy, k protažení a zpevnění svalů, odstranění bolestí a pohybových omezení, k pročištění a obnovení funkcí vnitřních orgánů, k vyrovnání hladiny hormonů a také k postupnému zvýšení imunity. Po stránce psychické dojde ke zklidnění a odstranění napětí, získáte nadhled, větší citlivost, odolnost vůči stresům, budete ohleduplnější k sobě i druhým. Naučíte se žít v přítomném okamžiku a budete umět lépe zvládat případné překážky.

Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky.

Maximální počet je 6 osob z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás.

Bližší informace a objednávky účasti na kurzu: prosím o nahlášení telefonicky nebo formou sms na tel. č. 728646617 nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Kurz je vždy na 2 měsíce tj. 8 lekcí v délce 60 minut za 1000,- Kč /tj. 125,- Kč jedna lekce/. Platba za kurz proběhne při 1. lekci kurzu přímo lektorovi.

S sebou si přineste podložku na cvičení a pohodlné oblečení.


foto Maršíková FingerhutováAlena Maršíková Fingerhutová

Je cvičitelkou jógy a powerjógy, terapeutkou v oblasti osobního rozvoje. Při své práci využívá metody ONE BRAIN a metodu automatického psaní. Je autorkou souboru „333 rad pro šťastný život." Je mistrem Shambally a do této energie také zasvěcuje. Pořádá kurzy pro osvojení dovedností automatického psaní, semináře osobního rozvoje a meditační setkání, pravidelné hodiny jógy a powerjógy. Motto, které zastává: „Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak dosáhnout toho, co chceme, je, že za tím jdeme."

 
PŘEDNÁŠKA: Krystaly pomáhají dětem i dospělým. Jana Pokorná ( 18:00 - 20:00 )

Tentokrát se zaměřím především na:

 • Noční můry, neklid  a strach u dětí.
 • Jak zlepšit soustředění a sebevědomí dětí.
 • Jak děti zklidnit.
 • Jak mít rád sám sebe a také i druhé.

Téma je určeno nejen dětem, ale samozřejmě i dospělým, neboť vše se prolíná, např. problémy, které si s sebou z dětství neseme atd.

Vstupné 100,- Kč


 

 f 2Jana-PokornaJANA POKORNÁ


Léčivou a uzdravující silou minerálních a drahých kamenů se zabývám 15 let. Za ta léta jsem prostudovala mnoho odborné literatury a získala mnoho cenných zkušeností. Pomoc a léčivou sílu krystalů jsem si mnohokrát ověřila sama na sobě.

S láskou a ráda předávám poselství krystalů dál všem, kdo mají zájem poselství vyslechnout.
Ve svých přednáškách vycházím především z vlastních zkušeností a ze zkušeností účastníků mých přednášek. Krystaly jsou mojí velkou láskou a každá z přednášek je vždy jiná, něčím nová.

 

 

 

 

 

 
Úterý, Duben 29, 2014
PŘEDNÁŠKA: Vzpomeňte si na stvoření své duše, Mgr. Ivana Valová ( 18:00 - 20:00 )

Vzpomeňte si na stvoření své duše
Na přednášce se budeme zabývat tématem stvoření duše a jak pomocí vlastní sexuální energie probudit svou duši do plného potenciálu. Uvědomění si jednoty nás vede k tomu, aby emoce v našem těle přirozeně plynuly a duchovní prožitek lásky a jednoty se pro nás stal běžnou zkušeností. Na přednášce uděláme cvičení k aktivaci duševní energie a energetických kanálů zaměřené na uzemnění, hlubší duševní spojení s partnerem a vzájemné podpory. Díky tomu k sobě a k partnerovi pocítíme hlubší důvěru, otevřenost a lásku. 

Cena přednášky: 150,-


 

Jmenuji se Mgr. Ivana Valová, narodila jsem se ve Zlíně a žiji v Praze. Vystudovala jsem Pedagogickou Fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (biologii těla, psychologii a sociologii) a učím angličtinu soukromě a ve firmách. Vedu kurzy Atlantské školy v ČR a SR.  Věnuji se léčení, spirituální psychologii, práci se světlem a rozvoji intuice. Nabízím lidem, aby se otevřeli svému světlu, vzpomněli si na své vrozené a specifické schopnosti a byli spokojení. 

 

Užijte si své světlo!

 

Více informací: www.lightworker.cz www.atlantskaskola.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Středa, Duben 30, 2014
PŘEDNÁŠKA: Léčení přítomností - zážitkové setkání, Ing. Jan Rychlík ( 18:00 - 20:00 )

Na tomto setkání budete doslova zaplaveni energii Přítomnosti. Vaše tělo a vědomí se ponoří do očistné lázně oceánu nejpřirozenější a nejsilnější vibrace života, do vibrace Přítomnosti. Postupně poznáte co je to Přítomnost a díky svým přáním ji povedete do oblastí svého života, kde se vám zrovna nedaří. Toto setkání není přednáškou, JE ZÁŽITKEM.

Přihlášku je nutné zaslat předem na tel. 608076301 ve formě sms nejpozději dopoledne v den akce.  Blíže na www.janrychlik.cz,

Vstupné 300,-Kč se platí se na místě


Jan RychlíkIng. Jan Rychlík (Ananda Shuruthi ), přednáší a vede semináře osobního rozvoje od roku 1999. Je Reiki mistr, zasvěcený učitel Vysokých duchovních zákonů a jeden z nejdéle působících Dikšadávajících na území Čech a Slovenska. Vede konstelační semináře. Strávil více jak rok a půl v Indii. Je certifikovaným učitelem Univerzity Jednoty v Indii a vede úspěšně již šestý ročník Školy osobní transformace, kterou spoluzaložil se svou partnerkou.

Je autorem Hvězdných esencí 09 a metody Aktivní konstelace a techniky Léčení Přítomnosti. Jeho práce je založena na kombinaci konstelace, vhledu a energetické iniciaci.

Blíže na www.janrychlik.cz
   
Přednášková místnost

Návštěvnost stránek

Přihlášení