DOPRAVA ZDARMA

Vážení zákazníci,

vyhlašujeme DEN DOPRAVY ZDARMA!

O18. listopadu

do 19. listopadu 2014.

Více informací naleznete v TOMTO článku.


 

Máte dotaz ?

                  VOLEJTE:

Dotazy ohledně e-shopu:
 Objednávky/zboží:
(+420) 212 341 279
 Manažer e-shopu:
(+420) 733 324 924

Dotazy ohledně kamenné prodejny:
 Prodejna/rezervace
vstupenek:
 (+420) 212 341 274
 (+420) 731 574 557
 Manažer kam. prodejny:
(+420) 734 440 264

Dotazy ohledně čajovny:
Čaje/rezervace míst:
(+420) 212 341 277
Manažer čajovny:
(+420) 730 101 225

Aktuality z prodejny

V sobotu je U Džoudyho zavřeno

sl-1 258 140POZORNĚNÍ PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY:
V pátek 1. srpna máme U Džoudyho otevřeno pouze do 18:00 hod.
A V SOBOTU 2.8. MÁME U DŽOUDYHO ÚPLNĚ ZAVŘENO!
Zavřená je tedy nejen čajovna (ta přes prázdniny funguje pouze ve všední dny), ale celý náš obchůdek.
Upravujeme vnitřní prostory, aby se vám u nás ještě více líbilo. Tak se hned následující týden přijďte podívat, jak se nám to povedlo.
 

Seminář Dr. Loyda "LÉČEBNÝ KÓD"

seminartRádi bychom Vás pozvali na dvoudenní seminář amerického psychologa a spisovatele Dr. Alexe Loyda, autora světového bestselleru – knihy Léčebný kód a zakladatele metody duchovního a energetického léčení Léčebné kódy. Dr. Alexovu Loydovi se podařilo zjistit, jak aktivovat fyzické funkce v našem těle, jejichž prostřednictvím můžeme eliminovat příčinu více než 95 % nemocí a fyzických symptomů tak, aby nervový a imunitní systém mohl v našem těle vykonávat svou práci – tedy chránit naše tělo, léčit zranění a slabé stránky našeho těla. Jeho poznatky byly ověřeny ve vědeckých a lékařských testech a tato metoda v posledních letech oslovila tisíce lidí po celém světě, kteří jejím praktikováním dokazují jak duchovní energie má pozitivní vliv na náš organismus a metodu uplatňují i v jiných oblastech například v oblasti emocí, vztahů či problémech na pracovišti. 

Léčebné kódy se nezaměřují na fyzické a psychické nemoci přímo, nýbrž na emoce, mylné názory, na naše destruktivní buněčné vzpomínky. Podle seriózních výzkumů až 95 procent všech našich problémů způsobuje stres uložený v destruktivní buněčné paměti. Jedná se o stres hluboko uložený v buňkách našeho těla ve formě vzpomínek či obrazů, které je potřeba najít, vyléčit, doslova přepsat, překódovat jako nějaký počítačový program. To umožní imunitnímu systému, aby začal léčit organismus.

Dr. Alex Loyd je opravdu výjimečný člověk, který svoji lásku a energii dokáže velmi osobitě šířit a předávat druhým. To vlastně vyplývá i ze závěru jeho knihy Léčebný kód, kde Alex Loyd sděluje nám všem: „ Pomáhejte nám šířit léčení do celého světa. Bůh ví, že to všichni potřebujeme! Nechť vám Bůh žehná a vede vás na cestě k uzdravení .“

Dvoudenní seminář Dr. Alexe Loyda se koná dne 18.-19.7.2014 v Praze v Kongresovém sále hotelu Hilton. Seminář bude veden interaktivně s překladem profesionálních tlumočníků. Jedná se o již druhý seminář Dr. Alexe Loyda v České republice. Loňský seminář v Praze navštívilo více než 950 účastníků. Všichni účastníci obdrží ještě před seminářem hodinové video Dr. Alexe Loyda, na závěr semináře proběhne autogramiáda jeho knih. Bližší informace a online prodej vstupenek naleznete na www.lecebnekody.cz

POZOR! Náš obchůdek U Džoudyho Vám nabízí vstupenky s výraznou slevou!

Pokud si budete objednávat vstupenky přes výše uvedené webové stránky www.lecebnekody.cz a zadáte do pole SLEVOVÝ KUPÓN text UDZOUDYHO (přesně tak jak je napsán zde, tedy velkými písmeny), a kliknete na tlačítko POTVRDIT, cena vstupenky se sníží o 350,- Kč. Pokud byste objednávali vstupenky pro více osob je lépe udělat každou objednávku pro každou osobu zvlášť, abyste získali větší slevu.

 

ENGLISH lessons on Spiritual topics

Přátelé, návštěvníci a zákazníci,

máme pro vás výbornou zprávu! Od úterý 27. 5. 2014 můžete opět navštěvovat oblíbené Lekce angličtiny "trochu jinak". Lekce budou probíhat v naší přednáškové místnosti a to každé úterý a čtvrtek od 7 do 8.30 hod.


 

 

Start your day on a positive & uplifting note with…

 ENGLISH lessons on Spiritual topics

 7.00 – 8.30am Tuesday & Thursday,


These discussion are aimed at students of at least an intermediate level who have an interest in spiritual topics. This combination of learning/practicing your use of the English language on topic that you have a deep personal interest in, has proven to be very effective & enjoyable.

Our small group meets on Tuesday morning's from 7-8.30am @ u Džoudyho - Jugoslávská 7, P2 (zvonek: přednášky) & the price is 200Kc. For more information call 777 081 500 or email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

Novinka U Džoudyho - kniha JednoDuše

Vážení a milí zákazníci, jednoduse

představujeme Vám novou a nádhernou
knihu básní Petra Rýdla - JednoDuše.

Tak jako se hezky poslouchají písně Jaromíra Nohavici nebo Tomáše Kluse, tak samozřejmě se čtou básně v knize JednoDuše.

Texty Petra Rýdla jsou natolik hravé a melodické, že by se klidně mohly stát písněmi. V melodičnosti jeho poezie která nic neskrývá, je i její síla. Autor píše přímo a uchopitelně o obyčejných věcech, každodenních pocitech, lásce, zkrátka o životě v dnešní době, která se může jevit náročná a složitá. Básně sestavené do čtyř tématických kapitol naopak pojmenovávají věci přímo, jednoduše, jakoby mimochodem. Hravost a veselost celkového dojmu z knihy umocňují početné barevné ilustrace výtvarnice Taťjany Macholdové, které zcela samozřejmě korespondují s texty.

Číst dále

 

Otevírací doba v předvánočním i vánočním čase a na přelomu roku

andel svicka plamen

Milí zákazníci,

otervírací dobu naší kamenné prodejny, čajovny a e-shopu v předvánočním i vánočním čase si můžete prohlédnout níže.
Informace o posledních zásilkách směrovaných pod stromeček si můžete prohlédnout Zde.

Příjemný a pohodový předvánoční  nákup
a radostné vánoční svátky Vám přeje
kolektiv U Džoudyho

Číst dále

 

Předprodej vstupenek: Předvánoční koncert Ondřeje Smeykala

plakat2013 Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na speciální Předvánoční koncert
ONDŘEJE SMEYKALA - "Didgeridoo solo"
,
který bude spojený s křestem nového sólového CD Ondřeje Smeykala.

Koncert se uskuteční opět ve vyjímečném postoru, tentokrát jím je Betlémská kaple na Betlémském náměstí, Praha 1.

Koncert se bude konat 20. 12. 2013 od 20:12 hod.
Vstup do kaple možný od 19.30 hod.
Cena vstupenky: 420,- Kč.
Součástí vstupenky je i nové CD.
 

Kmotrem nahrávky bude Jaroslav Dušek. Jako speciální host vystoupí písničkářka česká dáma kytarového experimentu Dagmar Andrtová Voňková. Další hosté jsou prozatím překvapením.

.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK je již zahájen, vstupenky můžete zakoupit osobně v Knihkupectví U Džoudyho (oddělení Hudby), Jugoslávská 7, Praha 2.

Koncerty Ondřeje Smeykala bývají vyprodané, doporučujeme proto včasné zakoupení vstupenky.

 

Novinka U Džoudyho - kniha NAŠE TRADICE

nase tradiceVážení a milí zákazníci,


máme tu čest Vám představit nádhernou a dlouho očekávanou knihu
o českých tradicích autorky Ladislavy Sůvové -
NAŠE TRADICE.

V této knize autorka jednoduše a srozumitelně vyjadřuje skutečný smysl jednotlivých dnů v roce, které jsou pro nás významné.

Knihu lze v tuto chvíli zakoupit pouze v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně U Džoudyho.

_______________________________


"Tradice nám dává jistotu cesty, po které po staletí kráčíme. Je to opakování se určitých rituálů, které nás učí sebepoznávání, formují nás a ukazují nám náš měnící se vztah k blízkým, okolí, domovu, zemi. Je to náš život v cyklech.

Všichni víme, že starý rok končí Silvestrem a nový rok začíná Novým rokem a samozřejmostí jsou oslavy s tím spojené. Ví, ale každý proč skutečně slavíme? Co nám tento rituál oslavy přináší? Čím mu je prospěšný? Co se tím může naučit, o co se obohacuje a kam se může každoročně posunout?

Číst dále

 

V pondělí 28. 10. bude U Džoudyho zavřeno

Milí zákazníci,podzimni listy

v pondělí 28. 10. 2013, ve státní svátek, bude mít kamenná prodejna a čajovna U Džoudyho zavřeno. Na Vaši návštěvu se těšíme opět v úterý 29. 10.

Přejeme příjemně strávený prodloužený víkend.

 

 

Na sv. Václava bude U Džoudyho zavřeno

28. září. Den oslavy mučednické smrti patrona Českého národa sv. Václava a státního svátku Den české státnosti.
V tento významní den bude v kamenné prodejně a čajovně U Džoudyho zavřeno.
Na Vaši návštěvu se tešíme opět v ponděli 30. 9. 2013.

 

 

 

 

Konvička na proplach nosu Nétí

konvicka

Milí zákazníci,

náš sortiment jsme rozšířili o další konvičku avšak tentokrát si v ní, jako obvykle, dobrý čaj neuvaříte protože tato konvička slouží na výplach nosu solným roztokem.

Výplach nosu solným roztokem patří k osvědčené léčebné metodě již po celá staletí a doporučuje se jako součást každodenní hygieny.

Nos můžeme nazvat jako vstupní brána do dýchacích cest, která zastává několik základních funkcí a to:
- funkce respirační s ohříváním, zvlhčováním a čištěním vzduchu 
- funkce čichová, i když je u člověka hůř vyvinutá přesto její dočasnou ztrátu vnímáme hodně citlivě
- funkce rezonance, kdy nosní a přínosní dutiny se zúčastňují na tvorbě hlásky "n" a "m"

Prostředí, v kterém dnes žijeme je hodně znečištěné a ovzduší tak obsahuje velké množství agresívních alergenů. Solným výplachem dochází k odstranění těchto alergenů dále k odstranění zánětlivého sekretu, zvlhčování sliznice a urychlení její regenerace.

Proplach je vhodný zejména při chronických či akutních zánětů nosních dutin, při alergické rýmě,  pro lidi pracující v extrémně prašném prostředí a podobně.

Konvičku můžete zakoupit jak v kamenné prodejně u Džoudyho tak i v e-shopu.

 

Strana 2 z 6

«ZačátekPředchozí123456DalšíKonec»

Aktuality z obchodu

Přihlášení