Nelze objednávat v Int. explorer!!!

Vážení zákazníci,

z technických důvodů momentálně nelze objednávat zboží v internetovém prohlížeči INTERNET EXPLORER.
Pro objednávaní zboží prosíme, používejte např. tyto internetové prohlížeče: Mozila Firefox, Opera nebo Google Chrome.

Na odstraňování problému se již pracuje. Za komplikace se velice omlouváme.

Máte dotaz ?

                  VOLEJTE:

Dotazy ohledně e-shopu:
 Objednávky/zboží:
(+420) 212 341 279
 Manažer e-shopu:
(+420) 733 324 924

Dotazy ohledně kamenné prodejny:
 Prodejna/rezervace
vstupenek:
 (+420) 212 341 274
 (+420) 731 574 557
 Manažer kam. prodejny:
(+420) 734 440 264

Dotazy ohledně čajovny:
Čaje/rezervace míst:
(+420) 730 101 225
Manažer čajovny:
(+420) 730 101 225

Aktuality z prodejny

VERNISÁŽ k výstavě Mandaly mé fantazie

Vážení přátelé, kamarádi a návštěvníci.

dne 3. 7. 2013 od 17:00 do 19:00 se koná v prostorách našeho knihkupectví (lépe řečeno naší galerie) vernisáž k prodejní výstavě Mandaly mé fantazie autorky Jitky Sadkové.

Více informací o výstavě naleznete v Kalendáří akcí.

Jitka sadková - mandala

Přijměte naše pozvání a přijďte se podívat na první vernisáž, která se bude konat přímo v obchodě (předchozí byli jen v čajovně).

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Kolektiv U Džoudyho

 

Státní svátek 5. 7. a 6. 7.

5. 7. 2013 a 6. 7. 2013 máme zavřeno

 

cyril a metodejMilí přátelé,
je tomu již 1150 let, kdy do naší země přišli slovanští věrozvěstové Cyril a Metoděj. Díky jejich kázání se jim podařilo prosadit staroslověnštinu jako bohoslužebný jazyk. Kdyby se v naší historii tato událost nestala, je možné, že by ani neexistoval náš krásný český jazyk. Právě na počest těmto dvěma lidem se dne 5. 7. slaví státní svátek. 6. 7. přibližně před 500 lety byl upálen významný profesor, kazatel a reformátor Mistr Jan Hus. I na jeho počest se slaví státní svátek.

Tyto dva dny buou mít naše Čajovna, Prodejna i E-shop (pouze odběrové místo) zavřeno. Budeme se na Vaši návštěvu těšit v pondělí 8. 7. 2013.

 

Váš kolektiv U Džoudyho

 

Hudební novinky v naší prodejně

Milí přátelé a zákazníci,

měsíc duben se nám překlopil do slunečného ale ještě stále často chladného května. Rádi bychom Vás zahřáli alespoň zevnitř a proto jsme připravili "horké" hudební novinky.

folderSvětoznámí autoři Deva Premal a Mitten ve spolupráci s flétnistou Manosem nahráli novou desku. Krásné, relaxační a uklidňující mantry Vás přenesou do vnitřního světa a velmi příjemným způsobem zahřejí. CD A Deeper Light můžete zakoupit v našem obchodě a již brzy i e-shopu.

HorusJako další velmi zajímavou novinku bychom Vám rádi uvedli CD Horus od ne příliš známé Anukai Arun. Německy mluvící zpěvačka a hudebnice ztvárnila příjemné relaxační CD, které překvapí mnohé posluchače. CD je laděno do egyptského stylu, nicméně harmonické tóny Vás přenesou do světa, který je jen Váš. Do vnitřního světa.

 

Všechno zboží nyní můžete zakoupit i v našem e-shopu.

 Zde máte krátké ochutnávky CD Horus od Anukai Arun

  • 01. Haven is on the Way
  • 02. The Unfelt Kiss
  • 03. The eye of Wisdom
  • 04. In touch with myself
  • 05. Call of the Ancestors

Váš kolektiv U Džoudyho

 

Pozvánka na prezentaci unikátních čakrových tělových svící z Maďarska!

cakrove svice

Milí zákazníci,

přijměte pozvání na prezentaci unikátních čakrových tělových svící z Maďarska, která se bude konat v naší kamenné prodejně v úterý 16. 4. 2013 od 11.00 hod.

Prezentaci povede Ing. Antónia Pagáčová a bude spojená s ukázkami jejich použití v denním životě pro tělo i duši.

 

Newsletter U Džoudyho - 2013/04

narcisy


Dubnové vydání
Aktualit od Džoudyho si můžete již přečíst na našem webu zde.
Dozvíte se tak spoustu novinek, které se týkají dění U Džoudyho a to jak v kamenné prodejně, čajovně nebo internetovém obchodě.

K odběru a automatickému zasílání aktualit se můžete přihlásit na naší titulní straně, vpravo "Džoudyho newsletter".

 

Pozvánka na prezentaci čakrových svíček a svícnů vyrobených exkluzivně jen pro Džoudyho!

svicky novy

Milí zákazníci,

přijměte pozvání na prezentaci originálních čakrových svíček a svícnů, která se bude konat v naší kamenné prodejně ve čtvrtek 11. 4. 2013 od 09.00 do 18.00 hod.

Prezentovat se budou ručně vyráběné čakrové svíčky z dílny Svíce a svíčky Markéty Vajsové a čakrové svícny a číše z Andělské dílny Jany a Romany Pokorných.


Prezentované svíčky a svícny jsou vyrobené speciálně jen pro naši kamennou prodejnu!

Číst dále

 

Pozvánka na ochutnávku Goji

Goji- degustace orez


Milí zákazníci,

jistě jste již slyšeli o tzv. "Plodu dlouhověkosti" známý jako kustovnice čínská nebo chcete-li Goji.
Kustovnice je nejznámnější antioxidant vlastnící bezkonkurenční schopnost absorbovat volné radikály, které napadají tělo a bývají příčinou rakoviny a stárnutí. Vyživuje plíce, čistí játra, posiluje ledviny, zvyšuje potenci, posiluje svaly a kosti a projasňuje zrak. Na trhu je známá ve formě sušených plodů, které můžete konzumovat jen tak "z pytlíku" nebo si z něj vařit čaje či přidávat do salátů i různych pokrmů.


Nyní máte jediněčnou příležitost tento "malý zázrak" přijít ochutnat. Degustovat se bude koncentrovaná čistá šťáva z čerstvých, ručně sbíraných plodů goji z plantáže v oblasti Ningxia v Číně. Degustace proběhne v kamenné prodejně ve středu  6. 3. 2013 od 11.00 do 18.00 hod. Ochutnávku povede Ing. Soňa Procházková.

Vítaní jsou všichni, kteří rádi pečují o své zdraví.

Tešíme se na Vás
Kolektiv U Džoudyho

 

Newsletter U Džoudyho - 2013/02

vila_v_krouzku


Únorové
vydání Aktualit od Džoudyho si můžete již přečíst na našem webu zde.
Dozvíte se tak spoustu novinek, které se týkají dění U Džoudyho a to jak v kamenné prodejně, čajovně nebo internetovém obchodě.

K odběru a automatickému zasílání aktualit se můžete přihlásit na naší titulní straně, vpravo "Džoudyho newsletter".

 

2. 2. a 23. 2. bude mít kamenná prodejna zavřeno

Milí zákazníci,

z důvodu pravidelných ročních inventur bude mít 2. 2. 2013 kamenná prodejna zavřeno.
Čajovna však v tento den má pro Vás otevřeno.

Z důvodu pravidelných ročních inventur bude mít 23. 2. 2013 zavřeno kamenná prodejna i čajovna.

Děkujeme za pochopení.

 

Měření aury a čaker

Milí zákazníci,

určitě jste již slyšeli, že kromě fyzického těla máme také tělo energetické. Není to tak dávno, kdy byl pojem "čakra" pro většinu z nás cizím slovem. Dokonce ani ti, kdož se zabývali alternatívními léčitelskými metodami nebo východní filosofií, často neměli ani ponětí, co to jsou čakry a už vůbec nic nevěděli o tom, jak se dají tato energetická centra využít k vlastnímu rozvoji.
Dnes je však již jiná doba a téma "čakry a aura" je stále aktuálnější. Mnozí cvičí jógu, zabývají se meditací nebo reiki a pod.  Léčitelé, poradci zdravého životního stylu a další terapeuti dnes stále častěji oceňují možnosti, jež se skrývají v práci s čakrami a aurou. 

aura_cakry

Každou třetí středu v měsíci prvního pololetí bude U Džoudyho probíhat měření aury a čaker pod vedením Hanči a Jiřího Rakušanových.
Měření trvá přibližně 30 min a je nutné se předem objednat na tel. č. 774 232 232. Cena 500 Kč.
První měření proběhne
dne 20. února 2013 od 9.00 do 17.00 hod.


______________________________


Zde uvádíme něco o přístroji, se kterým budou Janča a Jiří Rakušanovi pracovat:

Pracujeme s americkým systémem AURA VIDEO STATION, který pomocí senzoru načte "data" měřeného a sám je vyhodnotí bez našeho subjektivního filtru. Tento program vyvinuli američtí léčitelé, senzibilové, lékaři a inženýři a je dle našich zkušeností vyvážený.

Proč my a aura?

Zajímalo nás černé na bílém, jak se naše energie mění při různých aktivitách. Hlavně nás zajímala reakce na aura_video_stationREIKI ošetření, na hluboce relaxační aroma-masáže i na meditaci či cvičení jógy. Zdá se, že vysokými frekvencemi vibrující člověk, nutně nemusí žít v harmonii a rovnováze. Graf jeho čaker mnohdy vykazuje veliký rozdíl mezi spodními a vrchními čakrami. Takový člověk je pak neuzemněný, má problém s tělem i s hmotou, ponejvíce s penězi. Ale my žijeme v hmotném světě a naše tělo je základním pilířem života v něm...

Někdy nás zase naopak mile překvapí člověk, který vypadá "obyčejně" - žádný esoterik - a má krásně vyrovnanou auru a čakry jako balonky malované:-). Je to tím, že žije život rád a je v práci, v rodině a mezi přáteli spokojený. Dalo by se psát hodně, ale ideální je přijít si to zažít na vlastní kůži a dozvědět se o sobě víc!!

Naším cílem je nabízet příležitost najít své pravé JÁ. A pomocí 20-ti stran informací o sobě se to dá také:-)!! Měření trvá cca 30 min. Nevstupujeme do něj osobním výkladem a předáváme svazek 20-ti stran reportu o člověku. Sám si s tím může pracovat, případně se poradit s námi.
Pokud máte centrum, kde by se Vám toto měření v rámci Vašich aktivit hodilo, můžete se ozvat a dohodneme podrobnosti:-)!
Zde je odkaz na naši webovou stránku, kde je v její dolní části dokument s mým reportem, aby si lidé mohli udělat lepší představu o informacích v reportu. http://www.hajiru.cz/aura Pro potřeby následné terapie jsme schopni a rádi nabídneme TERAPII ODBLOKU - tedy pomůžeme najít vzoreček chování, který vede k danému problému a pomůžeme jej klientům odstranit. Tedy vrátit se do jednoty a harmonie.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Hanča a Jiří Rakušanovi

 

Strana 2 z 5

«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»

Aktuality z obchodu

Přihlášení