DOPRAVA ZDARMA

Vážení zákazníci,

vyhlašujeme DEN DOPRAVY ZDARMA!

O18. listopadu

do 19. listopadu 2014.

Více informací naleznete v TOMTO článku.


 

Máte dotaz ?

                  VOLEJTE:

Dotazy ohledně e-shopu:
 Objednávky/zboží:
(+420) 212 341 279
 Manažer e-shopu:
(+420) 733 324 924

Dotazy ohledně kamenné prodejny:
 Prodejna/rezervace
vstupenek:
 (+420) 212 341 274
 (+420) 731 574 557
 Manažer kam. prodejny:
(+420) 734 440 264

Dotazy ohledně čajovny:
Čaje/rezervace míst:
(+420) 212 341 277
Manažer čajovny:
(+420) 730 101 225

Aktuality z prodejny

Džoudyho tipy na srpen

Vážení zákazníci,

přinášíme Vám opět naše tradiční Džoudyho tipy, tentokrát na měsíc srpen.

 HANNASAKI MIX L  53a9275ee2de7Léto nám letos přináší extrémní počasí. V dusných parnech by Vám mohl přijít vhod náš dnešní první tip - ledový čaj HANNASAKI "Ultraslim", který napomáhá spalování tuků.. Jde o směs sušeného ovoce - brusinky, jahod, jablek, černého rybízu, šípku, lékořice, čekanky a červené řepy. Čaj detoxikuje, posiluje imunitní systém, snižuje škodlivý cholesterol a má ještě mnoho dalších skvělých vlastností. Můžete tedy směle mlsat a zároveň hubnout! Na přípravu 1 litru ledového čaje stačí použít jednu vrchovatou lžičku UltraSlimu, kterou zalijte cca 2dl horké vody, necháte minimálně 5 min louhovat a dolejete studenou vodou s ledem. Hotový nápoj můžete ještě vylepšit nakrájeným čerstvým ovocem.

rescue pastillesZajímavým tipem by se v letních měsících mohly stát také ovocné "záchranné pastilky". Možná už jste slyšeli o Bachově Květové terapii. Tvoří ji 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhá člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii. Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Bach rescue pastilles jsou žvýkací krizové pastilky, bez obsahu alkoholu a cukru, vhodné i pro děti s ovocnou příchutí. Obsahuje kombinaci originální Krizové esence. Příjemná chuť pomáhá v emocionálně vypjatých situacích - jako např. při dlouhém cestování... U Džoudyho v obchodě i eshopu jsou k dostání v 50g balení a praktické kovové krabičce.

GuaranaCítíte se někdy velmi unaveni a bez energie? A zkusili jste někdy přírodní lék jihoamerických indiánů zvaný Guarana? Guarana je liánovitá rostlina, která pochází z tropických pralesů Amazonie a své jméno dostala podle indiánského kmene Guaraní. Indiáni ji po staletí používali jako elixír dlouhého života. Obsahuje guaranin, stimulační látku podobnou kofeinu a kofein. Proto pomáhá stimulovat nervový systém, ničí volné radikály a podporuje mozkovou činnost, výdrž a vitalitu. Je to přírodní látka, která se uvolňuje pozvolna a působí dlouhodobě. Nástup má do jedné hodiny a pak působí 6 až 8 hodin. Guarana není návyková a její užívání je naprosto bezpečné. Guarana. U Džoudyho Vám nabízíme guaranové tablety (v lahvičkách po 20, anebo 50 kusech), které jsou vyrobeny přímo v Brazílii z mletých semen guarany, podle původní brazilské receptury. Užívání guarany je doporučováno všem, kteří potřebují dodat energii na celý den a být v pohodě.  S oblibou ji používají studenti na učení, řidiči na cesty, manažeři na stres, sportovci na výdrž a všichni co mají namáhavou a vysilující práci. Tablety jsou k zakoupení pouze v kamenné prodejně.

cukropur1Víte o tom, že existuje sladidlo, vyrobené z řepného cukru, které chutná jako běžný cukr, ale přesto má téměř nulovou kalorickou hodnotu? CUKROPUR - to je Džoudyho další tip. Je vyroben na bázi sukralozy, přírodního sladidla vyráběného z řepného cukru a má sladivost až 700 krát vyšší než cukr. Pokud počítáme, že 1 zarovnaná lžička CUKROPURU se rovná sladivosti 10 lžiček cukru = 2dkg cukru, pak množstvím v tomto 100g balení osladíme např. 1750 šálků kávy nebo čaje! Nevěříte? Zkuste - Cukropur je vhodný pro celou rodinu včetně dětí, těhotných žen a diabetiků, a navíc se po něm nekazí zuby.

ženaA na závěr máme dva Džoudyho tipy na dárky. Nejdříve bychom zkusili poradit mužům: pro radost i zamyšlení pro Vaše milující ženy nabízíme sadu karet s mandalami, které reprezentují ženské energie i témata. Ženy si mohou vytáhnout tu kartu, která se jim líbí a v knize najít jakými tématy se dané energie zabývají. Dopřejte své milované čas znovu objevit své přirozené dary - intuici, nespoutanost, citlivost, vášeň a tvořivost i hluboké spojení s přírodou a proměnami, čas vrátit se ke svým kořenům a stát se ženou prostoupenou láskou, vědomou si svých darů a talentů, síly a jedinečné krásy, naslouchat svému srdci, pocitům i signálům těla a vydat se svou jedinečnou cestou. Karty a knihu v krásném dárkovém balení najdete jak v obchodě, tak i v našem eshopu.

light-of-the-naam-snatam-kaur-cdPoslední tip je nejen tipem na dárek pro muže, ale i pro oba partnery.Jde o dárek hudební. Uklidňující hudby totiž není v tomto uspěchaném světě nikdy dost. Na CD Snatam Kaur - Light of the Naam - Morning Chants najdete relaxační hudbu, která vám přivodí vnitřní zklidnění a zjasnění mysli. Zpěvy na tomto CD pocházejí z každodenních ranních meditací, kterým se Snatam Kaur osobně po více než dvacet let věnuje. Její krásný melodický hlas je doprovázen klávesovými nástroji, kytarou, flétnou, houslemi a indickými bubínky tabla.

 

Doufáme, že Vás naše tipy inspirovaly a že zůstanete věrni obchůdku U Džoudyho.

A my se už těšíme, že za měsíc Vám přineseme další tipy - na září,

Váš Kolektiv U Džoudyho.

 

 

 

V sobotu je U Džoudyho zavřeno

sl-1 258 140POZORNĚNÍ PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY:
V pátek 1. srpna máme U Džoudyho otevřeno pouze do 18:00 hod.
A V SOBOTU 2.8. MÁME U DŽOUDYHO ÚPLNĚ ZAVŘENO!
Zavřená je tedy nejen čajovna (ta přes prázdniny funguje pouze ve všední dny), ale celý náš obchůdek.
Upravujeme vnitřní prostory, aby se vám u nás ještě více líbilo. Tak se hned následující týden přijďte podívat, jak se nám to povedlo.
 

Seminář Dr. Loyda "LÉČEBNÝ KÓD"

seminartRádi bychom Vás pozvali na dvoudenní seminář amerického psychologa a spisovatele Dr. Alexe Loyda, autora světového bestselleru – knihy Léčebný kód a zakladatele metody duchovního a energetického léčení Léčebné kódy. Dr. Alexovu Loydovi se podařilo zjistit, jak aktivovat fyzické funkce v našem těle, jejichž prostřednictvím můžeme eliminovat příčinu více než 95 % nemocí a fyzických symptomů tak, aby nervový a imunitní systém mohl v našem těle vykonávat svou práci – tedy chránit naše tělo, léčit zranění a slabé stránky našeho těla. Jeho poznatky byly ověřeny ve vědeckých a lékařských testech a tato metoda v posledních letech oslovila tisíce lidí po celém světě, kteří jejím praktikováním dokazují jak duchovní energie má pozitivní vliv na náš organismus a metodu uplatňují i v jiných oblastech například v oblasti emocí, vztahů či problémech na pracovišti. 

Léčebné kódy se nezaměřují na fyzické a psychické nemoci přímo, nýbrž na emoce, mylné názory, na naše destruktivní buněčné vzpomínky. Podle seriózních výzkumů až 95 procent všech našich problémů způsobuje stres uložený v destruktivní buněčné paměti. Jedná se o stres hluboko uložený v buňkách našeho těla ve formě vzpomínek či obrazů, které je potřeba najít, vyléčit, doslova přepsat, překódovat jako nějaký počítačový program. To umožní imunitnímu systému, aby začal léčit organismus.

Dr. Alex Loyd je opravdu výjimečný člověk, který svoji lásku a energii dokáže velmi osobitě šířit a předávat druhým. To vlastně vyplývá i ze závěru jeho knihy Léčebný kód, kde Alex Loyd sděluje nám všem: „ Pomáhejte nám šířit léčení do celého světa. Bůh ví, že to všichni potřebujeme! Nechť vám Bůh žehná a vede vás na cestě k uzdravení .“

Dvoudenní seminář Dr. Alexe Loyda se koná dne 18.-19.7.2014 v Praze v Kongresovém sále hotelu Hilton. Seminář bude veden interaktivně s překladem profesionálních tlumočníků. Jedná se o již druhý seminář Dr. Alexe Loyda v České republice. Loňský seminář v Praze navštívilo více než 950 účastníků. Všichni účastníci obdrží ještě před seminářem hodinové video Dr. Alexe Loyda, na závěr semináře proběhne autogramiáda jeho knih. Bližší informace a online prodej vstupenek naleznete na www.lecebnekody.cz

POZOR! Náš obchůdek U Džoudyho Vám nabízí vstupenky s výraznou slevou!

Pokud si budete objednávat vstupenky přes výše uvedené webové stránky www.lecebnekody.cz a zadáte do pole SLEVOVÝ KUPÓN text UDZOUDYHO (přesně tak jak je napsán zde, tedy velkými písmeny), a kliknete na tlačítko POTVRDIT, cena vstupenky se sníží o 350,- Kč. Pokud byste objednávali vstupenky pro více osob je lépe udělat každou objednávku pro každou osobu zvlášť, abyste získali větší slevu.

 

ENGLISH lessons on Spiritual topics

Přátelé, návštěvníci a zákazníci,

máme pro vás výbornou zprávu! Od úterý 27. 5. 2014 můžete opět navštěvovat oblíbené Lekce angličtiny "trochu jinak". Lekce budou probíhat v naší přednáškové místnosti a to každé úterý a čtvrtek od 7 do 8.30 hod.


 

 

Start your day on a positive & uplifting note with…

 ENGLISH lessons on Spiritual topics

 7.00 – 8.30am Tuesday & Thursday,


These discussion are aimed at students of at least an intermediate level who have an interest in spiritual topics. This combination of learning/practicing your use of the English language on topic that you have a deep personal interest in, has proven to be very effective & enjoyable.

Our small group meets on Tuesday morning's from 7-8.30am @ u Džoudyho - Jugoslávská 7, P2 (zvonek: přednášky) & the price is 200Kc. For more information call 777 081 500 or email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

Novinka U Džoudyho - kniha JednoDuše

Vážení a milí zákazníci, jednoduse

představujeme Vám novou a nádhernou
knihu básní Petra Rýdla - JednoDuše.

Tak jako se hezky poslouchají písně Jaromíra Nohavici nebo Tomáše Kluse, tak samozřejmě se čtou básně v knize JednoDuše.

Texty Petra Rýdla jsou natolik hravé a melodické, že by se klidně mohly stát písněmi. V melodičnosti jeho poezie která nic neskrývá, je i její síla. Autor píše přímo a uchopitelně o obyčejných věcech, každodenních pocitech, lásce, zkrátka o životě v dnešní době, která se může jevit náročná a složitá. Básně sestavené do čtyř tématických kapitol naopak pojmenovávají věci přímo, jednoduše, jakoby mimochodem. Hravost a veselost celkového dojmu z knihy umocňují početné barevné ilustrace výtvarnice Taťjany Macholdové, které zcela samozřejmě korespondují s texty.

Číst dále

 

Otevírací doba v předvánočním i vánočním čase a na přelomu roku

andel svicka plamen

Milí zákazníci,

otervírací dobu naší kamenné prodejny, čajovny a e-shopu v předvánočním i vánočním čase si můžete prohlédnout níže.
Informace o posledních zásilkách směrovaných pod stromeček si můžete prohlédnout Zde.

Příjemný a pohodový předvánoční  nákup
a radostné vánoční svátky Vám přeje
kolektiv U Džoudyho

Číst dále

 

Předprodej vstupenek: Předvánoční koncert Ondřeje Smeykala

plakat2013 Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na speciální Předvánoční koncert
ONDŘEJE SMEYKALA - "Didgeridoo solo"
,
který bude spojený s křestem nového sólového CD Ondřeje Smeykala.

Koncert se uskuteční opět ve vyjímečném postoru, tentokrát jím je Betlémská kaple na Betlémském náměstí, Praha 1.

Koncert se bude konat 20. 12. 2013 od 20:12 hod.
Vstup do kaple možný od 19.30 hod.
Cena vstupenky: 420,- Kč.
Součástí vstupenky je i nové CD.
 

Kmotrem nahrávky bude Jaroslav Dušek. Jako speciální host vystoupí písničkářka česká dáma kytarového experimentu Dagmar Andrtová Voňková. Další hosté jsou prozatím překvapením.

.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK je již zahájen, vstupenky můžete zakoupit osobně v Knihkupectví U Džoudyho (oddělení Hudby), Jugoslávská 7, Praha 2.

Koncerty Ondřeje Smeykala bývají vyprodané, doporučujeme proto včasné zakoupení vstupenky.

 

Novinka U Džoudyho - kniha NAŠE TRADICE

nase tradiceVážení a milí zákazníci,


máme tu čest Vám představit nádhernou a dlouho očekávanou knihu
o českých tradicích autorky Ladislavy Sůvové -
NAŠE TRADICE.

V této knize autorka jednoduše a srozumitelně vyjadřuje skutečný smysl jednotlivých dnů v roce, které jsou pro nás významné.

Knihu lze v tuto chvíli zakoupit pouze v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně U Džoudyho.

_______________________________


"Tradice nám dává jistotu cesty, po které po staletí kráčíme. Je to opakování se určitých rituálů, které nás učí sebepoznávání, formují nás a ukazují nám náš měnící se vztah k blízkým, okolí, domovu, zemi. Je to náš život v cyklech.

Všichni víme, že starý rok končí Silvestrem a nový rok začíná Novým rokem a samozřejmostí jsou oslavy s tím spojené. Ví, ale každý proč skutečně slavíme? Co nám tento rituál oslavy přináší? Čím mu je prospěšný? Co se tím může naučit, o co se obohacuje a kam se může každoročně posunout?

Číst dále

 

V pondělí 28. 10. bude U Džoudyho zavřeno

Milí zákazníci,podzimni listy

v pondělí 28. 10. 2013, ve státní svátek, bude mít kamenná prodejna a čajovna U Džoudyho zavřeno. Na Vaši návštěvu se těšíme opět v úterý 29. 10.

Přejeme příjemně strávený prodloužený víkend.

 

 

Na sv. Václava bude U Džoudyho zavřeno

28. září. Den oslavy mučednické smrti patrona Českého národa sv. Václava a státního svátku Den české státnosti.
V tento významní den bude v kamenné prodejně a čajovně U Džoudyho zavřeno.
Na Vaši návštěvu se tešíme opět v ponděli 30. 9. 2013.

 

 

 

 

Strana 2 z 6

«ZačátekPředchozí123456DalšíKonec»

Aktuality z obchodu

Přihlášení